Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Imotko+ivorad: "Купувайте"

Публикувано от javcho 
Re: Imotko+ivorad: "Купувайте"
10-04-2012 - 18:43:06
Quote
javcho
[

Поне има мнение, което не може да се каже за теб, безинтересното гладуващо брокерче.

Смехурко-преводачко, мнението ми е категорично заявено: в тази ситуация на криза и при сериозния спад в цените на НИ в последните 3 години, трендът ще е надолу, в рамките на средно 5-6% на годишна база. Без всякакви драматични движения, никакви срутвания с 30+ процента за три или шест месеца не са възможни в днешната икономическа ситуация.
При излизане от кризата движението на цените на НИ пак ще следва инерционния принцип - ще изминат поне 6 месеца, преди нарастването да стане очевидно за всички.
Да наречеш подобна позиция "липса на мнение" е ярка проява на дебилизъм. Това е нормално за теб - интелигентността ти е плъшеска!
:]
Re: Imotko+ivorad: "Купувайте"
10-04-2012 - 18:49:22
avatar
Quote
javcho

За разлика от една социопатка, която е сама, цяла Коледа пред монитора, като теб, ли?
Имам и други занимания, колкото и да ти е непонятно, бурсук. Знам, че ти се иска и другите да са самотни и единственото им занимание да е пред компютъра, от 9 до 23 часа, всеки ден, всеки уикенд и всеки празник, като теб. Само че не всички са деградирали атсайдери социопати.



Твоите критерии, за хубаво, ги знам.
Стара миризлива панелка в гето за бедняци - Люлин 5.
Съседи аутсайдери - [www.vbox7.com]
Квартала на мангалите, да е на 4-5 минути- [vbox7.com]
Изключитлно подходящо място, ако си беден аутсайдер.

Какви са ти "другите " занимания, дебил?
Нека позная- ходиш през лятото по де що конкурси обявят- от мокри фланелки до конкурс за тен. С надеждата да те уредят с наградка, че да се фукаш по форумите с ваучери.
Е, спечели конкурса за тен, ама нали знаеш, че знам кой го организира, от кого зависеше кой да спечели и каква цена плати спечелилият?smoking smiley
Засега няма да светкам аудиторията за пикантните подробности, както не им бях разказала и за неуспешните ти образователни напъни.
Само че, ти си толкова тъп, та не можеш да използваш толерантността ми и продължаваш да рецитираш десетте изречения, които единствено са останали в наркоманизираната ти кратуна.
Моите критерии за стойностните неща са твърде далеч и нагоре от тези- на неграмотен и нискоинтелигентен индивид, висящ на вратовете на родителите си, но кичещ се с определението " предприемач".

Аутсайдер.
1.Спортист,състезателен кон или спортен отбор,от които не се очаква да спечелят състезание.
2.Човек,който е извън претендентите за победа,печалба,първенство.

Кога и кое състезание в живота си досега спечели, като изключим конкурса за тен?
Какво постигна за 28г.- дали се образова, дали започна да работиш, вместо да лежиш на гърбовете на родителите си?
Толкова за това, кой е аутсайдер.

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Imotko+ivorad: "Купувайте"
10-04-2012 - 18:53:18
Quote
камелия

Е, спечели конкурса за тен, ама нали знаеш, че знам кой го организира, от кого зависеше кой да спечели и каква цена плати спечелилият?


Ха, ха - Джафчо е печелил конкурс за.........ТЕН???
Ааааааааа, феноменален успех, шапки долу!*bow*
Ками, я раздуй подробности около шампионското постижение на Помиярчо!
smiling smiley
Re: Imotko+ivorad: "Купувайте"
10-04-2012 - 19:09:12
avatar
Quote
ivorad

Ха, ха - Джафчо е печелил конкурс за.........ТЕН???
Ааааааааа, феноменален успех, шапки долу!*bow*
Ками, я раздуй подробности около шампионското постижение на Помиярчо!
smiling smiley

За сега ще спазя думата си да не раздувам подробности, но ако лекето продължи да се държи просташки, ще разкажа.:]
Помниш ли прословутата снимка на ваучера, с който надувко се хвалеше, че пазарувал в Италия? Това му беше наградата за тена......
Re: Imotko+ivorad: "Купувайте"
10-04-2012 - 21:06:15
Quote
камелия

Нека позная- ходиш през лятото по де що конкурси обявят- от мокри фланелки до конкурс за тен. С надеждата да те уредят с наградка, че да се фукаш по форумите с ваучери.
Е, спечели конкурса за тен, ама нали знаеш, че знам кой го организира, от кого зависеше кой да спечели и каква цена плати спечелилият?smoking smiley
Засега няма да светкам аудиторията за пикантните подробности, както не им бях разказала и за неуспешните ти образователни напъни.

Не позна, бурсук.
Поразгледах и намерих, това което загатваш.
Ти говориш за този Явор - [www.viewsofia.com]
За пореден път показваш, че математиката от 2-3ти клас е непосилна за неграмотница като теб.
Хайде напъни се да сметнеш, дали съм на 27 години - [www.visages.net]
Към невъзможността ти да смяташ проценти, вече добавяме и невъзможнаст да смяташ възраст.
Затрудняваш се със задачи от 1-4 клас, но си експерт по образование. :]
Дори някой от мангалите, които живеят около теб, може да го сметнат.

Продължавай да си измисляш, аз ще те правя на глупчка за пореден път, защото в личната ми карта, има данни за ръст и цвят на очите, които изобщо на отговарят на адаша.
Re: Imotko+ivorad: "Купувайте"
10-04-2012 - 21:14:27
Quote
javcho
Quote
камелия

Нека позная- ходиш през лятото по де що конкурси обявят- от мокри фланелки до конкурс за тен. С надеждата да те уредят с наградка, че да се фукаш по форумите с ваучери.
Е, спечели конкурса за тен, ама нали знаеш, че знам кой го организира, от кого зависеше кой да спечели и каква цена плати спечелилият?smoking smiley
Засега няма да светкам аудиторията за пикантните подробности, както не им бях разказала и за неуспешните ти образователни напъни.

Не позна, бурсук.
Поразгледах и намерих, това което загатваш.
Ти говориш за този Явор - [www.viewsofia.com]
За пореден път показваш, че математиката от 2-3ти клас е непосилна за неграмотница като теб.
Хайде напъни се да сметнеш, дали съм на 27 години - [www.visages.net]
Към невъзможността ти да смяташ проценти, вече добавяме и невъзможнаст да смяташ възраст.
Затрудняваш се със задачи от 1-4 клас, но си експерт по образование. :]
Дори някой от мангалите, които живеят около теб, може да го сметнат.

Продължавай да си измисляш, аз ще те правя на глупчка за пореден път, защото в личната ми карта, има данни за ръст и цвят на очите, които изобщо на отговарят на адаша.


Малиииииии, къф хубаффф теннннн:]
Re: Imotko+ivorad: "Купувайте"
10-04-2012 - 21:24:44
Quote
ivorad

Малиииииии, къф хубаффф теннннн:]

ivorad-чо, после да не се чудиш, като те подозират, че си обратен.
Захласваш се по момчета.
Имаш навика да се обръщаш към мъже с пиленце.
Френски, личи си.
Re: Imotko+ivorad: "Купувайте"
10-04-2012 - 21:32:20
Quote
javcho

Захласваш се по момчета.


Цъ, колекционирам не момчета, а тъпанари с високо самочувствие, без оглед на пол, раса, образование. Ти си тъпанар с особено смешно високо самочувствие. Влизаш в класацията.
:]
Re: Imotko+ivorad: "Купувайте"
10-04-2012 - 21:53:03
avatar
Quote
javcho
Quote
камелия

Нека позная-.
Само Сахиб знае кой е Явчо. Това обаче не е повод да разнасяме на някой личните данни. Както Явчо знае моите и не ги пльоска във форума, така и аз няма да злоупотребя с неговите. Само ми е интересно след като за мен се знае Всичко, че съм уволнен милиционер и разчитам на мизерни наеми примерно, за Камелия Иворад и Имотен, че са бивши или настоящи брокери на НИ, как такива като Явчо мълчат като риби като ги питаш с какво се занимават. Имотко примерно е продавач. Атанас Янев всички го знаем какво работи. Проверил съм го лично. Явчо също мога да го проверя, щотпо имам много удебелени връзки в ключови институции, но нека сам каже. Аз не страдам от нездраво любопитство. Да не говорим за холандския ХАХО - пироман. От такива най-неме е страх. Щял да ми пали колата. Най -много да ме отърве от един пасив, който за Явчо е втори Господ. winking smiley Особено старите баварци-тройки:}
Re: Imotko+ivorad: "Купувайте"
11-04-2012 - 11:49:22
avatar
Quote
javcho


Не позна, бурсук.
Поразгледах и намерих, това което загатваш.
Ти говориш за този Явор - [www.viewsofia.com]
За пореден път показваш, че математиката от 2-3ти клас е непосилна за неграмотница като теб.
Хайде напъни се да сметнеш, дали съм на 27 години - [www.visages.net]
Към невъзможността ти да смяташ проценти, вече добавяме и невъзможнаст да смяташ възраст.
Затрудняваш се със задачи от 1-4 клас, но си експерт по образование. :]
Дори някой от мангалите, които живеят около теб, може да го сметнат.

Продължавай да си измисляш, аз ще те правя на глупчка за пореден път, защото в личната ми карта, има данни за ръст и цвят на очите, които изобщо на отговарят на адаша.

Хи,хи!
Не вървиш, дебил...........разбира се, че вече не си на 27г., нали наскоро чукна 28.
Дори и мангалите нямат нужда от обяснение, че една снимка от 2011г., с надпис 27г., няма сама да се промени и да си изпише 28 през следващата година.:]
Което ни връща на въпроса- какво постигна през тези 28 години, неуко мамино синче?
С какво и на кого си интересен и полезен?
И в какво се състои предприемаческата ти дейност, след като навсякъде пишеш, че си предприемач?*angel*

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход