Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кога продавачите ще разберат, че са голяяяяямо мнозинство

Публикувано от oluf 
Re: Кога продавачите ще разберат, че са голяяяяямо мнозинство
20-04-2012 - 00:53:55
Quote
nradev
за 560кв.м 75к еуро. тоя е бил пиян
Има ограда от радиатори, това е ценното.
Re: Кога продавачите ще разберат, че са голяяяяямо мнозинство
20-04-2012 - 11:50:08
avatar
Quote
oluf
[www.imoti.net]

Да Ви разкажа за тази обява:
- господина пускащ обявата се представя за собственик, но реално притежава под 25%.
- върху имота има възбрана - води се дело за делба
- има специалисти тук - може ли да ми каже някой къде са тези 278 м2 - в първоначалния му вариант беше 312м2
- след обява за имота на 50 000 евро се съгласих - отговора беше - има да чакаш - и игра с цената в обявата -65х. става на 60 и после пак на 65 -а сега вече и на 75х.
- може би го подразних, че искам да купя имота без да го гледам - и то на цената която той иска - и от там почва едно летене, летене и скоро ще осъзнае, че ще почне падането!!!
- Ми гусин веселинов /с малка буква/ вие /пак с малка буква/ знаете ли какво искате?

Ако някой иска повече подробности - пикантни относно имота - да ми пише на лична.

Лека вечер гусин веселинов - приятни сънища на нива от 75 000 евро

*tired*


това е защото, някои продавачи още живеят в 2008-ма. тогава въртяха такива номера с вдигане на цените. Сега вече не минават и като го напъне банката ще вземе има -няма 25 К пък ако таксите се окажат солени, може да има и да връща smiling smiley. Който не го разбере по лесния начин, ще го разбере по трудния. Със сигурност обаче ще го разбере smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-04-20 11:50 от palamud.
Re: Кога продавачите ще разберат, че са голяяяяямо мнозинство
20-04-2012 - 12:44:32
Ти само банки сънуваш, ходи да ти леят куршум.
Къде видя банка?
Re: Кога продавачите ще разберат, че са голяяяяямо мнозинство
20-04-2012 - 13:29:31
avatar
Quote
Imotko
Ти само банки сънуваш, ходи да ти леят куршум.
Къде видя банка?

пак лични нападки... кажи ми кой не работи с банки и кой продава в момента, ако не е затруднен с палщания? друг е въпроса, каква част от хоратя нямат дългове smiling smiley
Re: Кога продавачите ще разберат, че са голяяяяямо мнозинство
20-04-2012 - 14:24:26
Абе стига с тия банки бе...
Re: Кога продавачите ще разберат, че са голяяяяямо мнозинство
20-04-2012 - 14:53:53
Явно човека алчен и самонадеян. Даже и да смъкне цената е показал, че можеш във всеки един момент да очакваш неприятни изненади от него.
С една дума - отпиши го.
Re: Кога продавачите ще разберат, че са голяяяяямо мнозинство
20-04-2012 - 15:04:57
avatar
Quote
Metal_work
Явно човека алчен и самонадеян. Даже и да смъкне цената е показал, че можеш във всеки един момент да очакваш неприятни изненади от него.
С една дума - отпиши го.

точно така! И аз мисля че с такива хора не трябва да се прави сделка дори да е добра цената. Сега поне има голям избор.
Re: Кога продавачите ще разберат, че са голяяяяямо мнозинство
20-04-2012 - 15:27:31
Цацке, къде го видя този голям избор, като нямаш идея ? Това е абсолютно невярно ! Ако някога беше купувал/продавал имот, щеше да знаеш, че купуваш имота, а не собственикът му и няма никакво значение що за човек е той, това първо, второ - "голям избор" има само в главите на хора, които наистина никаква идея от пазара си нямат.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-04-20 15:46 от имотен.
Re: Кога продавачите ще разберат, че са голяяяяямо мнозинство
20-04-2012 - 17:07:08
Quote
имотен
Цацке, къде го видя този голям избор, като нямаш идея ? Това е абсолютно невярно ! Ако някога беше купувал/продавал имот, щеше да знаеш, че купуваш имота, а не собственикът му и няма никакво значение що за човек е той, това първо, второ - "голям избор" има само в главите на хора, които наистина никаква идея от пазара си нямат.
Oт това което си написал е ясно че хал хабер си нямаш от покупки и продажби.Ти освен да се заяждаш и да обиждаш хората в този форум друго не си доказал.
Re: Кога продавачите ще разберат, че са голяяяяямо мнозинство
20-04-2012 - 18:27:12
Кои "хора" обидих бе льохман , обиждам с удоволствие теб, ама ти не си човек, ти си големо жувотно.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход