Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Панелообитателите ще гладуват, защото гастарбайтерите ще пируват!

Публикувано от панелообитателя САХИБ 
Re: Панелообитателите ще гладуват, защото гастарбайтерите ще пируват!
24-03-2012 - 17:36:19
avatar
Quote
igra4
А бре момче!!
Я вземи се освести...
Няма по-пропилян живот от съществуването в българската неуреденост и газене по калните улици...
Я вземи бъди малко по-осведомен...
Какво ще кажеш за това?!!
Представлението за 8-ми март е на фона на Азис и всички родители пляскат и се радват...
Ти си толкова заблуден,че няма смисъл човек да спори с теб....
Ако ще и най-модерната къща в света да имаш,ако е заобиколена от лайна ,нищо не струва....
Ти въобще, бил ли си някъде в чужбина !????

Нека аз да ти кажа, от позицията на човек, не само пътувал, но и живял напълно легално 5 години в бяла страна.
На 8 март тук, децата изпълниха програма в 3 части. Първата беше с хора и ръченици, втората с поп и рап музика, а третата под песента на Азис, но не беше кючек.
А по белия свят, никой не смее дори да си помисли да реагира, ако хора, граждани на съответната страна, решат да покажат етнически танц, ако ще и с най- пошлата музика.
Ако ти не можеш да намериш смисъла на живота си тук, не ти пречи нищо да го потърсиш навън.
Само че, ако си толкова тясно скроен, никъде няма да ти е добре и все нещо извън теб ще ти пречи.
Лайната ги правят хората, но те и ги чистят.
Ти кога за последно си почисти пред мястото, което обитаваш?
Re: Панелообитателите ще гладуват, защото гастарбайтерите ще пируват!
24-03-2012 - 22:07:18
Стремежът на българите към камъка си личи във всички сгради. Има интересна случка в Свищов през 1877 г., когато руският император идва в България да контролира Руско-турската война. В този период тя не върви много добре и той побеснява. Казва: "Докарайте ми граф Игнатиев да го застрелям - той ме вкара в тази война! Идваме да освобождаваме българите роби, а те живеят в огромни каменни къщи, докато моите войници живеят в сламени селски колиби." Защото извън Москва и Петербург Русия е била едно огромно село. Убеждават го, че така е само в Свищов, за да запазят живота на граф Игнатиев - едва ли е щял да го убие, но най-малкото нямаше да е външен министър. Казват на императора, че само в Свищов е така, защото градът е на Дунав, българите търгуват с Виена, виждат, пренасят, а по-навътре в страната живеят в сламени колиби. Когато всичко свършва, почват да пият водка група генерали около граф Игнатиев и казват: "Ей, добре че не сме стигнали Габрово, Търново, Копривщица, Котел, защото императорът щеше да те изпрати в Сибир!"

[www.standartnews.com]
Re: Панелообитателите ще гладуват, защото гастарбайтерите ще пируват!
25-03-2012 - 10:42:07
Граните, напълно сфащам ква ти е мисълта.....освен към камъка, един друг стремеж на българите - към дървото - се прояви последните неколко години, особено след 2007-ма. Мноу народ гризна дървото, и в момента го гризе, баси! И то с некакво мазохистично удоволствие.
Но тва са интимни неща и не се обсъждат публично. Секи си гризе персонално неговото си дръвце, на скришно, да не го смущават, и ако некой му намекне "абе, ти май си гризнал гредата, а?" отговора по български, колкото и да е насрано положението винаги е:" кой, аз ли, сичко ми е на 6, баси!" Ма тва е ПР, а не действителността!
Истина е, че кризата удари мноу сериозно дългосрочните планове на хората. Но персонално секи е трябвало да отчете риска от бъдещето......
Re: Панелообитателите ще гладуват, защото гастарбайтерите ще пируват!
25-03-2012 - 11:46:37
avatar
Quote
камелия
Нека аз да ти кажа, от позицията на човек, не само пътувал, но и живял напълно легално 5 години в бяла страна.

А бре , лелче, това ,че си живяла в посолството във Франция ( водеха те чистачка нали ,за да бъдеш до мъжа ти -полковника за кого нюха сега или е много стар за тази работа вече?) не ти дава право да даваш съвети за белите страни. Много от пишещите тук живеят в тях от десетилетия НАПЪЛНО ЛЕГАЛНОclap: като граждани на тези страни и знаят много по-добре от теб как стоят нещата . Френския как ти е ? Само говоримо ? Или като английския ти*ok*? Ти сигурно си мислиш ,че да пишеш в БГ-форум трябва да живееш в БГ-то( в Люлин - 5 например:})
Бат ти Бойко определено е прав за матряла...:]

"Няма по-страшно робство от робството на парите, а най-поробените са тези ,които ги нямат."
1.9
Re: Панелообитателите ще гладуват, защото гастарбайтерите ще пируват!
25-03-2012 - 13:42:34
Quote
Камито
Quote
камелия
Нека аз да ти кажа, от позицията на човек, не само пътувал, но и живял напълно легално 5 години в бяла страна.

А бре , лелче, това ,че си живяла в посолството във Франция ( водеха те чистачка нали ,за да бъдеш до мъжа ти -полковника за кого нюха сега или е много стар за тази работа вече?) не ти дава право да даваш съвети за белите страни. Много от пишещите тук живеят в тях от десетилетия НАПЪЛНО ЛЕГАЛНОclap: като граждани на тези страни и знаят много по-добре от теб как стоят нещата . Френския как ти е ? Само говоримо ? Или като английския ти*ok*? Ти сигурно си мислиш ,че да пишеш в БГ-форум трябва да живееш в БГ-то( в Люлин - 5 например:})
Бат ти Бойко определено е прав за матряла...:]

Ками, не се хаби... Матряла за нищо не става. Добре, че има форуми, та да се изживява в тях.

Дарки, прав си мноу... Ама гризането е само в начална фаза да знайш... Какво следва не е мноу ясно, ама не е на добро....
Re: Панелообитателите ще гладуват, защото гастарбайтерите ще пируват!
25-03-2012 - 13:54:36
Лудко, пак си общуваш със себе си, щото харесва, нали ?
1.9
Re: Панелообитателите ще гладуват, защото гастарбайтерите ще пируват!
25-03-2012 - 14:24:21
Quote
имотен
Лудко, пак си общуваш със себе си, щото харесва, нали ?

Това към мен ли безимотен? Споко и не се коси. Не съм ЧСИ...
Re: Панелообитателите ще гладуват, защото гастарбайтерите ще пируват!
25-03-2012 - 15:00:46
avatar
Не бря, ти си Василев :-)
И аз съм Василев, ако не знайш :-))))
Re: Панелообитателите ще гладуват, защото гастарбайтерите ще пируват!
25-03-2012 - 15:07:45
avatar
Quote
mirandi
Не бря, ти си Василев :-)
И аз съм Василев, ако не знайш :-))))

Кой не скача е Василев
Re: Панелообитателите ще гладуват, защото гастарбайтерите ще пируват!
25-03-2012 - 15:24:39
avatar
Един призрак броди из www.imoti.net...призракът на Василев :]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход