Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Спадът при наемите като индикатор за посоката при продажбите

Публикувано от 149лв./м2 
Re: Спадът при наемите като индикатор за посоката при продажбите
05-04-2012 - 19:49:35
Откъде знам ли дичка? Ами те инвеститорите си го казват, даже тук във форума имаше един Данчо. Е има и такива дето не си признавате и още чакате чудото да се случи. Но ние не ви мразиме. Чакаме ви търпеливо.
1.9
Re: Спадът при наемите като индикатор за посоката при продажбите
05-04-2012 - 20:09:38
Quote
имотен
Там бирата е друга, а мъката - голяма, доходите все по-малки, а кредиторите все по-алчни
--------------
Ти пък откъде знеш каква е бирата там, като никога не си притежавал нищо, освен злоба и тъпотия ?

Очевидно е, че злобата е у теб. По няколко причини:
- Купил си за Х пари, а сега офертните цени на аналогични коптори са на ниво 75% от Х и падат.
- Наем не покрива ипотечна вноска, а и той пада.
- Ако въобще успееш да го изплатиш ще си върнал 2 по Х, но ЧСИ-тата са по-близката перспектива.
- Мислил си, че си голееем играч, а сега осъзнаваш, че си пълен глупак.

И в тая злоба продължаваш да не осъзнаваш, че някои от нас тук също имат имоти и то не един, и още много, много други детайли ...
Не твърдя, че твоя случай е точно такъв, но 90% от пишман-инвеститорите са на това дередже и въобще не им е до писане по форуми...
Re: Спадът при наемите като индикатор за посоката при продажбите
05-04-2012 - 20:16:26
Не твърдя, че твоя случай е точно такъв, но 90% от пишман-инвеститорите са на това дередже и въобще не им е до писане по форуми...
=============================================================================================================

А аз залагам 1000 евро, че случаят е именно такъв.
дичка, нищо лично, само гледам да изкарам малко пари от облози.
1.9
Re: Спадът при наемите като индикатор за посоката при продажбите
05-04-2012 - 20:22:53
Quote
149лв./м2
Не твърдя, че твоя случай е точно такъв, но 90% от пишман-инвеститорите са на това дередже и въобще не им е до писане по форуми...
=============================================================================================================

А аз залагам 1000 евро, че случаят е именно такъв.
дичка, нищо лично, само гледам да изкарам малко пари от облози.

Аз не залагам. С тези пари скоро ще му купя кимизарника. Да го освобода от мъките. Благотворителност някаква...
Re: Спадът при наемите като индикатор за посоката при продажбите
05-04-2012 - 20:25:25
. Но ние не ви мразиме. Чакаме ви търпеливо
-----------
Кои сте "ние" ? От чие име говориш ? И какво чакате ? Цървул си ти весо, голям цървул, затова мразиш всеки, който има каквото и да било. Щото ти нямаш нищичко. Освен безброй никове от които пишеш и си толкова тъп, че още не можеш да схванеш, че за всички е ясно как си общуваш сам.
1.9
Re: Спадът при наемите като индикатор за посоката при продажбите
05-04-2012 - 21:04:46
Quote
имотен
. Но ние не ви мразиме. Чакаме ви търпеливо
-----------
Кои сте "ние" ? От чие име говориш ? И какво чакате ? Цървул си ти весо, голям цървул, затова мразиш всеки, който има каквото и да било. Щото ти нямаш нищичко. Освен безброй никове от които пишеш и си толкова тъп, че още не можеш да схванеш, че за всички е ясно как си общуваш сам.

Че ти пък каква имаш...
Re: Спадът при наемите като индикатор за посоката при продажбите
05-04-2012 - 22:12:46
Вижте там да понаучите българския, че като видя някой като Дарки или тия с цифрите да пише "мразиме", "говориме" и т.н., направо не ми се иска да им отговарям; струва ми се, че много си свалям нивото.

И моля същите хора да престанат да пускат по две-три теми на ден за едни и същи неща, т.е. заглавията са различни, ама навсякъде си е една и също боза, баси.
Re: Спадът при наемите като индикатор за посоката при продажбите
05-04-2012 - 22:44:51
Quote
Imotko
Вижте там да понаучите българския, че като видя някой като Дарки или тия с цифрите да пише "мразиме", "говориме" и т.н., направо не ми се иска да им отговарям; струва ми се, че много си свалям нивото.

И моля същите хора да престанат да пускат по две-три теми на ден за едни и същи неща, т.е. заглавията са различни, ама навсякъде си е една и също боза, баси.

Че той пазара е боза баси. Та и темите го отразяват правилно.
Re: Спадът при наемите като индикатор за посоката при продажбите
05-04-2012 - 23:10:25
Хич не е боза пазара, за който го разбира. Боза е в главите сривльовски, което не е чак толкова лошо; форумът е за забавление.
Re: Спадът при наемите като индикатор за посоката при продажбите
06-04-2012 - 03:03:17
кви пари за наеми бе човеко дарки ти чуваш ли се??? хората вече пари дават некои да живее с тех или в имота им за да го отбранява от циганите!!! по добре им излиза да плащат на некои 300 лв на месец да варди коптора отколко да идат един ден и да са останали само рамките
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход