Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Защо цените ще падат още... дълго и много...

Публикувано от rstefan 
Re: Защо цените ще падат още... дълго и много...
08-03-2012 - 10:42:43
Quote
rstefan


Та моето крайно впечатление е че имотите във България са относително евтини, но за жалост имат още да падат защото ...

Във България има много некадърни брокери, агенти или както искате ги наречете.


Останали сте с "впечаление", че цените на НИ се определят от качеството на посредническите услуги?
Грешно сте се впечатлили - наистина въпросното качество е ниско, но върху цените влияят съвсем други фактори! Съветвам Ви следващия път да не се впечатлявате, а просто да използвате разума си. Така ще бъдете доста по-близо до истината.
Успех!
smiling smiley
Re: Защо цените ще падат още... дълго и много...
08-03-2012 - 10:46:47
Quote
niq
много коректни брокери които знаеха какво правят,но те бяха само двама .
Последно - "много" или "само" ?

winking smiley
niq
Re: Защо цените ще падат още... дълго и много...
08-03-2012 - 10:47:11
аз така и направих,но бях смаяна от начина по които действат.не мога да разбера как в обявата пише едно ,а ти казват съвсем друго.да не говорим че пишеше ,че е 66кв, а беше 50.говоря за старо строителство.
niq
Re: Защо цените ще падат още... дълго и много...
08-03-2012 - 10:48:18
само двама
Re: Защо цените ще падат още... дълго и много...
08-03-2012 - 10:53:52
Quote
niq
само двама[/quote


Споко, ясно е, че са само двама, просто се усмихнах на двусмислието, което се е получило. И не се притеснявай, когато човек пише набързо, непрекъснаото прави подобни грешки / или поне при мен е така!/!
Ако наистина си дама - честит празник! И дано по-често да попадаш на професионалисти!
smiling smiley
Re: Защо цените ще падат още... дълго и много...
08-03-2012 - 10:58:30
avatar
Quote
bota156
За цените - и аз мисля че вече няма да падат.
Причината обаче е че ни чака ИНФЛАЦИЯ. заради фалиралите банки и държави.
Масрафа няма да го платят банкерите нито политиквениците.
Ще го платим всички ние, и единствения начин е чрез инфлация, поне аз не знам за друг.
Пък и историята го е показала, примери колкото искате

Bota, темата е: защо цените ще падат още ....... дълго и много.
Според теб вече няма да падат, .............
Може и да паднат още малко, но за "масрафа" си прав/а.
niq
Re: Защо цените ще падат още... дълго и много...
08-03-2012 - 11:00:59
чета форума от около две години и мсля ,че ми беше доста полезно .вече си купихме жилище ,но продължвам да чета темите.планът ни е да купим малък магазин догодина.
Re: Защо цените ще падат още... дълго и много...
08-03-2012 - 11:08:42
Да приятели, аз само споделям впечатления, не твърдя че съм задължително правият и знам всичко.

Ето още един казус -

масово некадърни брокери добавят обяви за оферти в слабия сезон. Което е тъпо. Даже съм изумен - защо не се дават професионални съвети на продавачите. Ако дадеш обява в края на ноември, освен ако не е на половин цена е повече от вероятно до април да си виси. И така купувачите които следят пазара знаят че си една от многото печени патки и ще те резнат минимум 30%. Няма как.

Ник - аз позвнавам и съм работил с над 30 брокера за около стотина сделки като съм бил купувач и продавач през изминалите 10-15 години. За България говоря - до сега професионалист не съм познал. Нито един.
Re: Защо цените ще падат още... дълго и много...
08-03-2012 - 11:13:04
avatar
Quote
rstefan
Здравейте, вече няколко месеца търся имот и след всичко което видях реших да споделя впечатления........... .

Дали примерите, които си дал са причина "цените да падат още ..... дълго и много"?
Дали всички са реални или чуто недочуто отнякъде, това е друг въпрос.
Всеки от нас може да даде стотици подобни примери за непрофесионализъм за дейности свързани с услугите в различни сектори: авторемонт, здраве, битова ел.техника, навсякъде, ........ дори при обущар.

По едно и също време сме писали и след това видях че имаш стотина сделки.
Това означава че си един от малкото форумци с богат имотен опит.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-03-08 11:28 от TZARS.
Re: Защо цените ще падат още... дълго и много...
08-03-2012 - 11:14:55
Quote
rstefan
Да приятели, аз само споделям впечатления, не твърдя че съм задължително правият и знам всичко.


Проблемът е, че тези впечатления нямат нищо общо с твърдението в заглавието на темата.....

winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход