Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ч С И

Публикувано от TZARS 
Re: Ч С И
12-03-2012 - 17:13:13
Quote
palamud
само за да не се развихрите. По закон ако имота е единствен и го обитаваш и нямаш ипотека, никой не може да ти го барне!
ако си с 3-4-10 имото тогава трябва да тръпнеш и да палиш свещички smiling smiley
кокто и за парите в банка и имаш дългове
Не е точно така.
Ако имота е делим и надхвърля "жилищните нужди" на длъжника - спокойно може да се продаде част от него.
За жилищните нужди може да се прочете:
[lex.bg]
"Забавно" е. Абе да не попада човек в подобна ситуация...
Re: Ч С И
12-03-2012 - 17:34:30
Аз защо винаги пиша словосъчетанието "ЧСИ-тата измамници". Сега разбрахте ли защо?
Паламуде, рибо проста, ти като имаш един имот и нямаш намерение да имаш втори, хората не са като тебе. Това с таксите на ЧСИ-тата измамници е пълна простотия и недоглеждане от страна на държавата и трябва час по-скоро да се оправи.
Пък, ако имаш малко мозък, ще разбереш, че неоправдано високите такси пречат много и на кредитора и взискателя, не само на дължниците.
Re: Ч С И
12-03-2012 - 17:40:26
Quote
Imotko
Аз защо винаги пиша словосъчетанието "ЧСИ-тата измамници". Сега разбрахте ли защо?
Паламуде, рибо проста, ти като имаш един имот и нямаш намерение да имаш втори, хората не са като тебе. Това с таксите на ЧСИ-тата измамници е пълна простотия и недоглеждане от страна на държавата и трябва час по-скоро да се оправи.
Пък, ако имаш малко мозък, ще разбереш, че неоправдано високите такси пречат много и на кредитора и взискателя, не само на дължниците.
Имотко бе ти не беше ли завършил право в СУ що си плюеш колегите?Да не са те изхвърлили отнекъде?
Re: Ч С И
12-03-2012 - 18:11:54
Quote
aircraftcarrier
Quote
Imotko
Аз защо винаги пиша словосъчетанието "ЧСИ-тата измамници". Сега разбрахте ли защо?
Паламуде, рибо проста, ти като имаш един имот и нямаш намерение да имаш втори, хората не са като тебе. Това с таксите на ЧСИ-тата измамници е пълна простотия и недоглеждане от страна на държавата и трябва час по-скоро да се оправи.
Пък, ако имаш малко мозък, ще разбереш, че неоправдано високите такси пречат много и на кредитора и взискателя, не само на дължниците.
Имотко бе ти не беше ли завършил право в СУ що си плюеш колегите?Да не са те изхвърлили отнекъде?

Точно щото са колеги не мога да ги трая, като знам някои от тях какво правят. Тия за 5 лева и майка си ще продадат.
Re: Ч С И
13-03-2012 - 16:12:12
Quote
Imotko
Quote
aircraftcarrier
Quote
Imotko
Аз защо винаги пиша словосъчетанието "ЧСИ-тата измамници". Сега разбрахте ли защо?
Паламуде, рибо проста, ти като имаш един имот и нямаш намерение да имаш втори, хората не са като тебе. Това с таксите на ЧСИ-тата измамници е пълна простотия и недоглеждане от страна на държавата и трябва час по-скоро да се оправи.
Пък, ако имаш малко мозък, ще разбереш, че неоправдано високите такси пречат много и на кредитора и взискателя, не само на дължниците.
Имотко бе ти не беше ли завършил право в СУ що си плюеш колегите?Да не са те изхвърлили отнекъде?

Точно щото са колеги не мога да ги трая, като знам някои от тях какво правят. Тия за 5 лева и майка си ще продадат.
Imotko дотук отлично.А я да ми кажеш брокерите не правите ли същото?Или задруго не ги обичаш.....Я са ти взели нещо пък и сриват цените....
Re: Ч С И
16-03-2012 - 18:00:53
aircraftcarrier, ти пък ако си мислиш, че не си Василев???
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход