Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Лихвите по ипотеките наистина падат, но не виждам в Щатите да са се избиват за имоти, явно в БГ ще има записване с чакащи.

Публикувано от 149лв./м2 
Quote
149лв./м2
Евала! Това ти е най смисленото изречение откакто те чета! Аз отдавна им опявам в Инвестора, че трябва да се въведе прогресивно данъчно облагане като всички нормални западни демокрации, ама разни дребни търгашчета като се разсмърдяха, та не се трае!
====================================================================================================

Драгомире, да съм писал някъде, че на гол гъз му отиват чифте пищови? В БГ няма как прогресивен данък да има щото ефекта ще е 0. Разликата е само, че тия дето сте на държавна копаня ще имате възможност да крадете повече. Ми направете си експеримент праснете едни 30-40% ДОД на по богатите и глейте ефекта... Смех :]

А това че ти пишеш в Инвестора, не означава че има някой кото те чете, още по-малко взема на сериозно. Бъртвежите на един милиционер купил панелка и пиещ "вино" от избите на химическите концерни на Чили едва ли са толкова интересни
Как пък разбра, че ще е 0 бе Весо? Има доста които ме четат в инвестора, но ти си измислен герой от приказките Василев и целият форум това го знае. Ти лъжеш нагло и безогледно, то не купува тука на жълтите, в Гърция, сега в Холандия! Ти Весо не пиеш никакво вино, защото си беден гастарбайтер на социални помощи, затова пишеш през проксита за да видим в какво общежитие си с обща баня и тоалетна заедно с всички български и румънски цигани. Почти съм сигурен, че и ти си мангал. Освен това купувай си там в страната на лалетата , що ни занимаваш със себе си в български форум? Загадка! Явно наистина си доста самотен като куче. И усещаш, че средата ти в бъдещите десетки години живот ще е между 50-те %-та резани карабини сред новородените нидерландци. Имотния е прав във всичко.
пак ти напомням че европейския саюс е една държава! няма значение човека дали е в Холандия или Франция.разликата е основно в начина на мислене.защо да не може да си купил човека недвижим имот в Холандия? поне тука при мен в Франция цените на недвижимите имоти са в най лошия случаи колкот българските.а най долното фреснко гето където живеят само имигранти по инфраструктура и условия не живот по конфорт на жилищата превъзхожда и най елитните български квартало!
И как веднага ти отговори с френския си ник.
Quote
portokal
пак ти напомням че европейския саюс е една държава! няма значение човека дали е в Холандия или Франция.разликата е основно в начина на мислене.защо да не може да си купил човека недвижим имот в Холандия? поне тука при мен в Франция цените на недвижимите имоти са в най лошия случаи колкот българските.а най долното фреснко гето където живеят само имигранти по инфраструктура и условия не живот по конфорт на жилищата превъзхожда и най елитните български квартало!
Бе то в тоя саюс са и България и Румъния що па да не си купи тук?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход