Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кога продавачите ще разберат, че са голяяяяямо мнозинство

Публикувано от oluf 
Re: Кога продавачите ще разберат, че са голяяяяямо мнозинство
20-04-2012 - 21:14:12
Quote
имотен
Кои "хора" обидих бе льохман , обиждам с удоволствие теб, ама ти не си човек, ти си големо жувотно.
Простаци няма как да ме обидят.Разни комплексари криещи се в анонимен форум също.Ако съм пред теб едва ли би посмял да говориш така.
Re: Кога продавачите ще разберат, че са голяяяяямо мнозинство
20-04-2012 - 21:34:10
Благодаря на всички, които се включиха в темата. Моля Ви само без нападки. Важното е че мненията затвърдиха намерението ми да не се занимавам с въпросния...
Не се карайте. моля Ви - всеки има свое мнение за пазара на НИ -
Лека
Re: Кога продавачите ще разберат, че са голяяяяямо мнозинство
20-04-2012 - 22:50:08
Quote
salvador
Не изпадайте в разни заблуди....парцелите в този регион си държат цена.Тези с ниските цени са или фалшиви,или имат някакъв проблем.В много малко случаи зад това стоят реални продавачи.

за къшата...била е хубава,преди да бъде така вандалски надстроена.Първият етаж ми изглежда читав,но всичко от първа плоча нагоре си е наистина за махане.Малко съм пристрастен към тоя стил с кръглите прозорчета,но разликата в строителството на двата етажа е ясно видима-от първа плоча нагоре са върлували самодейци.

И какво му е читавото на първия етаж? Аз не виждам нито една колона. А това че са красиво наредени тухлите какво ще ти помогне? Освен конструкцията, как се отоплява такова нещо? И има ли смисъл да се санира изобщо. Аз затова казвам - колкото е парцела минус сметката за събарянето.
Re: Кога продавачите ще разберат, че са голяяяяямо мнозинство
21-04-2012 - 00:53:37
Ако се навият на 20к еуро земай го
Re: Кога продавачите ще разберат, че са голяяяяямо мнозинство
21-04-2012 - 09:08:36
Ако съм пред теб едва ли би посмял да говориш така.
---------------
Да си пред мен означава аз да съм зад теб, не се надявай на това. Много си грозен.
Re: Кога продавачите ще разберат, че са голяяяяямо мнозинство
21-04-2012 - 09:16:12
Quote
имотен
Ако съм пред теб едва ли би посмял да говориш така.
---------------
Да си пред мен означава аз да съм зад теб, не се надявай на това. Много си грозен.
Ако искаш да пробваш докарай женската си рода най вече жена ти.
Re: Кога продавачите ще разберат, че са голяяяяямо мнозинство
21-04-2012 - 09:25:29
Грозник, на теб няма да позволя свирка да ми направиш, щото си по-грозен от мислите на Хитлер, камо ли жена да те погледне. Една от причините да си сам и озлобен.
Re: Кога продавачите ще разберат, че са голяяяяямо мнозинство
21-04-2012 - 12:46:28
Quote
имотен
Грозник, на теб няма да позволя свирка да ми направиш, щото си по-грозен от мислите на Хитлер, камо ли жена да те погледне. Една от причините да си сам и озлобен.
Няма във форума по злобен прост и неграмотен от теб.Няма човек с когото не си заял и наругал.Ти нямаш едно мнение по някаква тема само заяждане и ругатни.Самочувствието ти до небето а знанията ти нула.Що ли се занимавам с арогантни простаци.
Re: Кога продавачите ще разберат, че са голяяяяямо мнозинство
22-04-2012 - 12:20:34
Че си луд знаем, че си тъп- също, че си озлобен и неуспял - също, че никога не си правил сделка с имот е ясно, какво още на знаем за теб тъпако ?
Re: Кога продавачите ще разберат, че са голяяяяямо мнозинство
22-04-2012 - 12:28:15
avatar
Къде изчезна летящия холандец. Пак не са си плащали интернета в амстердамското общежитие! А може да го е изял и някой суринамецeye popping smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход