Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колко хубаво ще бъде ако има ЪП

Публикувано от 149лв./м2 
Re: Колко хубаво ще бъде ако има ЪП
16-03-2012 - 15:31:17
Да го духат брокерите, днес един от тях с насълзени очи ме молеше да купя...
После щял съм да го продам на печалба*drunk*
Re: Колко хубаво ще бъде ако има ЪП
16-03-2012 - 17:17:18
Да го духат брокерите, днес един от тях с насълзени очи ме молеше да купя...
После щял съм да го продам на печалба
-------------
Това е най-интелигентното нещо, което успя да сътвориш, нали духльо ?
Re: Колко хубаво ще бъде ако има ЪП
16-03-2012 - 17:19:56
Quote
имотен
Защо се бавиш и не ме смажеш и с останалите си никове , а си се ограничил до два , а лудко ?
Хахаха още веднъж доказваш, че не си наред. Какво смазване и с какви никове ? Ползвам само една регистрация, с един ник, а за тебе трябват по-силни лекарства *smiley_ahh*
Re: Колко хубаво ще бъде ако има ЪП
16-03-2012 - 17:50:47
Иначе рискуваш да ми прелее чашата на търпението и накрая да отнесеш такъв бой, че и ти сам в огледалото да не моеш се познаеш!!!
------------
Ле-ле, извинявай, забавих се с отговора, ама то докато го преместя това чудовище от единия крачол в другия, та досега. Духльо.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-03-16 18:18 от имотен.
Re: Колко хубаво ще бъде ако има ЪП
16-03-2012 - 17:57:20
Да го духат брокерите, днес един от тях с насълзени очи ме молеше да купя...
После щял съм да го продам на печалба
===============================================================

ХАХАХАХАХХАХАААААААХАХАХА невероятен кеф ще да е било да се види някой духач като дичо с насълзени очи като на гладен пес.
Сега обаче и ти ставаш Василев. Абе всичкото сривльовец сте Василев.
Re: Колко хубаво ще бъде ако има ЪП
16-03-2012 - 18:07:11
hunterA [ Отговор ]
Re: Колко хубаво ще бъде ако има ЪП
16-03-2012 - 17:19:56 IP/Host: 77.70.57.---
Регистриран: преди 1 година
Мнения: 477

Quote
имотен
Защо се бавиш и не ме смажеш и с останалите си никове , а си се ограничил до два , а лудко ?Хахаха още веднъж доказваш, че не си наред. Какво смазване и с какви никове ? Ползвам само една регистрация, с един ник, а за тебе трябват по-силни лекарства
================================================================================================

Толкова силни лекарства няма открити. Параноята "Василев" обхванала дичо е неизлеима. Сега си представи как ненормалник като дичо е "посредничил" на 1000 сделки??? Как на освидетелстван държавата е поверила отглеждането на дете в неравностойно положение???
Как за ненормалник работят 20 брокери???
Re: Колко хубаво ще бъде ако има ЪП
16-03-2012 - 20:37:31
весо, не можеш да си представиш колко се радвам, че ме мразиш, не искам да си помисля ти да ме харесваш, тогава аз ще се мразя. Нормалните хора тук знаят , че отдавна ти следя изтрещяването и те познавам не само от този форум, факта, че биваш разкриван непрекъснато те побърква, факта, че ти казвам истината в очите - също, но най-вече те побърква факта, че не можеш както в дир-а да порязваш брокерите и да си мислиш, че си хванал Господ за шлифера, бидейди модератор. Човече, знам, че не по-зле от мен съзнаваш колко си тъп, грозен и неудовлетровен от факта, че си аутсайдер, поради тези неоспорими факти си достатъчно озлобен, разбирам те. Не те мразя. Ама и не ми е жал за теб. Защото освен всичко друго, ти си мръсен и долен индивид. Който иска да научи повече за теб и дали и доколко съм прав, може да си направи една регистрация в клуб "Недв. имоти" в дир, да общува с брокерите там и да разбере.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-03-16 20:46 от имотен.
Re: Колко хубаво ще бъде ако има ЪП
16-03-2012 - 20:50:54
avatar
Quote
Kilmister
Да го духат брокерите, днес един от тях с насълзени очи ме молеше да купя...
После щял съм да го продам на печалба*drunk*

И като се събуди, ти се насълзи, щото наяве посмъртно не може да ти се случи.:]
Re: Колко хубаво ще бъде ако има ЪП
17-03-2012 - 04:49:39
avatar
Quote
камелия
И като се събуди, ти се насълзи, щото наяве посмъртно не може да ти се случи.:

Лелче , моля те прочети тази епикриза отдолу, за да разбереш ,че твоя случай е открит отдавна , има и препоръка за лечение :

"Параноята е психично разстройство, което често се развива у хора с неуравновесена нервна система под влияние на трудна жизнена ситуация и конфликти. Параноични прояви се срещат и при някои други заболявания: епилепсия, алкохолизъм, атеросклероза и др. Значение има и наследствеността, която често още в ранна възраст се проявява с особеността на характера. Нерядко случайни причини, като злоупотреба с алкохол и силни душевни преживявания, могат да предизвикат заболяване у лица, отличаващи се с високо самомнение, желание за налагане, невъздържаност в обноските. Тази болест се проявява между 30—40-годишна възраст.

Признаци. Началото на болестта започва незабелязано, и то в продължение на много години. Почти винаги, преди да се развие болестта, болният е недоверчив, подозрителен, конфликтен. Постепенно у него се развива високо самочувствие, което не се покрива с общественото мнение. Смята се за особено ценен, развива фантастични идеи за мнимо величие, мними успехи, изобретателност. Но от друга страна е подозрителен, мисли се за постоянно онеправдан, преследван, несправедливо обиден. Постоянно търси начин да защити правата си, като стига дори до съдействието на съда.

Тези страдания на болния често са придружени от лош сън, безапетитие, потиснато настроение и пр.

Предсказание. Сериозно.

Предпазване. То се състои във водене на природосъобразен живот *yes*

Лечение. С душевноболния не трябва да се отнасяме като към човек с лоши намерения и зла воля — той се нуждае от много внимателни обноски. Докато може да остане вкъщи, близките трябва да се отнасят към него с много любов, любезност и търпение. Ако има възможност, добре е да бъде изпратен при познато семейство, най-добре на село, за по-дълго време. Това е от голямо значение, защото често има една особена раздразнителност към близките.........."
*sos*

"Няма по-страшно робство от робството на парите, а най-поробените са тези ,които ги нямат."
Re: Колко хубаво ще бъде ако има ЪП
17-03-2012 - 08:26:04
Камито, параноята и изразена особенно ясно при дичо. Той е подозрителен (за него всеки е Василев), той е конфликтен (псува във всички теми) и има много ясно изразено високо мнение за себе си като велик брокер (като той сам се нарече "имотен башброкер с 1000 сделки)

Невероятно добре се вижда, че дичо проявява всички признаци на болестта, което води до заключение за много напреднал стадий на болестта. (вероятно неизлечима като се има предвид ЕГН-то на дичо започващо с 54)
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход