Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Най-добрата улица в София?

Публикувано от javcho 
Re: Най-добрата улица в София?
23-04-2012 - 20:24:29
avatar
Quote
javcho

Живея точно в Стрелбище и недостатъците на Нишава са доста.

Прекалено много неподдържани стари блокове и тревни площи, лоши тротоари.
Няма паркинг наблизо, ако паркирането на улицата не е вариант.
Далече е от Центъра.

Само селтаците и първенютата боготворят "Центъра"!
О, забравих, че ти се кичиш с прозвището " предприемач"!
Няма хора с неограничени възможности- всеки си има височина на камбанарията, но няма как да го видиш, щото си прекалено ниско.
Та, тези- с високите камбанарии, държат по един апартамент в центъра за удобство, когато излезат от Шератон, да не се кандилкат по таксита.
Само че, това не им е основното жилище- то се намира далеч от центъра, далеч от блоковете, сред природата.
И това няма как да знаеш, щото ти трябва средна интелигентност, а ако я имаше, щеше да изтикаш най- после дистанционното обучение в НБУ.........." предприемачо".:]
Re: Най-добрата улица в София?
23-04-2012 - 21:45:08
avatar
Има една улица която се казва "Димитър Търкаланов" в кв.Лозенец. Ако я посетите, ще останете изумени! Само къщи, поне до преди няколко години, когато се мотах около американското посолство. Посетете това място , ще останете изумени.eye popping smiley
Все едно не си в София. Пълна тишина и затвореност на улицата. Такива малко останаха в Редута и други квартали, но тази трепе сома.
Re: Най-добрата улица в София?
24-04-2012 - 13:21:14
Quote
камелия

Само селтаците и първенютата боготворят "Центъра"!
О, забравих, че ти се кичиш с прозвището " предприемач"!
Няма хора с неограничени възможности- всеки си има височина на камбанарията, но няма как да го видиш, щото си прекалено ниско.
Та, тези- с високите камбанарии, държат по един апартамент в центъра за удобство, когато излезат от Шератон, да не се кандилкат по таксита.
Само че, това не им е основното жилище- то се намира далеч от центъра, далеч от блоковете, сред природата.
И това няма как да знаеш, щото ти трябва средна интелигентност, а ако я имаше, щеше да изтикаш най- после дистанционното обучение в НБУ.........." предприемачо".:]

Къде е примерът ти, за най-добра улица за АПАРТАМЕНТ в София, проста брокерко?
Защо досeга няма предложения за улица от аутсайдерските панелни гета?

Бедна панелообитателко от гетото, пак злоба и завист, че си от малцината дотолкова провалили се в живота, че от централната част, са отишли в панелно гето Люлин, при аутсайдерите и мангалите.

Бурсук, ти нямаш камбанария, дори и ниска.
Толкова мизерно и асоциално е твоето живуркане.

Отивай да си лекуваш гъбичките, защото подобни нечистоплътници са една от причините панелките да се наричат, с основание, миризливи.
Re: Най-добрата улица в София?
24-04-2012 - 21:07:10
Ето я най-добрата улица в София: ул. Марко Бочар там живее Драгомир Сахибар



Драгомир Радев тел.0886-102855
Рождена дата: 26 Октомври 1970
Дава под наем магазинче 10м2 в Овча Купел 2
имейл: dargamer@abv.bg
интернет доставчик: mreja.net (абонамент регистриран на името на Ева Радева-жена му)

Ева Радева жк. Христо Смирненски ул. Марко Бочар бл.43А вх.Б



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-04-24 21:12 от 149лв./м2.
Re: Най-добрата улица в София?
24-04-2012 - 21:37:01
Quote
javcho


Къде е примерът ти, за най-добра улица за АПАРТАМЕНТ в София, проста брокерко?

Зарежи "улиците за апартамент", кажи нещо за музейте, баровецо!
Или пак ще си трайкаш благоразумничко?
:]
Re: Най-добрата улица в София?
25-04-2012 - 01:40:22
149 видехме профила на Сахибар,ама не пише занятие
Re: Най-добрата улица в София?
25-04-2012 - 03:53:15
На мен много ми харесва задната страна на ж.к. Яворов, откъм Военна академия. И по-специално много ми харесва ул. Хан Омуртаг. Има много красиви къщи, които направо може да се каже, че са си в парка на Академията... Невероятна тишина! Не е за вярване, че това тихо място се намира в центъра на София...
Re: Най-добрата улица в София?
25-04-2012 - 11:22:01
avatar
Quote
babati
На мен много ми харесва задната страна на ж.к. Яворов, откъм Военна академия. И по-специално много ми харесва ул. Хан Омуртаг. Има много красиви къщи, които направо може да се каже, че са си в парка на Академията... Невероятна тишина! Не е за вярване, че това тихо място се намира в центъра на София...
Страхотна е! И започва много близко до орлов мост! Там живее синият крадец, сега турчин Христо Бисеров.
В началото на 90-те като се прибирах вечер от центъра след работа, винаги минавах от там за релакс. Живеех заврян в едно таванче в кв. наречен Батальона, който е точно до военна академия. Да не се бърка с Полигона, който е много по-далече.
Re: Най-добрата улица в София?
25-04-2012 - 11:40:46
Да дам и своя принос - Сава Огнянов в Лозенец. Малка уличка между Добри Войников и Цанко Церковски.
Константин Иречек в Медицинска академия.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-04-25 12:15 от dragula.
Re: Най-добрата улица в София?
25-04-2012 - 14:48:41
Quote
babati
На мен много ми харесва задната страна на ж.к. Яворов, откъм Военна академия. И по-специално много ми харесва ул. Хан Омуртаг. Има много красиви къщи, които направо може да се каже, че са си в парка на Академията... Невероятна тишина! Не е за вярване, че това тихо място се намира в центъра на София...
Точно на това приказно място закупих апартамент. Чудесно е, въпреки че има малки проблеми с паркирането, ако нямаш гараж.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход