Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Панелообитателите ще гладуват, защото гастарбайтерите ще пируват!

Публикувано от панелообитателя САХИБ 
Панелообитателите ще гладуват, защото гастарбайтерите ще пируват!
23-03-2012 - 23:22:16
avatar
Обитателите на панели ще гладуват, щото се завръщат гастарбайтери на социални помощи цял живот които ще купуват.
Смешна нали! Те цял живот абдикираха от нормално съществуване и семейство, но дошли от запад вече дават акъл на местните, които не са си пропиляли живота като тях. Вярно няма по пропилян живот от гастарбайтерския, но тука имаме устойчив гастарбайтер. Устойчив е щото е луд за връзване. Всички други нормални изчезнаха- Булкан, Асен, и донякъде Барбарон. Донякъде, щото и той си беше доста луд. Но сегашния няма насищане. Давай Лудко.......!!!!!!!!!!!!:}
Re: Панелообитателите ще гладуват, защото гастарбайтерите ще пируват!
23-03-2012 - 23:27:36
avatar
Quote
панелообитателя САХИБ
Обитателите на панели ще гладуват, щото се завръщат гастарбайтери на социални помощи цял живот които ще купуват.
Смешна нали! Те цял живот абдикираха от нормално съществуване и семейство, но дошли от запад вече дават акъл на местните, които не са си пропиляли живота като тях. Вярно няма по пропилян живот от гастарбайтерския, но тука имаме устойчив гастарбайтер. Устойчив е щото е луд за връзване. Всички други нормални изчезнаха- Булкан, Асен, и донякъде Барбарон. Донякъде, щото и той си беше доста луд. Но сегашния няма насищане. Давай Лудко.......!!!!!!!!!!!!:}

Ей пиянде, имаш семейство а е петък вечер - горката ти дъщеря *huh*
Re: Панелообитателите ще гладуват, защото гастарбайтерите ще пируват!
23-03-2012 - 23:33:40
avatar
Quote
Брокеръ
Quote
панелообитателя САХИБ
Обитателите на панели ще гладуват, щото се завръщат гастарбайтери на социални помощи цял живот които ще купуват.
Смешна нали! Те цял живот абдикираха от нормално съществуване и семейство, но дошли от запад вече дават акъл на местните, които не са си пропиляли живота като тях. Вярно няма по пропилян живот от гастарбайтерския, но тука имаме устойчив гастарбайтер. Устойчив е щото е луд за връзване. Всички други нормални изчезнаха- Булкан, Асен, и донякъде Барбарон. Донякъде, щото и той си беше доста луд. Но сегашния няма насищане. Давай Лудко.......!!!!!!!!!!!!:}

Ей пиянде, имаш семейство а е петък вечер - горката ти дъщеря *huh*
Искаш ли да шофираме да определена точка в БГ където да видим кой е по-трезвен? Разбира се ако ти имаш МПС. Щото доста се съмнявам?
Ако аз съм по-трезвен от теб, ще направиш едно кратко изявление във форумното пространство. Става ли? Мислиш ли че дъщеря ми отдавна не спи?
Re: Панелообитателите ще гладуват, защото гастарбайтерите ще пируват!
23-03-2012 - 23:39:47
avatar
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
Брокеръ
Quote
панелообитателя САХИБ
Обитателите на панели ще гладуват, щото се завръщат гастарбайтери на социални помощи цял живот които ще купуват.
Смешна нали! Те цял живот абдикираха от нормално съществуване и семейство, но дошли от запад вече дават акъл на местните, които не са си пропиляли живота като тях. Вярно няма по пропилян живот от гастарбайтерския, но тука имаме устойчив гастарбайтер. Устойчив е щото е луд за връзване. Всички други нормални изчезнаха- Булкан, Асен, и донякъде Барбарон. Донякъде, щото и той си беше доста луд. Но сегашния няма насищане. Давай Лудко.......!!!!!!!!!!!!:}

Ей пиянде, имаш семейство а е петък вечер - горката ти дъщеря *huh*
Искаш ли да шофираме да определена точка в БГ където да видим кой е по-трезвен? Разбира се ако ти имаш МПС. Щото доста се съмнявам?
Ако аз съм по-трезвен от теб, ще направиш едно кратко изявление във форумното пространство. Става ли? Мислиш ли че дъщеря ми отдавна не спи?

Да е жива и здрава дъщеря ти, мисли за нея *bow*
Re: Панелообитателите ще гладуват, защото гастарбайтерите ще пируват!
23-03-2012 - 23:46:19
avatar
Quote
Брокеръ
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
Брокеръ
Quote
панелообитателя САХИБ
Обитателите на панели ще гладуват, щото се завръщат гастарбайтери на социални помощи цял живот които ще купуват.
Смешна нали! Те цял живот абдикираха от нормално съществуване и семейство, но дошли от запад вече дават акъл на местните, които не са си пропиляли живота като тях. Вярно няма по пропилян живот от гастарбайтерския, но тука имаме устойчив гастарбайтер. Устойчив е щото е луд за връзване. Всички други нормални изчезнаха- Булкан, Асен, и донякъде Барбарон. Донякъде, щото и той си беше доста луд. Но сегашния няма насищане. Давай Лудко.......!!!!!!!!!!!!:}

Ей пиянде, имаш семейство а е петък вечер - горката ти дъщеря *huh*
Искаш ли да шофираме да определена точка в БГ където да видим кой е по-трезвен? Разбира се ако ти имаш МПС. Щото доста се съмнявам?
Ако аз съм по-трезвен от теб, ще направиш едно кратко изявление във форумното пространство. Става ли? Мислиш ли че дъщеря ми отдавна не спи?

Да е жива и здрава дъщеря ти, мисли за нея *bow*
Да е живо и здраво и твоето семейство от каквото и да се състои! Нямам за цел да охарактеризирам на някой семейството , но Явчо наистина си мисли, че имотите ми се свеждат до една данъчна оценка правена преди 70-80 години и актуализирана с мизерни %-и. Явно е чевек който изобщо не разбира от данъци! Не е 2,5 милиона но 10 пъти по-малко смея да твърдя, че няма да и искам по-малко! Преди 4 години един съсед ми предлагаше 250 хиляди. Отказах му.
Re: Панелообитателите ще гладуват, защото гастарбайтерите ще пируват!
24-03-2012 - 00:44:37
avatar
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
Брокеръ
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
Брокеръ
Quote
панелообитателя САХИБ
Обитателите на панели ще гладуват, щото се завръщат гастарбайтери на социални помощи цял живот които ще купуват.
Смешна нали! Те цял живот абдикираха от нормално съществуване и семейство, но дошли от запад вече дават акъл на местните, които не са си пропиляли живота като тях. Вярно няма по пропилян живот от гастарбайтерския, но тука имаме устойчив гастарбайтер. Устойчив е щото е луд за връзване. Всички други нормални изчезнаха- Булкан, Асен, и донякъде Барбарон. Донякъде, щото и той си беше доста луд. Но сегашния няма насищане. Давай Лудко.......!!!!!!!!!!!!:}

Ей пиянде, имаш семейство а е петък вечер - горката ти дъщеря *huh*
Искаш ли да шофираме да определена точка в БГ където да видим кой е по-трезвен? Разбира се ако ти имаш МПС. Щото доста се съмнявам?
Ако аз съм по-трезвен от теб, ще направиш едно кратко изявление във форумното пространство. Става ли? Мислиш ли че дъщеря ми отдавна не спи?

Да е жива и здрава дъщеря ти, мисли за нея *bow*
Да е живо и здраво и твоето семейство от каквото и да се състои! Нямам за цел да охарактеризирам на някой семейството , но Явчо наистина си мисли, че имотите ми се свеждат до една данъчна оценка правена преди 70-80 години и актуализирана с мизерни %-и. Явно е чевек който изобщо не разбира от данъци! Не е 2,5 милиона но 10 пъти по-малко смея да твърдя, че няма да и искам по-малко! Преди 4 години един съсед ми предлагаше 250 хиляди. Отказах му.

*beer*
Re: Панелообитателите ще гладуват, защото гастарбайтерите ще пируват!
24-03-2012 - 02:13:50
А бре момче!!
Я вземи се освести...
Няма по-пропилян живот от съществуването в българската неуреденост и газене по калните улици...
Я вземи бъди малко по-осведомен...
Какво ще кажеш за това?!!
Представлението за 8-ми март е на фона на Азис и всички родители пляскат и се радват...
Ти си толкова заблуден,че няма смисъл човек да спори с теб....
Ако ще и най-модерната къща в света да имаш,ако е заобиколена от лайна ,нищо не струва....
Ти въобще, бил ли си някъде в чужбина !????
Re: Панелообитателите ще гладуват, защото гастарбайтерите ще пируват!
24-03-2012 - 07:01:20
avatar
Quote
igra4
А бре момче!!
Я вземи се освести...
Няма по-пропилян живот от съществуването в българската неуреденост и газене по калните улици...
Я вземи бъди малко по-осведомен...
Какво ще кажеш за това?!!
Представлението за 8-ми март е на фона на Азис и всички родители пляскат и се радват...
Ти си толкова заблуден,че няма смисъл човек да спори с теб....
Ако ще и най-модерната къща в света да имаш,ако е заобиколена от лайна ,нищо не струва....
Ти въобще, бил ли си някъде в чужбина !????
92-ра година работех като келнер. Имах една колежка от студена кухня, която отиде да работи в Кипър. Върна се след една година отстлабнала с 10кг. и доста почерняла. Тя живееше в идеалния център на София. Казваше "Гадните червени копелета ни принудиха да ставаме слуги на запад, щото тука не можем да си изкарваме прехраната" После пак замина за Кипър. Не знам по-нататъшната и съдба, но тогава половината мои колеги тръгнаха в странство. Аз също имах предложения за Аляска, кораби по Дунав и Кипър. Не заминах и не съжалявам. Моят дом и семейство са тук. Боря се , трудя се , стискам зъби и оцелявам. Не само оцелявам , но и надграждам. Трудно и с големи предпядствия в нашите условия, но съм сред свои.
Голямата ми цел е да оставя на тези след мен два-три пъти повече от това което е оставено на мен. Не само в материален план, също като интелект, умения и способности да се справяме в условията на хищническа борба за надмощие. Човек предполага, Господ разполага, но ми харесва мисълта на Данте- "Прави каквото трябва , да става каквото ще!". Държавата е такава каквато си я направим. Лесно е всички да вдигнем ръце, да изревем , че тука цари простотия Азис , Мазис и да избягаме. Бягаме , бягаме, но тук оставяме дом, рода, спомени. Колко далече и колко за дълго ще избягаме?
Re: Панелообитателите ще гладуват, защото гастарбайтерите ще пируват!
24-03-2012 - 09:38:29
Quote
панелообитателя САХИБ

Голямата ми цел е да оставя на тези след мен два-три пъти повече от това което е оставено на мен. Не само в материален план, също като интелект, умения и способности да се справяме в условията на хищническа борба за надмощие. Човек предполага, Господ разполага, но ми харесва мисълта на Данте- "Прави каквото трябва , да става каквото ще!". Държавата е такава каквато си я направим. Лесно е всички да вдигнем ръце, да изревем , че тука цари простотия Азис , Мазис и да избягаме. Бягаме , бягаме, но тук оставяме дом, рода, спомени. Колко далече и колко за дълго ще избягаме?
Сахибе, повечето бягат завинаги. Идват си понекога и се убеждават, че все по-няма смисъл да се връщат. А ти помисли добре дали "голямата цел" дето си си я поставил си струва. Христос ако се беше родил в наши дни, пет пъти щеха да го разпънат без възможност за възкръсване.....в такъв свят живеем. Тва ченге било честно.....вие познавате ли го? И кво е правел в нивата и с кого е бил? Същата работа като оня, дето намери на линията неколко милиона и ги предаде да го наградат с часовник.......стига с тая наивност!
Ал. Македонски преди да умре е проумял, че най-ценното което е имал са не богатствата и завладяните територии, а времето! Разбрал го е, когато му е оставало малко време.......Ти колко живота имаш?
Какво очакваш от държава, в която на сички управленски нива има по един Азис и Салиери? Даже обиждаме Азис, щото той е доста разумно момче в сравнение с доста държавни мъже........некои от тех не са и точно мъже, баси...........



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-03-24 10:36 от darkside.
Re: Панелообитателите ще гладуват, защото гастарбайтерите ще пируват!
24-03-2012 - 13:28:00
avatar
Quote
darkside
[[/quote]Сахибе, повечето бягат завинаги. Идват си понекога и се убеждават, че все по-няма смисъл да се връщат. А ти помисли добре дали "голямата цел" дето си си я поставил си струва. Христос ако се беше родил в наши дни, пет пъти щеха да го разпънат без възможност за възкръсване.....в такъв свят живеем. Тва ченге било честно.....вие познавате ли го? И кво е правел в нивата и с кого е бил? Същата работа като оня, дето намери на линията неколко милиона и ги предаде да го наградат с часовник.......стига с тая наивност!
Ал. Македонски преди да умре е проумял, че най-ценното което е имал са не богатствата и завладяните територии, а времето! Разбрал го е, когато му е оставало малко време.......Ти колко живота имаш?
Какво очакваш от държава, в която на сички управленски нива има по един Азис и Салиери? Даже обиждаме Азис, щото той е доста разумно момче в сравнение с доста държавни мъже........некои от тех не са и точно мъже, баси...........
Факта, че във форум за имоти пишат продавачи, кандидат купувачи, купувачи, хазяи, мечтатели да купят, брокери, строителни магнати и дори емигранти, значи че нещо търсят тука. Иначе не би ги бригало за цените на имотите. Щом нещо търсят, значи най вероятно ще идват, щом ще идват, най-вероятно имат тамерение да стоят. По тази логика нали знаеш вица за хомо-крадеца и портокала?winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-03-24 13:28 от панелообитателя САХИБ.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход