Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

:}"и да се отворят небесата, Господ няма да ни вкара в кошарата" протодякон Любомир Братоев

Публикувано от панелообитателя САХИБ 
Re: :}"и да се отворят небесата, Господ няма да ни вкара в кошарата" протодякон Любомир Братоев
18-04-2012 - 21:35:24
avatar
Quote
javcho


Няколко бутилки, от различни български сортове, като всяка една има специфична особеност, правеща я ценна.
Най-добрите Мавруд и Мелник, 1 доста старо, 2 ръчно бутилирани бутикови, 1 серия, и един купаж.
Тера Тангрите, Санта Сарите и Левентите, са в мазето, но един дилетант, като теб, няма да ги оцени.
Пии си ментетата от 3 лева, а пък аз, при всеки по-специален случай, ще си пия любимата Енира. *drink1*

Нека те светна, необразовани предприемачо- всяка една домашно бутилирана бутилка с вино, е бутикова. Защото е ръчно бутилирана, пък и количеството е силно ограничено.
Ако знаеше какво значи " бутик", щеше да сФанеш!
Та, с какво се хвалиш, дебил?
Със снимката на вина, произведени в хиляди, десетки и стотици хиляди, че и милиони бройки бутилки?
За разлика от теб, надувко, производителите на българските " бутикови" вина, си ги пият всяка вечер, а не при особени случаи.:]

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: :}"и да се отворят небесата, Господ няма да ни вкара в кошарата" протодякон Любомир Братоев
18-04-2012 - 21:41:46
Quote
панелообитателя САХИБ

Дзифтар да, но не и мизерстващ. Все пак съм над 100 кила. Детето ми не е лишено от нищо.
За теб е важно да впечатляваш селските питки, криейки собствения си селски произход. Това го разбира, щото не си си намерил мома. Ама постави се на мен за малко поне. Аз съм я намерил преди 12 години. И важното е да управлявам семейния бюджет максимално оптимално. А не да храня собственото си его търсейки госпожица уникална, която се оказва като оная в рекламите за БОБ накрая, ама нейсе това са философски теми от битието, които са ти доста далечни............


Сега пък съм бил от село?*huh*

Твоята Ева я е видял половината форум, Сахибе.
От онази снимка е ОЧЕИЗВАЖДАЩО, че те гони по килограми, свинчо.

Оставям на теб мецаните, да си се бориш и потиш с тях.
Оставям и тези над 40, които са единствените, където беден слатински панелообитател, с наднормено тегло, се класира.
Нали помниш:

[prikachi.com]
[prikachi.com]
Quote
149лв./м2
Драгомире, не му се оставяй на Явчо така да се бъзика с тебе. Я вземи му пусни една снимка на пещерска мастика, че да престане. Явчо не е прав, че си дзифтар. Ти си абсолютен еталон за дзифтар но на квадрат!
Ти не се меси! Явчо ми е идола от форума. С него е най-приятно да се контактува. Вие си опонирате за разни педерастки работи, ние с явчо за консуматорското общество. Така, че вие сте възвишени , ние опростени. Така каза и бате Бойко, малко преди да го свалят от власт. Щото ми се чини , че след като се е разделил с държавен служител като мен, не му остава много.*angel*
Явчо, моля те престани да пишеш за днес, че глей кво стана. Доста яко разлая кучетата... :] Всички дзифтари, социо-патки и откровени педерасти ти наскачаха. :]
Quote
javcho


Сега пък съм бил от село?*huh*


[prikachi.com]
[prikachi.com]
Добре , кажи ти лично във форума къде си роден?
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
javcho


Сега пък съм бил от село?*huh*


Добре , кажи ти лично във форума къде си роден?
Васил Найденов- Тишина, тишина, само тя ми остана след теб, тишина , тишинааааааааааааааааааа, а , аааааааааааааааааааа, ааа , а , ааааааа
Re: :}"и да се отворят небесата, Господ няма да ни вкара в кошарата" протодякон Любомир Братоев
18-04-2012 - 21:55:08
avatar
Quote
149лв./м2
Явчо, моля те престани да пишеш за днес, че глей кво стана. Доста яко разлая кучетата... :] Всички дзифтари, социо-патки и откровени педерасти ти наскачаха. :]

А, скритите педерасти, по твой тертип, се мазнят на всеки и за всичко.
Дори и на необразовани дебили.........:].

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Драгомире, нека аз ти отговоря. Аз съм родом от Банско. От най-известните бански родове. Когато банските търговци и зографи са кръстосвали света, градили собствената си църква в града и собственото си "банско крило" на Зографския манастир в Атон, тогава шопите са откривали, че доматите не трябва да се ручат откъм колците.
Re: :}"и да се отворят небесата, Господ няма да ни вкара в кошарата" протодякон Любомир Братоев
18-04-2012 - 22:03:37
avatar
Quote
149лв./м2
Драгомире, нека аз ти отговоря. Аз съм родом от Банско. От най-известните бански родове. Когато банските търговци и зографи са кръстосвали света, градили собствената си църква в града и собственото си "банско крило" на Зографския манастир в Атон, тогава шопите са откривали, че доматите не трябва да се ручат откъм колците.

Аха, сега си родом от Банско!?
Честито! :]

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Quote
149лв./м2
Драгомире, нека аз ти отговоря. Аз съм родом от Банско. От най-известните бански родове. Когато банските търговци и зографи са кръстосвали света, градили собствената си църква в града и собственото си "банско крило" на Зографския манастир в Атон, тогава шопите са откривали, че доматите не трябва да се ручат откъм колците.
Браво! Я кажи откога не си бил в родния си град и, ако си бил скоро, какво да посети дъщеря ми , щото на 28 число заминава точно там? За 5 дни.
Предварително ти Благодаря! И без педерастки номера!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход