Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Imotko+ivorad: "Купувайте"

Публикувано от javcho 
Re: Imotko+ivorad: "Купувайте"
09-04-2012 - 17:29:55
Обръщаш толкова внимание на някакъв форум и на няколко човека, вместо на нуждаещите се.
Много ясно, че ще все някой ще ти каже, че си малоумник.
===============================================

дичката си е малоумник. Няма нужда да му го казва някой, въпреки че досега поне 10 човека от форума са му го казвали, но той и досега не може да го осъзнае.
Re: Imotko+ivorad: "Купувайте"
09-04-2012 - 17:34:13
Quote
ivorad
Мнението си, Джафчо, съм дал достатъчно пъти, за да го давам и в тази нелепа тема, в която ти си цитирал една очевидна моя шега като сериозно мнение. Това е белег за интелектуална недостатъчност, Джафчо.
Що се отнася до "хубави" сгради - нямам никакво намерение да дискутирам такива с човек, който се възхищава от жилища, приличащи на офиси. Апропо - възхитилата те сграда вече е с почти изградена бетонна конструкция и всеки може да се наслади на великолепното й ситуиране.....
Та така, парвенюнце на мама и тати!
:]

Френски, написа цели 5 реда, а можеше да си отговорил само в 1-2.
Много голям страх, Френски. Направо срамота.
Да се затрудняваш от един толкова прост въпрос?
Можеше дори линк да дадеш, за по-лесно.
Аз не съм чел всичките ти 2500 мнения.
Може да съм пропуснал единственото ти конкретно мнение и затова те питам.
Отговорът обаче, прекалено много се бави.
Оставаш си безполезен и безинтересен, брокерче.

Великият брокер ivorad, неможещ да даде пример за хубава сграда в София, не защото е тотален дилетант, а защото не бил искал. :]
Не се съмнявай, че всички ще ти повярват, бедно гладуващо брокерче.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2012-04-09 17:36 от javcho.
Re: Imotko+ivorad: "Купувайте"
09-04-2012 - 17:39:47
Quote
javcho

Аз не съм чел всичките ти 2500 мнения.

Така ли?
Хммммммм..........
:]
Re: Imotko+ivorad: "Купувайте"
09-04-2012 - 17:43:15
avatar
Абе хора, не се връзвайте на един циганин от Северозападнала България ! Я отдавна го знам, нищо не става от него. Той е един нещастник. С нерадостна съдба. Еничар. Комплексар. Той е един идиот.
Re: Imotko+ivorad: "Купувайте"
09-04-2012 - 17:52:12
Северозападнала казваш? Я кажи някоя друга част на БГ-товицата която да е цъфнала и вързала...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-04-09 17:55 от 149лв./м2.
Re: Imotko+ivorad: "Купувайте"
09-04-2012 - 17:58:08
avatar
Quote
149лв./м2
Северозападнала каваш? Я кажи някоя друга част на БГ-товицата която да е цъфнала и вързала...
Ами ще ти кажа: КК "Албена" и КК "Слънчев бряг" в частта му построена от др.Иванов. Ааааа, забравих София, р-н Слатина:]
Re: Imotko+ivorad: "Купувайте"
09-04-2012 - 18:05:26
Quote
javcho


Френски, написа цели 5 реда, а можеше да си отговорил само в 1-2.
Много голям страх, Френски. Направо срамота.
Да се затрудняваш от един толкова прост въпрос?

Джафчо, понеже ти показваш затруднение да се ориентираш в чужди мнения - ето ти пример. В който умникът-кукувец Дарки е казал нещо, а аз съм му възразил. С контролен срок - Коледа 2011.
Наслади се на неповторим дебилизъм!
Коледен дебил-пророк!
:]
Re: Imotko+ivorad: "Купувайте"
09-04-2012 - 19:06:50
avatar
Quote
javcho


Покажи, че имаш мнение.
За 3 години, ще се окаже, че си родил 2500 офтопик мнения.
Само бурсукът социопат е по-голям трол от теб.
Аз още си чакам примера за хубава, според теб, сграда в София.
Сигурно вече мина година.
Или въпросите са прекалено трудни, за едно гладуващо и страхливо брокерче?
Безполезен си, Френски.
Напълно безполезен и безинтересен.

Чакай, каква друга работа имаш?:]
Записали са те мама и тате дистанционно в НБУ, само и само да завършиш нещо " вишу", ама без доза интелигентност, не става.
Затова и няма изгледи да се докопаш до диплома скоро.:]
Много бързо забрави как се перчеше с "чуждоземско вишу", как обясняваше, че завършилите тук и работещи за чужди фирми, били аутсайдери.
Ти, неуко наркоманизирано мамино детенце, самоокичило се с прозвището "Джавчо предприемача", що не светнеш публиката къде и какво " предприемаш", освен куфарна търговия и участия в конкурси за тен?
С какво и на кого си интересен ти, лъжецо, гордеещ се със снимки на водорасли, алкохол и патъци?
На кого и с какво си полезен, " смелчаго", скрит зад монитора и сипещ едни и същи заучени фрази?
Твоите критерии за хубаво и грозно, са толкова изкривени, та никой човек със средна интелигентност не би се занимавал с ограмотяването ти.
Re: Imotko+ivorad: "Купувайте"
10-04-2012 - 15:27:45
Quote
ivorad

Джафчо, понеже ти показваш затруднение да се ориентираш в чужди мнения - ето ти пример. В който умникът-кукувец Дарки е казал нещо, а аз съм му възразил. С контролен срок - Коледа 2011.
Наслади се на неповторим дебилизъм!
Коледен дебил-пророк!
:]

Поне има мнение, което не може да се каже за теб, безинтересното гладуващо брокерче.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-04-10 15:30 от javcho.
Re: Imotko+ivorad: "Купувайте"
10-04-2012 - 16:51:21
Quote
камелия

Чакай, каква друга работа имаш?:]

С какво и на кого си интересен ти, лъжецо, гордеещ се със снимки на водорасли, алкохол и патъци?

На кого и с какво си полезен, " смелчаго", скрит зад монитора и сипещ едни и същи заучени фрази?

Твоите критерии за хубаво и грозно, са толкова изкривени, та никой човек със средна интелигентност не би се занимавал с ограмотяването ти.

За разлика от една социопатка, която е сама, цяла Коледа пред монитора, като теб, ли?
Имам и други занимания, колкото и да ти е непонятно, бурсук. Знам, че ти се иска и другите да са самотни и единственото им занимание да е пред компютъра, от 9 до 23 часа, всеки ден, всеки уикенд и всеки празник, като теб. Само че не всички са деградирали атсайдери социопати.

----

Поне не съм толкова тъп, когато ме попитат, за мнението ми, относно цените на имотите, във форум - Дискусия на цените, да мълча като глупак.

---

Естествено, че не мога да съм полезен, колкото теб.
Ето как съветваш, през 11.2008, когато вече кризата беше започнала, да купува, защото инфлацията ще му изяде парите, а наемите може да са само нагоре.


13-11-2008 - 20:02:28

Quote
камелия
Важното е от какво имаш нужда сега. Дали можеш да си го позволиш и дали няма да го направиш, а ще оставиш инфлацията да ти изяжда парите и да плащаш наеми, които няма как да не се покачат- и заради това, че хората купуващи жилища намаляват.
А наемите в Младост не падат- твърде много студенти наемат, защото е близо до институтите........
Извади елката и смятай!
Успех!

Ето това е да си полезен, според една проста брокерка.

---

Твоите критерии, за хубаво, ги знам.
Стара миризлива панелка в гето за бедняци - Люлин 5.
Съседи аутсайдери - [www.vbox7.com]
Квартала на мангалите, да е на 4-5 минути- [vbox7.com]
Изключитлно подходящо място, ако си беден аутсайдер.



Редактиран 4 път(и).Последна редакция на 2012-04-10 17:01 от javcho.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход