Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

дългосрочен кредит за закупуване на недвижим имот, който е предложен на публична продан от частен съдебен изпълнител

Публикувано от vabotzi 
Жилищен кредит "Шанс" е дългосрочен кредит за закупуване на недвижим имот, който е предложен на публична продан от частен съдебен изпълнител, като задължително условие е ПИБ АД да има сключено споразумение за сътрудничество с частния съдебен изпълнител, както и същият да има сметка в Банката.

Айде на пазар от чси! Законно ли е? По този начин чси стават страна по сделката, нещо което не съм сигурен, че е законно...
Не става страна по сделката,но и там вече отдавна няма какво читаво да се купи...
Салвадоре, ти май не четеш. Стават и още как, че няма нищо читаво е съвсем друга бира....
Явно трябва да уточним какво се разбира под "страна" по сделката.
ПИБ АД да има сключено споразумение за сътрудничество с частния съдебен изпълнител, както и същият да има сметка в Банката. Страна по сделката или не са? Клиент - Чси - Банка . Не само са страна, но са и мен ин дъ мидъл....
Quote
vabotzi
ПИБ АД да има сключено споразумение за сътрудничество с частния съдебен изпълнител, както и същият да има сметка в Банката. Страна по сделката или не са? Клиент - Чси - Банка . Не само са страна, но са и мен ин дъ мидъл....

Споразумението за сътрудничество между тях, касае ли теб?
ЧСИ явява ли се твой гарант при подписване на договора ти за кредит?
Що за тъпотия сте подхванали за обсъждане, че и цели 6 мнения, боже опази.
Quote
камелия
Quote
vabotzi
ПИБ АД да има сключено споразумение за сътрудничество с частния съдебен изпълнител, както и същият да има сметка в Банката. Страна по сделката или не са? Клиент - Чси - Банка . Не само са страна, но са и мен ин дъ мидъл....

Споразумението за сътрудничество между тях, касае ли теб?
ЧСИ явява ли се твой гарант при подписване на договора ти за кредит?

Частен съдебен изпълнител е независим и при изпълнение на своите функции се подчинява само на закона!
Споразумението за сътрудничество между Газпром и държавата касае ли теб? А споразумението между КАТ и Сибанк? Да изброявам ли още споразумения, които теб явно не те касаят.

Имотко - ти си голяма шматка! Цялата схема е да се отключи вторичният пазар. Защо до сега не беше възможно да се купуват имоти от чси с кредит? А защо сега е възможно?
Quote
Imotko
Що за тъпотия сте подхванали за обсъждане, че и цели 6 мнения, боже опази.

Поне е нещо ново и некоментирано........
Очаквайте промяна на ГПК, която ще отвори този пазар за всички а не само за кешовиците winking smiley
След дестина дни ще можете да видите решението на проблема с кредитиране на ПП и да го подкрепите
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход