Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

КУПУВАЧИТЕ СА ОТДАВНА ИЗЧЕЗНАЛ ВИД, НО САМО В ДИСКУСИЯТА ЗА ЦЕНИТЕ:}

Публикувано от панелообитателя САХИБ 
Re: КУПУВАЧИТЕ СА ОТДАВНА ИЗЧЕЗНАЛ ВИД, НО САМО В ДИСКУСИЯТА ЗА ЦЕНИТЕ:}
02-06-2012 - 22:42:15
Сахиба не каза неговите активи за 500к колко му донесоха приход миналата година. дали има за мастика или на студена вода го кара
Re: КУПУВАЧИТЕ СА ОТДАВНА ИЗЧЕЗНАЛ ВИД, НО САМО В ДИСКУСИЯТА ЗА ЦЕНИТЕ:}
02-06-2012 - 23:25:11
avatar
Quote
nradev
Сахиба не каза неговите активи за 500к колко му донесоха приход миналата година. дали има за мастика или на студена вода го кара

Е как да не е казвал ? - Чилийска оцветена вода на промоция от Лидъл ( оная де остава, като се измият бъчвите от второкачественото вино и де наместо да отиде в канала се бутилира за ценители като него). Има и активи да замезва с пилешки кожички ( де килото им е лев и двайсет ).

Милионер ексцентричен!*angel*
Пилешки чипс
пилешки кожички на скара



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-06-02 23:35 от valsodar.
1.9
Re: КУПУВАЧИТЕ СА ОТДАВНА ИЗЧЕЗНАЛ ВИД, НО САМО В ДИСКУСИЯТА ЗА ЦЕНИТЕ:}
03-06-2012 - 09:56:41
Ми то не може всичко - хем панелка, хем качествена храна и питиета. Питайте Данчо...
Пък и пилешките кожички и чилийското менте прекрасно пасват на панелообитател. Да не искате черен хайвер да нагъва...

Сахиба беше писал, че имота го топли накак си. А пък аз, глупакът се топля с парно отопление.
Re: КУПУВАЧИТЕ СА ОТДАВНА ИЗЧЕЗНАЛ ВИД, НО САМО В ДИСКУСИЯТА ЗА ЦЕНИТЕ:}
03-06-2012 - 10:24:47
avatar
Quote
1.9
Ми то не може всичко - хем панелка, хем качествена храна и питиета. Питайте Данчо...
Пък и пилешките кожички и чилийското менте прекрасно пасват на панелообитател. Да не искате черен хайвер да нагъва...

Сахиба беше писал, че имота го топли накак си. А пък аз, глупакът се топля с парно отопление.
Да забравих, че само на село в квартирката нагъвате черен хайвер:} Освен това за мен кожичките са по-вкусни от хайвера. Ама за вкус и цвьет , тавариша ньет.
1.9
Re: КУПУВАЧИТЕ СА ОТДАВНА ИЗЧЕЗНАЛ ВИД, НО САМО В ДИСКУСИЯТА ЗА ЦЕНИТЕ:}
03-06-2012 - 10:36:20
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
1.9
Ми то не може всичко - хем панелка, хем качествена храна и питиета. Питайте Данчо...
Пък и пилешките кожички и чилийското менте прекрасно пасват на панелообитател. Да не искате черен хайвер да нагъва...

Сахиба беше писал, че имота го топли накак си. А пък аз, глупакът се топля с парно отопление.
Да забравих, че само на село в квартирката нагъвате черен хайвер:} Освен това за мен кожичките са по-вкусни от хайвера. Ама за вкус и цвьет , тавариша ньет.

Та... кое село?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход