Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

:}"и да се отворят небесата, Господ няма да ни вкара в кошарата" протодякон Любомир Братоев

Публикувано от панелообитателя САХИБ 
Може да се перефразира така:
И да стане 149лв./юро/талер, никога мизерните сривльовци Господ няма да ги вкара в кошара /ИМОТ/
ха хах ха ха ха ха ха х ах ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха х аха ха ха х аха ха ха ха хха ах:}:}:}:}:}:}
1.9
Re: :}"и да се отворят небесата, Господ няма да ни вкара в кошарата" протодякон Любомир Братоев
14-04-2012 - 09:19:17
Quote
панелообитателя САХИБ
Може да се перефразира така:
И да стане 149лв./юро/талер, никога мизерните сривльовци Господ няма да ги вкара в кошара /ИМОТ/
ха хах ха ха ха ха ха х ах ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха х аха ха ха х аха ха ха ха хха ах:}:}:}:}:}:}

Не се нерви, ами си боядисай яйцата. Днес е крайния срок. Ако имаш кимизарник за продаване - също побързай...
Quote
1.9
Quote
панелообитателя САХИБ
Може да се перефразира така:
И да стане 149лв./юро/талер, никога мизерните сривльовци Господ няма да ги вкара в кошара /ИМОТ/
ха хах ха ха ха ха ха х ах ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха х аха ха ха х аха ха ха ха хха ах:}:}:}:}:}:}

Не се нерви, ами си боядисай яйцата. Днес е крайния срок. Ако имаш кимизарник за продаване - също побързай...
Боядисал си ги бате Шефе! Цял картон. Нали "дами и господа" ми казваше да демонстрирам богатство с картон яйца:]
Обаче и агнешка плешка съм си купил. Само козунак не съм, но плешката ще я поливам в компания на семейството и шуреците с едно чилийско червено винце. Ех мизерен панелообитател! Друго си е на квартирка да жонглираш с милиони.....:}, но да не може и Господ да те вкара в кошара /имотец/.:}
1.9
Re: :}"и да се отворят небесата, Господ няма да ни вкара в кошарата" протодякон Любомир Братоев
14-04-2012 - 10:15:34
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
1.9
Quote
панелообитателя САХИБ
Може да се перефразира така:
И да стане 149лв./юро/талер, никога мизерните сривльовци Господ няма да ги вкара в кошара /ИМОТ/
ха хах ха ха ха ха ха х ах ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха х аха ха ха х аха ха ха ха хха ах:}:}:}:}:}:}

Не се нерви, ами си боядисай яйцата. Днес е крайния срок. Ако имаш кимизарник за продаване - също побързай...
Боядисал си ги бате Шефе! Цял картон. Нали "дами и господа" ми казваше да демонстрирам богатство с картон яйца:]
Обаче и агнешка плешка съм си купил. Само козунак не съм, но плешката ще я поливам в компания на семейството и шуреците с едно чилийско червено винце. Ех мизерен панелообитател! Друго си е на квартирка да жонглираш с милиони.....:}, но да не може и Господ да те вкара в кошара /имотец/.:}

Е, като парите ти стигат само за плешка...
Quote
1.9

Е, като парите ти стигат само за плешка...
Хахаххааххахахахахаххахахахаххахахаххахахахаххахахаххах:}
За какво ми е цяло агне, няма да храна целия панелен блок? Хайде весел празник и гледай до коледа да купиш имотец, щото представяш ли си точно днес хазяйката да и накривее нещо, че малко плащаш и да те прокуди от квартиркатаeye popping smiley
Тогава алтернативата да караш ЕASTER под мостовете не е добра идея , не мислиш ли?:]
1.9
Re: :}"и да се отворят небесата, Господ няма да ни вкара в кошарата" протодякон Любомир Братоев
14-04-2012 - 10:40:26
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
1.9

Е, като парите ти стигат само за плешка...
Хахаххааххахахахахаххахахахаххахахаххахахахаххахахаххах:}
За какво ми е цяло агне, няма да храна целия панелен блок? Хайде весел празник и гледай до коледа да купиш имотец, щото представяш ли си точно днес хазяйката да и накривее нещо, че малко плащаш и да те прокуди от квартиркатаeye popping smiley
Тогава алтернативата да караш ЕASTER под мостовете не е добра идея , не мислиш ли?:]

Май аромата на печено агнешко те изнервя. Грабвай сухия комат и се приближи до източника.
Или продай панеляка и дано ти стигне за едно агне и за истинско вино. Чилийското в Гугъл ли го гледаш? Отделно, че агнешкото се консумира с бяло вино, ама то де толкоз знания от изнервен и почти бивш панелообитетел.
Quote
1.9
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
1.9

Е, като парите ти стигат само за плешка...
Май аромата на печено агнешко те изнервя. Грабвай сухия комат и се приближи до източника.
Или продай панеляка и дано ти стигне за едно агне и за истинско вино. Чилийското в Гугъл ли го гледаш? Отделно, че агнешкото се консумира с бяло вино, ама то де толкоз знания от изнервен и почти бивш панелообитетел.
Пожелах ти весел празник, но ти си некултурен и продължаваш да ме занимаваш с бедната си квартирантска особа. Снимал съм виното , което е специална лимитирана серия с надпис 1.9. Като го изпия ще ти пратя снимката. А агнешкото се яде не с бяло вино, а с розе но откъде да знае беден квартирант. А на Великден се пие червено, щото това е кръвта на Христос. Сещаш ли се бе квартирант-"милионерче"? Гледай да умилостивиш хазяйката с едно яйце поне щото ще те изгони като натраплив помиар на великденска трапеза.:}
Re: :}"и да се отворят небесата, Господ няма да ни вкара в кошарата" протодякон Любомир Братоев
14-04-2012 - 10:57:36
Язък че е бил салонен управител
Quote
nradev
Язък че е бил салонен управител
Айде и лъжеца се намеси. Ех лумпеняци мизерни, още през 1992 година съм учил при сем.Вълчеви, че агнешкото се консумира с розе , а тука е пълно с неграмотни пейзани:
[www.divino.bg]
УЧЕТЕ СЕ НЕГРАМОТНИЦИИИИИИИИИИИ:
[www.raboteshtomomiche.com]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-04-14 11:20 от панелообитателя САХИБ.
1.9
Re: :}"и да се отворят небесата, Господ няма да ни вкара в кошарата" протодякон Любомир Братоев
14-04-2012 - 11:22:21
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
nradev
Язък че е бил салонен управител
Айде и лъжеца се намеси. Ех лумпеняци мизерни, още през 1992 година съм учил при сем.Вълчеви, че агнешкото се консумира с розе , а тука е пълно с неграмотни пейзани:
[www.divino.bg]
УЧЕТЕ СЕ НЕГРАМОТНИЦИИИИИИИИИИИ:
[www.raboteshtomomiche.com]

Ми да те бяха научили, че кредит за панелка не се тегли, че да можеше да си позвалиш реална консумация сега, а не само мечти...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход