Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

:}"и да се отворят небесата, Господ няма да ни вкара в кошарата" протодякон Любомир Братоев

Публикувано от панелообитателя САХИБ 
Христос Воскресе , но имотите не !
Re: :}"и да се отворят небесата, Господ няма да ни вкара в кошарата" протодякон Любомир Братоев
15-04-2012 - 12:07:31
Re: :}"и да се отворят небесата, Господ няма да ни вкара в кошарата" протодякон Любомир Братоев
18-04-2012 - 20:38:06
Quote
панелообитателя САХИБ
ВИЖ бе квартирантче с малко влогче:

Сахибе, панелообитателю пропаднал, по-голям мизерник от теб няма!
Как не те е срам, на ВЕЛИКДЕН, вместо вино, да пиеш коктейл - оцетна киселина, спирт, захар, оцветители, овкусители и ароматизатори?
Хайвер менте, мастика Пещера, вино менте, живот менте...
Толкова си деградирал, че консумираш само боклуци, Сахибе!







Няколко бутилки, от различни български сортове, като всяка една има специфична особеност, правеща я ценна.
Най-добрите Мавруд и Мелник, 1 доста старо, 2 ръчно бутилирани бутикови, 1 серия, и един купаж.
Тера Тангрите, Санта Сарите и Левентите, са в мазето, но един дилетант, като теб, няма да ги оцени.
Пии си ментетата от 3 лева, а пък аз, при всеки по-специален случай, ще си пия любимата Енира. *drink1*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-04-18 20:40 от javcho.
Нема що!? Врачански грифон бутиково, което или си го снимал в магазина или като си го купил по 10-12лв. бутилката и то бутиково вино, не смееш да отпиеш с години. Аз пробвам всякакви вина. На великден изпих една бутилка чилийско, една испанско темпранила ламанча с защитено наименование за произход и един мавруд пълдин от перущица който беше най-скъпия - 6лв. Сега си купих старо червено от оряховица, което също е на мизерна цена от 5.15 но от 2004г. и съм сигурен че е по хубаво от 2 пъти по-скъпия грифон. Ама то малко трябва да разбираш, не само да се правиш на парвеню. Ама щом ти харесва, давай излишни пари за глупости, аз нале знаеш за кво кътам кинти:]
Хахахахаххахаххахаххахаххахххахаххахахахахаххахахх:} И какво по ценно прави виното като е ръчно бутилирано??!?!?!?!? Най много да е погълнало някоя сифилистична бактерия:}:} Ти си уникален крайдунавски пейзан! Любимия МИ :}герой от приказките!:}
Re: :}"и да се отворят небесата, Господ няма да ни вкара в кошарата" протодякон Любомир Братоев
18-04-2012 - 21:18:58
Quote
панелообитателя САХИБ
Аз пробвам всякакви вина.

Ама щом ти харесва, давай излишни пари за глупости, аз нале знаеш за кво кътам кинти:]

Мизерстващ панелообитателю, това което си пил НЕ Е ВИНО.
Вече е доказан факт, твоето мизерно живуркане, дори и по панелообитателските критерии.

Щом и от виното къташ(3-4 лева), е ясно какъв инвеститор си, Сахибе.
Някаква част от парите трябва да се харчат, Сахибе, защото в противен случай си мизерстващ дзифтар, като теб.
Quote
javcho
Quote
панелообитателя САХИБ
Аз пробвам всякакви вина.

Ама щом ти харесва, давай излишни пари за глупости, аз нале знаеш за кво кътам кинти:]

Мизерстващ панелообитателю, това което си пил НЕ Е ВИНО.
Вече е доказан факт, твоето мизерно живуркане, дори и по панелообитателските критерии.

Щом и от виното къташ(3-4 лева), е ясно какъв инвеститор си, Сахибе.
Някаква част от парите трябва да се харчат, Сахибе, защото в противен случай си мизерстващ дзифтар, като теб.
Дзифтар да, но не и мизерстващ. Все пак съм над 100 кила. Детето ми не е лишено от нищо.
За теб е важно да впечатляваш селските питки, криейки собствения си селски произход. Това го разбира, щото не си си намерил мома. Ама постави се на мен за малко поне. Аз съм я намерил преди 12 години. И важното е да управлявам семейния бюджет максимално оптимално. А не да храня собственото си его търсейки госпожица уникална, която се оказва като оная в рекламите за БОБ накрая, ама нейсе това са философски теми от битието, които са ти доста далечни............
Re: :}"и да се отворят небесата, Господ няма да ни вкара в кошарата" протодякон Любомир Братоев
18-04-2012 - 21:27:19
Quote
панелообитателя САХИБ
Врачански грифон бутиково, което или си го снимал в магазина или като си го купил по 10-12лв. бутилката и то бутиково вино, не смееш да отпиеш с години.

Бедни панелообитателю, дай оценката си и за другите.
Мнението на човек консумиращ "вино" без 1 грам грозде и без коркова тапа, ще e доста интересно.
Драгомире, не му се оставяй на Явчо така да се бъзика с тебе. Я вземи му пусни една снимка на пещерска мастика, че да престане. Явчо не е прав, че си дзифтар. Ти си абсолютен еталон за дзифтар но на квадрат!
Re: :}"и да се отворят небесата, Господ няма да ни вкара в кошарата" протодякон Любомир Братоев
18-04-2012 - 21:31:19
Quote
javcho
Quote
панелообитателя САХИБ
ВИЖ бе квартирантче с малко влогче:

Сахибе, панелообитателю пропаднал, по-голям мизерник от теб няма!
Как не те е срам, на ВЕЛИКДЕН, вместо вино, да пиеш коктейл - оцетна киселина, спирт, захар, оцветители, овкусители и ароматизатори?
Хайвер менте, мастика Пещера, вино менте, живот менте...
Толкова си деградирал, че консумираш само боклуци, Сахибе!










Няколко бутилки, от различни български сортове, като всяка една има специфична особеност, правеща я ценна.
Най-добрите Мавруд и Мелник, 1 доста старо, 2 ръчно бутилирани бутикови, 1 серия, и един купаж.
Тера Тангрите, Санта Сарите и Левентите, са в мазето, но един дилетант, като теб, няма да ги оцени.
Пии си ментетата от 3 лева, а пък аз, при всеки по-специален случай, ще си пия любимата Енира. *drink1*



Ееееееех, качественият живот си е качествен живот........
Де можем ний така......

:cry:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход