Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Слънчев бряг - като Младост 5, Дружба 3 или Люлин 11. Сиво-грозно и направо страшно

Публикувано от 149лв./м2 
1.9
Re: Слънчев бряг - като Младост 5, Дружба 3 или Люлин 11. Сиво-грозно и направо страшно
22-04-2012 - 22:15:14
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
1.9

И кой беше иванов?
Е , че ти ако не знаеш кой е др.Иванов, значи, че не знаеш почни нищо за НИ по морето!eye popping smiley

А той знае ли нещо по въпроса?
Quote
1.9
А той знае ли нещо по въпроса?
Сигурно не знае за хорато които питат! Бях в негов апартамент след триста кандърми и уговорки , че съм от форума, чета го, фен съм му и т.н.
Абе доста ме унижи др. Иванов в началото , но после, кот видя, че сме цял катун с дете и прочее ми пусна фъндък! В такъв разкош не бях попадал. Уникално нещо. От партер до 2 - ри етаж на един и същ апартамент се придвижвахме с асансьор!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Хола беше към 100кв.м. с изглед панорама море. УНИКАЛЕН Е ДР.ИВАНОВ!!!!!!!!
1.9
Re: Слънчев бряг - като Младост 5, Дружба 3 или Люлин 11. Сиво-грозно и направо страшно
22-04-2012 - 22:28:04
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
1.9
А той знае ли нещо по въпроса?
Сигурно не знае за хорато които питат! Бях в негов апартамент след триста кандърми и уговорки , че съм от форума, чета го, фен съм му и т.н.
Абе доста ме унижи др. Иванов в началото , но после, кот видя, че сме цял катун с дете и прочее ми пусна фъндък! В такъв разкош не бях попадал. Уникално нещо. От партер до 2 - ри етаж на един и същ апартамент се придвижвахме с асансьор!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Хола беше към 100кв.м. с изглед панорама море. УНИКАЛЕН Е ДР.ИВАНОВ!!!!!!!!

До тук добре, но умната с контактите...
Re: Слънчев бряг - като Младост 5, Дружба 3 или Люлин 11. Сиво-грозно и направо страшно
23-04-2012 - 09:03:02
Сл. бляг е едно от най-красиво застроените населени места в света! Само хора, които не са ходили там или където и да е другаде могат да твърдят друго. Това е курорт с над 350 хил. легла с изцяло наво инфраструктура и идеално географско положение, защитен от планина от север, разположен в залив, 7 км. по дължената на брега и 1 км. в дълбочина, което прави най-отдалечените хотели на 10 мин. пеша от плажа. Намира се на 20 км. от голямо летище и на 5 км. от пътническо пристанище. Районът е с най-много слънчеви дни в годината в България, наравно с Петрич, но с по-ниски летни температури.
Строителството е ново, голяма рядкост са сгради на строени преди 30-40 г., всъщност това са 3-4 хотела. Сградите с малки изключения са правени от най-добрите архитекти и са красиви по-всякакви извънфорумни и журналистически критерии. Несериозни са сравненията които се правят в статията и затова не им обръщам и внимание. Казвал съм на простия народ, а и всеки може да го види - туристите се снимат пред много от хотелите така както се снимат пред Св. Петър и Айфеловата кула, пък на който не му харесват да си седи на село.
Сл .бряг има някой градоустройствени недостатъци, напр. трябваше да се отчуждят още 10-15 м. западно от крайбрежната алея, за да стане достатъчно широка, трябваше да се допусне застрояване с висока плътност за обществени нужди, до 80% плътност за да може да се построят поне 2 мола, голям закрит плувен комлекс и отделен спортен комплеск с игрища и ледена пързалка и т.н., но след като целокупния народ, никога нестъпвал в комрлекса реши, че там не трябва да се строи - няма да се строи, държавата и целокупния народ губаят, защото Сл.бряг можеше да носи много пари и зимата.
Рали го познавам най-малко защото беше комшия на баба ми, а като действащ директор в обедните почивки и двамата ходехме на един пост, където играеше шах със спасителите, а те ми събираха валута. Отделно се познавах изключително добре със секретарката му и като прибавим и други неща ми е била достатъчно ясна дейността му като директор на търговията, но това не е от значение. Важно е написаното от него, което напълно се разминава с действителността или казано съвсем точно и доказано от времето - не е познал за нищо.
Re: Слънчев бряг - като Младост 5, Дружба 3 или Люлин 11. Сиво-грозно и направо страшно
23-04-2012 - 23:19:49
avatar
да бе докторе, знаем те тебе... само дето таз архитектура нещо не може да се види от хилядите бараки с гащи по тях...
последното изпълнение, кето видях в "луксозен" хотел в Съни беше ако в асанцьора. Горките неизтрезняващи финладнски тинейджъри го бяха объркали с толаента... просто трябва да се забранят и магазинчетата за алкохол в комплекса....
да не обяснявам за крайбрежната алея и дискотеките... а за семейства сдеца е кошмар...

Верно сънито беше красив, но преди 1990, ама вие едва ли сте можели да си го позволите тогава smiling smiley
шопите обикновенно бяхапо къмпинзите от златна рибка надолу smiling smiley
Quote
palamud
да бе докторе, знаем те тебе... само дето таз архитектура нещо не може да се види от хилядите бараки с гащи по тях...
последното изпълнение, кето видях в "луксозен" хотел в Съни беше ако в асанцьора. Горките неизтрезняващи финладнски тинейджъри го бяха объркали с толаента... просто трябва да се забранят и магазинчетата за алкохол в комплекса....
да не обяснявам за крайбрежната алея и дискотеките... а за семейства сдеца е кошмар...

Верно сънито беше красив, но преди 1990, ама вие едва ли сте можели да си го позволите тогава smiling smiley
шопите обикновенно бяхапо къмпинзите от златна рибка надолу smiling smiley
Ех, веяна рибо. 1993-та на слънчев бряг свалих една от най - известните коаратурни сопрани на Италия в момента! Правихме див необуздан секс. Нямаше и помен от строителство! А ти явно понеже не си посещавал слънчев бряг никога през живота си , лесно бъркаш три години.
Re: Слънчев бряг - като Младост 5, Дружба 3 или Люлин 11. Сиво-грозно и направо страшно
24-04-2012 - 00:26:51
леле Сахиба бил и полов атлет
Re: Слънчев бряг - като Младост 5, Дружба 3 или Люлин 11. Сиво-грозно и направо страшно
24-04-2012 - 09:36:11
avatar
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
palamud
да бе докторе, знаем те тебе... само дето таз архитектура нещо не може да се види от хилядите бараки с гащи по тях...
последното изпълнение, кето видях в "луксозен" хотел в Съни беше ако в асанцьора. Горките неизтрезняващи финладнски тинейджъри го бяха объркали с толаента... просто трябва да се забранят и магазинчетата за алкохол в комплекса....
да не обяснявам за крайбрежната алея и дискотеките... а за семейства сдеца е кошмар...

Верно сънито беше красив, но преди 1990, ама вие едва ли сте можели да си го позволите тогава smiling smiley
шопите обикновенно бяхапо къмпинзите от златна рибка надолу smiling smiley
Ех, веяна рибо. 1993-та на слънчев бряг свалих една от най - известните коаратурни сопрани на Италия в момента! Правихме див необуздан секс. Нямаше и помен от строителство! А ти явно понеже не си посещавал слънчев бряг никога през живота си , лесно бъркаш три години.

аз действително имам предвид преди 1989, ама как да ти го кажа, от 89 до 93та много неща се случиха....
Re: Слънчев бряг - като Младост 5, Дружба 3 или Люлин 11. Сиво-грозно и направо страшно
24-04-2012 - 16:45:56
България е най-евтината дестинация през 2012

България се наложи като едноличен лидер в борбата за най-евтина дестинация на британските летовници, след като паундът зае по-силни позиции спрямо редица други европейски валути, отбелязват медиите на Острова.

Според годишния доклад "Поуст Офис Травъл Мъни", България ще бъде най-изгодната туристическа дестинация за британците, макар че островитяните купуват турската лира с 14% по-евтино спрямо миналото лято. Проучването е изготвено на базата на списък с десетте задължителни за летовника продукта като светлата бира, слънцезащитния крем и менюто за двамата.

А в подножието на върха, където са бетонирани България и Турция, се намира слънчева и приветлива Португалия, където 10-те най-важни продукта излизат общо 54,46 паунда. Изследването обаче отбелязва, че въпреки настоящия курс на паунда, който през т.г. е със 7,1% по-висок спрямо еврото на годишна база, почивките в Испания, Португалия и Гърция не са толкова привлекателни по ред причини.

Най-скъпа за отдих през това лято ще бъде Хърватия, където десетте продукта струват общо 73,65 паунда, като балканската страна изпреварва в това отношение дори лъскавия Орландо, Флорида – 69,41 паунда. Следователно, ако търсите истинска сделка, изглежда, България ще бъде мястото за вас през горещия сезон. Там най-важните неща излизат едва 23,70 паунда, съветват в заключение медиите
Re: Слънчев бряг - като Младост 5, Дружба 3 или Люлин 11. Сиво-грозно и направо страшно
23-07-2012 - 03:42:06
Quote
granit
Quote
др. Иванов
Само да попитам, защо са ви заможни туристи и някога виждали ли сте ги?

Да виждал съм Франсета на сънито ама по времето на др.Р.А. пиеха само скъпи вина и се хранеха със специалитети не правеха скандали и не се търкаляха по градинките зашеметени от ментета.
Тук едва ли идват истински заможни франсета или каквито и да е заможни туристи. Специално франсетата си имат много по-хубаво море - Френската ривиера, там има наистина разкошни тузарски хотели, специално за заможни туристи. За италианците да не говорим, но те като са се засилили да идват. :] А супер заможните дори могат да си позволят да идат на екзотичен океански остров, където водата ще е кристално чиста. Ние привличаме евтините туристи.

Слънчев бряг хич не е толкова застроен, а ако говорим за Черноморието като цяло има още доста да се желае откъм застрояване и обслужване. Иначе колкото и да се пънат морските, Черно море никога няма да стане Средиземно, нито пък крайбрежието - френската или италианската ривиера. Хората не идват заради добро обслужване (няма такова, плажовете - завзети от арендатори-мутри рекетьори, камериерките джобят багажа на туристите), нито заради природните дадености (поради своята сладкост водата е мръсно зелена мътилка). Идват тук заради евтините (за тях) цени, евтиния алкохол и евтините жени. winking smiley

Имаме голяма посещаемост, обаче колко от чуждестранните туристи идват втори път? Такива грозни сцени се разиграват с туристите - постоянно им взимат надценки за всяко нещо, за някоя аткракция умишлено крият колко са максималните места, че да гепят повече пари, а после като стане скандала и се окаже че някои не могат да се поберат в лодката примерно и бай ганьовците кършат ръце и на развален руско-/френско-/английско-български обясняват, че няма да върнат парите.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход