Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ниски лихви оле!!!

Публикувано от панелообитателя САХИБ 
Re: НИСКИ ЛИХВИ ОЛЕ!!!
09-03-2012 - 12:51:19
Quote
дами и господа
Като споменахте КТБ, много ми е чудно що така тая банка хич не си променя лихвите последните години. Имам и аз там депозит от 3-4 год. и като се замисля чак е притеснително че не ги намалят дори и с малко.

пишеш в гугъл пеевски+булгартабак+ктб и ето ти отговор на въпросите. С нашите пари си купуват наше печелившо предприятие. Номера е кога да превалутираме - сега или когато Дянков емитира Славейков с четири нули
Re: НИСКИ ЛИХВИ ОЛЕ!!!
09-03-2012 - 13:30:54
Quote
valsodar
Quote
дами и господа
Като споменахте КТБ, много ми е чудно що така тая банка хич не си променя лихвите последните години. Имам и аз там депозит от 3-4 год. и като се замисля чак е притеснително че не ги намалят дори и с малко.

Може би, заради две основни причини.
Първата е собствеността над нея - преди около 2 години контролният пакет бе придобит от предтавител на нефтена държава.
Втората е протекциите от страна на ГЕРБ - докато те са на власт, банката ще е напълно стабилна.
Би ли казал кои са собствениците освен Цветан Василев?И кой държи контрола?
Re: НИСКИ ЛИХВИ ОЛЕ!!!
09-03-2012 - 21:39:37
avatar
Таксиметровите шофьори влагат някъде там. Който знае какво да прави, да го прави.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: НИСКИ ЛИХВИ ОЛЕ!!!
10-03-2012 - 06:39:02
avatar
Лихвите падата стремглаво и това скоро ще се усети и в съмнителните банки с неясно финансиранеsmiling smiley Няма да ги бавят дълго
Re: НИСКИ ЛИХВИ ОЛЕ!!!
10-03-2012 - 08:25:46
avatar
Дете на банкер

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход