Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

РАЗБРАХТЕ ЛИ?...

Публикувано от iciltd 
Re: РАЗБРАХТЕ ЛИ?...
11-04-2012 - 19:51:22
avatar
Quote
iciltd
Quote
hunterA
Лошо няма всички в сградата да си ползват топлофикация. Няма по-добро измислено отопление от парното и по икономично ако се ползва правилно. Вярно че в България в момента "топлофикация" е мръсна дума, но все някога трябва да се променим и да догоним цивилизацията.


Здравейте hunterA,

Според нас има алтернативно решение на "топлофикация" и то се нарича "инфрачервено отопление"!

winking smiley
Гледах едни швейцарски инфрачервени панели , но им забравих марката. Единствената им иновация е, че струват доста пари! Иначе дрън, дрън.
И как ще ми решиш отоплението на етаж и половина, нетоплофициран + топлата вода? Яз го знам отговора за себе си-инвестиция в чилър WATERSTAGE на МИЦУБИШИ. Лошото е, че ми сакат едни 13 К, които трябва да ги дам преди да се нанеса, а не години преди това.
Re: РАЗБРАХТЕ ЛИ?...
12-04-2012 - 13:38:00
Quote
hunterA
Quote
iciltd
Quote
hunterA
Лошо няма всички в сградата да си ползват топлофикация. Няма по-добро измислено отопление от парното и по икономично ако се ползва правилно. Вярно че в България в момента "топлофикация" е мръсна дума, но все някога трябва да се променим и да догоним цивилизацията.


Здравейте hunterA,

Според нас има алтернативно решение на "топлофикация" и то се нарича "инфрачервено отопление"!

winking smiley
И кое му е алтернативното? Харчи ток колкото и конвектор или радиатор, трябва закупуване на ново оборудване, няма топла вода и още куп др. Така че хайде не на мене тези с тези малки рекламки.
Преди седмица гледах един който се беше излъгал с печка 250 вата която щяла да го топли супер евтино иновативно с новопатентована си технология. А се оказа нормална духалка с 250 вата мощност. Смях.

Има, има...
Който търси - намира!
За 20 м2 стая - отопление 600-800W
Цена на едно тяло за цяла стая ~500-600 лв....


winking smiley
Re: РАЗБРАХТЕ ЛИ?...
19-04-2012 - 11:46:53
"Господарите" съвсем се оляха...

[www.imoti.net]

winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход