Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Спадът при наемите като индикатор за посоката при продажбите

Публикувано от 149лв./м2 
Re: Спадът при наемите като индикатор за посоката при продажбите
06-04-2012 - 11:51:04
Кои сте "ние" ? От чие име говориш ? И какво чакате ? Цървул си ти весо, голям цървул, затова мразиш всеки, който има каквото и да било. Щото ти нямаш нищичко. Освен безброй никове от които пишеш и си толкова тъп, че още не можеш да схванеш, че за всички е ясно как си общуваш сам.
=====================================================================================================================

дичо, нещастнико,

Едно нещо трябва да ти е ясно със 100% сигурност: а това е, че ти никога няма да посмееш да заявиш очи в очи това което пишеш на който и да било от съфорумците. Затова и си жалък трол, ма то и за тролене пак знания и умения се искат, а ти очевидно ги нямаш. Това важи с пълна сила и за твоето другарче ивчо-меката китка. Та затова вашите квалификации не засягат никого, а будят само насмешка.
Re: Спадът при наемите като индикатор за посоката при продажбите
06-04-2012 - 19:39:49
Quote
149лв./м2
Откъде знам ли дичка? Ами те инвеститорите си го казват, даже тук във форума имаше един Данчо. Е има и такива дето не си признавате и още чакате чудото да се случи. Но ние не ви мразиме. Чакаме ви търпеливо.
Ако става въпрос за мен, то аз никога не съм бил инвеститор, а само прост наемател, от средата на миналата година. Признавам, че съм доволен от размера на сегашния си наем, но имам подозрения, че хазяина ще ми предложи по-нисък, когато дойде време да го договаряме за 2013 г., септември или октомври тази година.
Re: Спадът при наемите като индикатор за посоката при продажбите
06-04-2012 - 19:46:02
ти никога няма да посмееш да заявиш очи в очи това
-----------------
Мислиш ли ? Тъпак.
Re: Спадът при наемите като индикатор за посоката при продажбите
06-04-2012 - 20:00:01
Quote
имотен
ти никога няма да посмееш да заявиш очи в очи това
-----------------
Мислиш ли ? Тъпак.
Имотен, репликата ти към мен ли е насочена?!
Re: Спадът при наемите като индикатор за посоката при продажбите
06-04-2012 - 20:09:13
Не, освен ако ти не си ми написал това - "ти никога няма да посмееш да заявиш очи в очи това", ама той си знае кой е.
Re: Спадът при наемите като индикатор за посоката при продажбите
06-04-2012 - 21:09:16
Quote
Dancho M
Quote
149лв./м2
Откъде знам ли дичка? Ами те инвеститорите си го казват, даже тук във форума имаше един Данчо. Е има и такива дето не си признавате и още чакате чудото да се случи. Но ние не ви мразиме. Чакаме ви търпеливо.
Ако става въпрос за мен, то аз никога не съм бил инвеститор, а само прост наемател, от средата на миналата година. Признавам, че съм доволен от размера на сегашния си наем, но имам подозрения, че хазяина ще ми предложи по-нисък, когато дойде време да го договаряме за 2013 г., септември или октомври тази година.

Ти се моли като дойде време септември-октомври да си договаряш заплатата, да не ти предложат по-ниска. Щото те нещата са много пряко свързани. Иначе за падането на наемите си прав, и на мен един хазайн ми свали десетина процента онзи ден.
Re: Спадът при наемите като индикатор за посоката при продажбите
07-04-2012 - 13:26:51
Абе и аз да попитам нещо. Къде ги виждате това спадане на наемите ? Погледнах графиката и от декември 2011 наемите се покачват и в момента са на нива от преди една година за София сумарно (по квартали не съм гледал). Това го казвам като страничен от наемите, защото освен няколко месеца проба под наем от 2006 живея в собствено жилище.
Re: Спадът при наемите като индикатор за посоката при продажбите
07-04-2012 - 13:40:30
Quote
hunterA
Абе и аз да попитам нещо. Къде ги виждате това спадане на наемите ? Погледнах графиката и от декември 2011 наемите се покачват и в момента са на нива от преди една година за София сумарно (по квартали не съм гледал). Това го казвам като страничен от наемите, защото освен няколко месеца проба под наем от 2006 живея в собствено жилище.

Спадът на наемите беше актуален допреди около 1 година - бих казал тоталния спад е в порядъка на 20 -25% от 2008г. В момента спадът на наемите се проектира единствено в главите на отделни индивиди, които в резултат на тази проекция ръсят тема след тема за да се самоубеждават в правотата си, а и някой може да им се върже.
Re: Спадът при наемите като индикатор за посоката при продажбите
07-04-2012 - 19:52:59
Quote
149лв./м2
Както е предполагам на всеки е известно, движението на цените на наемите предхожда като димамика същото на продажбите. Та както се вижда от графиките на наемите че падат все още, това би трябвало да означава, че продажните цени на имотите ще следват същия тренд но малко по-забавено във времето.

С други дум балонът и при наемите и при продажбите продължава да издиша. Моята прогноза в 3 годишен таймфрейм е 50% от сегашните нива корекция надолу.

Население на възраст от 20 години до 49 години включително в България:
1)
- в края на 1990г. бяха 3,680,824 души
2)
- при преброяването през 2011г. бяха 3,068,658 души
Или за около 20 години има спад с над 600 хиляди души на възрастовата група на най-вероятните наематели.

Между другото при преброяването през 2011г. населението на възраст до 29 години включително беше едва 2,332,752 души - тоест през 2031г. населението на възраст от 20 години до 49 години включително в България може да спадне дори и под 2,332,752 души. :] :] :] :]


[www.nsi.bg]
[statlib.nsi.bg]
Re: Спадът при наемите като индикатор за посоката при продажбите
07-04-2012 - 20:13:25
Спадът при наемите ? Глупости. Поредните. На един и същ ненормалник.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-04-07 20:13 от имотен.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход