Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

darki се оказа прав: Рецесията в еврозоната вече започва да се усеща в България

Публикувано от 149лв./м2 
Re: darki се оказа прав: Рецесията в еврозоната вече започва да се усеща в България
13-03-2012 - 14:15:41
Quote
darkside

Приличате ми на Титаник, баси.....

:}
Re: darki се оказа прав: Рецесията в еврозоната вече започва да се усеща в България
13-03-2012 - 16:33:53
България трябва да се ориентира към производството на храни.Земеделие животновъдство лека промишленост и пренос на ток газ нефт стоки.Нашият нефт са храните.Много скоро богат ще е този който има какво да яде.Който не го е осъзнал ще разбере какво е да ти хване гъзо паяжина и кат си свалиш гащите и клекнеш ша тръга да пасе.
Re: darki се оказа прав: Рецесията в еврозоната вече започва да се усеща в България
13-03-2012 - 17:54:25
avatar
Здравейте :-)
Дарки определено разполага с аналитичен ум...
Великден тази година е в средата на Април, нормално е Великденските промоции да започнат още през този месец :-)
Всъщност, те вече са факт...
Днес получих мейл за апарт хотел в Банско с акт 16, промоцийката е точно с 25 процента дискаунт. Цената от 480 е свалена на 384 евра, с включени 10 процента комисиона за брокера. Добавете и тях към 25-те процента, ако сте частно лице и ей ви ги едни 35 процента :-)
Вярно, по логиката на Иворад, трябва и Банско да не включваме в статистиката, та не знам :-)
Re: darki се оказа прав: Рецесията в еврозоната вече започва да се усеща в България
13-03-2012 - 18:11:51
Mirandi -

Едва ли....

Да свалят така от цената означава че толкова лъжат в метрите, че чак на тях им е омръзнало. Прави си сметка.
Re: darki се оказа прав: Рецесията в еврозоната вече започва да се усеща в България
13-03-2012 - 18:48:15
avatar
Ми те си лъжат, ама това е друга тема :-)
Лъгали са и преди промоцията, нали....
Тук говорим, че отстъпката от 35 процента е факт :-)
Re: darki се оказа прав: Рецесията в еврозоната вече започва да се усеща в България
13-03-2012 - 21:43:21
Quote
mirandi

Тук говорим, че отстъпката от 35 процента е факт :-)

Oooooo, тази отстъпка е несъмнен факт. Просто никой не го знае този факт, освен хората с аналитичен ум!
winking smiley
Re: darki се оказа прав: Рецесията в еврозоната вече започва да се усеща в България
13-03-2012 - 21:54:27
avatar
Ми дай ми мейл да ти изпратим фактите...
Ама да не се покриеш и ти като Сахиб и Камелия, кога не ви отърват фактите.....
Re: darki се оказа прав: Рецесията в еврозоната вече започва да се усеща в България
13-03-2012 - 22:07:42
Quote
mirandi
Ми дай ми мейл да ти изпратим фактите...
Ама да не се покриеш и ти като Сахиб и Камелия, кога не ви отърват фактите.....

Пиле, пий си редовно лекарствата, за да не плещиш глупости по форумите. Фактите остави на статистиката, понеже в психиатрията се занимават с други неща!
winking smiley
Re: darki се оказа прав: Рецесията в еврозоната вече започва да се усеща в България
13-03-2012 - 22:08:52
Quote
ivorad
Quote
mirandi

Тук говорим, че отстъпката от 35 процента е факт :-)

Oooooo, тази отстъпка е несъмнен факт. Просто никой не го знае този факт, освен хората с аналитичен ум!
winking smiley
Ивораде, не давай фалшиви надежди на хората, положението в имотната сфера е извън нормалното, аут ъф рейндж му викат. Аз също нямам интерес от тва, щото пада цената на услугите в моя бизнес. Но да си заравяме главите и да твърдим, че сичко е наред е меко казано да лъжем хората! Спада надмина и най-смелите ми очаквания.......ако скочи петрола след удар по Иран ша требва да биете кепенците! А израелците гледам, са на полусъединител, баси.....на никой нема да му е до имоти. Щото простия народ ша очаква ракетна атака, а пък кви имоти при такава заплаха, баси....
Ние сме вражеска държава заради логистиката на US армията (Баба Хилариона за кво идва, а?), а иранските ракетки летят едните до 600км. обсег, другите до 4000км. Те янките за тва са малко резервирани......



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2012-03-13 23:05 от darkside.
Re: darki се оказа прав: Рецесията в еврозоната вече започва да се усеща в България
13-03-2012 - 22:10:55
Quote
darkside
Спада надмина и най-смелите ми очаквания.........

Ъхъ, в главата ти.
Какво нещо е недолекуваната глава......
:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход