Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Най-добрата улица в София?

Публикувано от javcho 
Re: Най-добрата улица в София?
01-05-2012 - 07:44:48
avatar
Quote
Брокеръ
Изток е много хубав квартал, спор няма. Там някъде живееше Луканов *yes*
Аз имам едно питане към теб - от къде идва тая цигания всяко лято. И сега се чува, идва от към Слатина, или жп линията?
Май не си стъпвал в Изток. Шумът идва откъм "цариградско шосе" и откъм метрото от другата страна.Тази жп. линия покрай автогара ЮГ, покрай ул.Самоков, май въобще не функционира.
Re: Най-добрата улица в София?
01-05-2012 - 11:58:49
avatar
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
Брокеръ
Изток е много хубав квартал, спор няма. Там някъде живееше Луканов *yes*
Аз имам едно питане към теб - от къде идва тая цигания всяко лято. И сега се чува, идва от към Слатина, или жп линията?
Май не си стъпвал в Изток. Шумът идва откъм "цариградско шосе" и откъм метрото от другата страна.Тази жп. линия покрай автогара ЮГ, покрай ул.Самоков, май въобще не функционира.

ул. Латинка е там - това за Луканов

Имах предвид музиката която се носи откъм Слатина, или някъде там около линията (така се чува) От време на време и се пее, само чалга
Re: Най-добрата улица в София?
01-05-2012 - 18:10:21
avatar
Quote
Брокеръ
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
Брокеръ
Изток е много хубав квартал, спор няма. Там някъде живееше Луканов *yes*
Аз имам едно питане към теб - от къде идва тая цигания всяко лято. И сега се чува, идва от към Слатина, или жп линията?
Май не си стъпвал в Изток. Шумът идва откъм "цариградско шосе" и откъм метрото от другата страна.Тази жп. линия покрай автогара ЮГ, покрай ул.Самоков, май въобще не функционира.

ул. Латинка е там - това за Луканов

Имах предвид музиката която се носи откъм Слатина, или някъде там около линията (така се чува) От време на време и се пее, само чалга
Откъм Слатина се носи единствено музикат в болния ти мизерен влогарски ум. А, че си под наем в някой килер в Слатина и ти, където се слуша чалга това го знаем.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход