Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Оо времена! Оо цени! Ех че оферти...

Публикувано от 149лв./м2 
Re: Оо времена! Оо цени! Ех че оферти...
31-03-2012 - 13:06:58
Quote
darkside
Не при 149, още при 400 на жълтите

Благодаря за мнението, ама да напомня, че, все пак, обсъждахме кога ще се случат 149.
confused smiley
1.9
Re: Оо времена! Оо цени! Ех че оферти...
31-03-2012 - 13:26:28
Quote
имотен
Не давам и 500 евро на квадрат поради същата причина, както не бих дал 5000лв. за Голф 2.
-------------
Знаем. Щото никога не си ги имал. Духльо.

Глей ся безимотен. Не е важно аз колко имам. По-важното е, че огромната маса от кандидат-купувачите ги нямат и при сегашната ситуация няма скоро да ги имат. Затова са и кадидат-купувачи. Да не броим и това, че спада на цените и лошите кредити и ЧСИ-тата задържат мераците.
Re: Оо времена! Оо цени! Ех че оферти...
31-03-2012 - 14:04:05
Естествено е темата да боде в очите пишман-инвеститорите и брокитата и те да се изцвъкат от безсилие, ама такъв е живота ... Вървим към 149 евро на квадрат на жълтите павета. Дали ще ги стигнем е друг въпрос, но не бих се учудил на живване на пазара при към СРЕДНО 200 евро на квадрат.
========================================================

Признай, не звучи ли като музика в ушите писъците на безработни изцвилили от глад брокери и пишман-инвеститори?
Ето мене примерно всяко цвилене на дичко мноо ма кефи.
Re: Оо времена! Оо цени! Ех че оферти...
31-03-2012 - 14:14:04
Quote
149лв./м2


Признай, не звучи ли като музика в ушите писъците на безработни изцвилили от глад брокери и пишман-инвеститори?
Ето мене примерно всяко цвилене на дичко мноо ма кефи.

Явно музиката в ушите ти е попречила да отговориш конкретно на конкретния ми въпрос.
Какво нещо е музиката!
:]
Re: Оо времена! Оо цени! Ех че оферти...
31-03-2012 - 15:01:25
Не е важно аз колко имам.
----------------
Важно е, защото нямането те е озлобило достатъчно.
-------------------------

По-важното е, че огромната маса от кандидат-купувачите ги нямат и при сегашната ситуация няма скоро да ги имат. Затова са и кадидат-купувачи. Да не броим и това, че спада на цените и лошите кредити и ЧСИ-тата задържат мераците.
-----------
Лудко, това как го разбра ?
1.9
Re: Оо времена! Оо цени! Ех че оферти...
01-04-2012 - 14:13:12
Quote
имотен
Важно е, защото нямането те е озлобило достатъчно.

Къде личи, че съм озлобен?
Що мислиш, че нямам?

Напротив, гледам сеира на имотния пазар. Голям майтап иде ...
Re: Оо времена! Оо цени! Ех че оферти...
01-04-2012 - 14:28:25
Че си злобчо се знае отдавна, не само от мен, че нямаш нищо - също, а да гледаш сеира на нещо, от което идея нямаш , е характерно за теб, ти си достатъчно тъп и луд.
Re: Оо времена! Оо цени! Ех че оферти...
01-04-2012 - 17:39:05
Quote
1.9

Къде личи, че съм озлобен?
Що мислиш, че нямам?

Напротив, гледам сеира на имотния пазар. Голям майтап иде ...

Не знам дали си озлобен, но че загуби дар-слово от момента в който те попитах нещо конкретно, е очевидно.
И това е наистина майтап в тази тема!
:]
1.9
Re: Оо времена! Оо цени! Ех че оферти...
01-04-2012 - 19:19:19
Quote
ivorad
Quote
1.9

Къде личи, че съм озлобен?
Що мислиш, че нямам?

Напротив, гледам сеира на имотния пазар. Голям майтап иде ...

Не знам дали си озлобен, но че загуби дар-слово от момента в който те попитах нещо конкретно, е очевидно.
И това е наистина майтап в тази тема!
:]

Тааа, какво питаше?
Re: Оо времена! Оо цени! Ех че оферти...
02-04-2012 - 10:29:28
Имотен, ако ти си "имотен" на базата на ипотечни кредити, и нещата продължат да се развиват в сегашната посока, не мислиш ли, че мое в един момент да добавиш едно "Без" пред "имотен"? Не си застрахован, майна! Никой от хората с ипотеки не е! Липсата на сигурност в доходите е главната причина.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход