Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

активи/пасиви

Публикувано от панелообитателя САХИБ 
Re: активи/пасиви
10-04-2012 - 22:04:42
avatar
Quote
bota156
баси - аз не смятам че е много.
Ако съберем всичко има няма 200к евра.
Има поне 1000 човека в БГ които изкарват повече за 1 година, не смея да кажа за месец.
Това аз за 20 години съм го натрупал - да не говорим че евро депозитите са от наследства.

Да не говорим че примерно Враждебски бедняци изведнъж станаха МИЛИОНЕРИ с продажба на няколко декара тръни.
И те ли са за операция "наглите"?
Ааааааа, значи ти си наследствен влогар. Интересно, че си и наемодател. Като ти гледам данъчните оценки обаче, хапартаментите ти са в около 100 000-ден град. Па може и да си гларус. Ама ако си враждебненец, значи сме съседи по квартали. Язе имам един четиристаен панел в Левски.
Евала за това, че сподели портфейла ти. Свободна професия или собствена фирма по отношение на годишния доход. Иначе ако си на заплата и зимаш колко бате Бойко ще му кажа:]
Споко , не съм от наглите, аз съм от скромните:]
Никой друг не си списва портфейла БАСИ. А това е най-интересната тема в цените.Само Явчо тръгна нестандартно, от патъчки и водорасле, към двустайни тули.
Re: активи/пасиви
11-04-2012 - 08:40:46
Сахибата вие с ботата сте направо олигарси
Re: активи/пасиви
11-04-2012 - 12:55:34
Язе съм по в центуро - суха река и хаджи димитър smiling smiley
Иначе съм си на заплата - от мен "фирмаджия" не става - не мога да вирея в шуробаджанащина и непрекъснати лъжи и празни обещания.
И по документи вземам доста, ама в действителност не съм и от средната класа или съм в най-ниската и част.
Некакси не върви да не можеш да караш нова кола, да не можеш да имаш 3 етажна къща с басейн и да се числиш към средна класа.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-04-11 13:01 от bota156.
Re: активи/пасиви
11-04-2012 - 13:21:22
avatar
Quote
bota156
Язе съм по в центуро - суха река и хаджи димитър smiling smiley
Иначе съм си на заплата - от мен "фирмаджия" не става - не мога да вирея в шуробаджанащина и непрекъснати лъжи и празни обещания.
И по документи вземам доста, ама в действителност не съм и от средната класа или съм в най-ниската и част.
Некакси не върви да не можеш да караш нова кола, да не можеш да имаш 3 етажна къща с басейн и да се числиш към средна класа.
Тя средната класа е според държавата. Средна за държавата. Та за нашата си си саправо парий1
Аз съм мизерен обитател на панеляк, но странно ми е много като шофирам по улиците старата си таратайка. Карам спокойно и уравновесено. Покрай мен сигурно са все от средна или по висша каста /както и всички сривльовци във форума/ , щото карат като обезумели. Бързат искат да надминат времето. Занимават се с високоликвидни неща сигурноwinking smiley Аз с нисколиквидните ми активчета ще си седя на сенкя под асмата и ще набивам домашно овче мляко с люта радомирска домашарка и зелев сок за разредител, па нека ми е зле. Ей това от столичанин в повече зорлем да се превърнеш в селски бек не е лесно!
Само още няколко години ми трябват да го практикувам постоянно, но трябва да наинвестирам още малко. Няколко машини в бараката + стока за чуване и нещо за садене и затварям цикъла на производство и потребление. Пълна независимост! Тогава ако ще и да премахнат парите или хиперинфлацията да стане по-страшна и от тази във Ваймарска Германия. Боли ме фара.
Re: активи/пасиви
11-04-2012 - 13:31:05
милионер на домашнярка хихихихииххихи
Re: активи/пасиви
11-04-2012 - 13:32:12
Сахибе а сега кажи колко даде миналата година за обслужване на кредити и колко е дохода от наем след данъци.
Re: активи/пасиви
11-04-2012 - 14:42:04
avatar
Quote
nradev
Сахибе а сега кажи колко даде миналата година за обслужване на кредити и колко е дохода от наем след данъци.
Ооооо лъжльо! Здрасти. Кредитите си ги обслужвам, даже предсрочно погасих едни три бимбери с дохода ми от наем. Всяка година го правя.
Иначе едно старо къще, на което имам снимки във форума и което е на 78 години с данъчна оценка малко над 20К съм го изплатил на половина от само двегодишно отдаване. Сега даже не искам и да го давам въпреки, че ще се избият да го вземат на 300, като преди 4 години го давах на 200. Вилата ми е на три етажа и мисля на приземния да направя голяма механа, а един от другите два да почна да ги шиткам на англичани и сърби на 150лв. нощувка. Пък ако искат да ядат в механата, ако искат да си носят, техна работа. Ама това са наемодателски неволи. Ти си влогар с голема лихва, нямащ таквиз проблеми. Само вижте там съкооператорите , тоест съвлогарите бързо да си изтеглите общото влогче, щото КТБ скоро може се оказа чудовищен балон с хелий. И паричките ви ще отлетят като хелий. Ако случайно се спасят лихвите догодина ще са между 0 и 1% с марж 0,1 % -ен пункт.:}
Re: активи/пасиви
11-04-2012 - 14:50:43
Quote
панелообитателя САХИБ
Иначе едно старо къще, на което имам снимки във форума и което е на 78 години с данъчна оценка малко над 20К съм го изплатил на половина от само двегодишно отдаване.

Снимки на великата къща. eye popping smiley
Някой да даде линк.
Re: активи/пасиви
11-04-2012 - 15:00:23
Е що да съм лъжец не разбрах
Re: активи/пасиви
11-04-2012 - 17:02:31
avatar
Quote
nradev
Е що да съм лъжец не разбрах
Щото лъжеше, че си влогар и финансист. Е, виде се колко си влогар и колко си финансист.*yes* Пък и на един финансист да му дойде на акъл да инвестира единствено във влог, нещо май не е чувал за доста финансови инструменти. Колкото и Явчо разбира от опции.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход