Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Много е глупав този Венци Йосифов:]

Публикувано от панелообитателя САХИБ 
Много е глупав този Венци Йосифов:]
18-03-2012 - 21:34:08
avatar
Голям глупак е този бивш шеф на ПЧБ Венци Йосифов! Когато Карбовски го попита в какво инвестира и къде са му вложени паричките, той със скромен глас заяви: "В недвижимости". Как може да не е чул от дънорите тука за предстоящия крах, 149-те евро на метър, за апокалипсиса за страшното за спихването.........:}:}:}:}:}:}:}:}:}:}
Re: Много е глупав този Венци Йосифов:]
18-03-2012 - 21:54:34
Сахибе др. Йосифов не е купувал панелки в Люлин на 1200 евро кв.м. Купува се когато по улиците се лее кръв и се продава по време на балон, това е от мен, защото днес ми е социално някакси.
Re: Много е глупав този Венци Йосифов:]
18-03-2012 - 22:34:08
avatar
Quote
granit
Сахибе др. Йосифов не е купувал панелки в Люлин на 1200 евро кв.м. Купува се когато по улиците се лее кръв и се продава по време на балон, това е от мен, защото днес ми е социално някакси.
Вярно е, той купи до Южния парк, на зелено, по 2750Е/кв.м. едно етажче с два апартамента.
А вие какво чакате, че не купувате днес, когато падат министерски глави и се лее кръв?:]
Или чакате още да ви паднат заплатите- като Зеления, дето вече десет години не са му я повишавали?winking smiley
Re: Много е глупав този Венци Йосифов:]
18-03-2012 - 22:40:33
Неделна промоция - КЪЩА, град София, Бояна 1450000 EUR998000 EUR -31.17% [#$%&]
нали само боклуците щяха да поевтиняват.
Re: Много е глупав този Венци Йосифов:]
19-03-2012 - 00:52:38
Крадени пари лесно се "инвестират".
Re: Много е глупав този Венци Йосифов:]
19-03-2012 - 07:56:43
Quote
Panther1
Крадени пари лесно се "инвестират".

Абсолютно! И мен да ми панат няколко милиона венага бих ги набутал в имоти годни за отдаване под наем. Да не забравяме, че освен пасиви, както в случая за лично ползване, имотите могат да бъдат и активи, както в случая на г-на. Имотите са и подходящо средство за препиране на пари поради голямия марж между себестойност и офертни цени. Хубавото на имотите и е че генерират пасивен доход - почти нищо не ти е налага да правиш. Да гледаш обаче как някакъв тъмен субект "инвестира" откраднатото в имоти и по този повод да тичаш да е поробиш за 30 години в някоя банка ми се струва малко нелепо!

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Много е глупав този Венци Йосифов:]
19-03-2012 - 09:07:31
Quote
greenbul
Quote
Panther1
Крадени пари лесно се "инвестират".

Абсолютно! И мен да ми панат няколко милиона венага бих ги набутал в имоти годни за отдаване под наем. Да не забравяме, че освен пасиви, както в случая за лично ползване, имотите могат да бъдат и активи, както в случая на г-на. Имотите са и подходящо средство за препиране на пари поради голямия марж между себестойност и офертни цени. Хубавото на имотите и е че генерират пасивен доход - почти нищо не ти е налага да правиш. Да гледаш обаче как някакъв тъмен субект "инвестира" откраднатото в имоти и по този повод да тичаш да е поробиш за 30 години в някоя банка ми се струва малко нелепо!

Ето още едно доказателство, че кризата едва започва. Докато мислите , че имот = инвестиция тя (кризата) няма да свърши.
Re: Много е глупав този Венци Йосифов:]
19-03-2012 - 11:19:47
avatar
Quote
Върколак
Докато мислите , че имот = инвестиция тя (кризата) няма да свърши.

Ако човек реши да си построи къща какво лошо има в това.
Един ден ще си има дом, това не е ли добра инвестиция.
Кризата ще си отмине, без значение кой как си е изиграл ходовете.
Ръгнати пари в банка за лихви или игра на борсата по-добре ли е?
Да не се окаже че накрая джобовете са празни.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход