Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

До каква степен цените са определящи и имали все още купувачи ?

Публикувано от DonCorlleone 
До каква степен цените са определящи и имали все още купувачи ?
12-02-2012 - 10:32:00
Има ли все още купувачи на недвижими имоти ? Всеки реве колко е хубав живота в къща до София, колко по добре било , как си на чист въздух и същевременно на 10 - 15 минути път с кола до София. И аз съм на същото мнение, и реших да драсна тук , че продавам такъв парцел за къща на 1/3 от офертните цени. Продавам го по 11 / Е м2 , като цените в районна са по 30-40 Е / м2. Става въпрос за град Банкя , парцела е до регулация , ако някои има интерес да драска на ЛС. за повече информация. Аз съм собственика.
Не съм оставил телефон защото много брокери ми губят времето , звънят и казват , че имат клиенти от Русия , Англия , Китаи , Марс, а само ми губят времето........

И най-важното , след 1 месец ще драсна как се развиват нещата, има ли пазар или... smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-02-12 10:39 от DonCorlleone.
Re: До каква степен цените са определящи и имали все още купувачи ?
12-02-2012 - 10:42:45
Quote
DonCorlleone
Има ли все още купувачи на недвижими имоти ? Всеки реве колко е хубав живота в къща до София, колко по добре било , как си на чист въздух и същевременно на 10 - 15 минути път с кола до София. И аз съм на същото мнение, и реших да драсна тук , че продавам такъв парцел за къща на 1/3 от офертните цени. Продавам го по 11 / Е м2 , като цените в районна са по 30-40 Е / м2. Става въпрос за град Банкя , парцела е до регулация , ако някои има интерес да драска на ЛС. за повече информация. Аз съм собственика.
Не съм оставил телефон защото много брокери ми губят времето , звънят и казват , че имат клиенти от Русия , Англия , Китаи , Марс, а само ми губят времето........

И най-важното , след 1 месец ще драсна как се развиват нещата, има ли пазар или... smiling smiley


Неурегулираните имоти не са "парцели за къща".
Лъжете, следователно!
Заглавието на темата също е подвеждащо.
в имотите не за всеки кораб си има пътници...
12-02-2012 - 10:54:24
avatar
Истината е, че на фона на огромното предлагане на парцели особено в района на Банкя никой не иска да си купи земеделска земя при положение, че има страхотен избор на УПИ-та. Другото нещо е - ако ви е по-голям парцела да речем 2500-3000кв.м. по 11 евро това са 27500 или 33000 евро, а за тези пари се продават доста готови къщи. Да те не са в центъра на Банкя, но какво от това? Вероятно и вашия имот не е в центъра на Банкя? Важното е какъв е достъпа до имота, има ли съседи и какви са те, има ли денивелация /наклон/, има ли водопровод и канализация в близост и т.н.

Всеки си гледа от неговата камбанария - ако няма клиенти за моя имот на цената, която аз съм решил - значи няма купувачи никакви за никой smiling smiley В недвижимите имоти не за всеки кораб има пътници и това трябва да стане ясно.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-02-12 10:56 от Продавач.
Re: До каква степен цените са определящи и имали все още купувачи ?
12-02-2012 - 13:14:48
Дона се кани да купува, нищо не продава. Ама го е страх да не се мине, затова пише разни глупости по форума.
Re: До каква степен цените са определящи и имали все още купувачи ?
12-02-2012 - 13:15:09
Ivoroad - Води се ПРАЗНО ДВОРНО МЯСТО , това как ти звучи ? Има всичко , хубав достъп, в съседство с къщи , не е в регулация защото лицето му на път е малко , 11 м2. Жалко за теб, сигурно си брокер , а не разбираш нещата .
Имотко , идвай с кеш , да видим дали пиша глупости по форумите ?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-02-12 13:15 от DonCorlleone.
Re: До каква степен цените са определящи и имали все още купувачи ?
12-02-2012 - 13:25:14
Quote
DonCorlleone
Ivoroad - Води се ПРАЗНО ДВОРНО МЯСТО , това как ти звучи ? Има всичко , хубав достъп, в съседство с къщи , не е в регулация защото лицето му на път е малко , 11 м2. Жалко за теб, сигурно си брокер , а не разбираш нещата .
Имотко , идвай с кеш , да видим дали пиша глупости по форумите ?


Пиленце селско, няма такова нещо като "празно дворно място" в правния мкир.
Имотът ти е или УПИ, или не е.
Твоят не е УПИ. Следователно на него не може да се построи нормална къща. Да не говорим за лице от " 11 м2" / :] / - даваш ли си сметка колко ограничаващо е това, дори имотът да се вкара в регулация - как ти звучи къща със дименсия по едната страна от 5 м......
Така че, тарикатчо селски - извини се на хората за подвеждащата си информация и несъмнения опит за лъжа!
Re: До каква степен цените са определящи и имали все още купувачи ?
12-02-2012 - 13:36:09
Ти малумен ли си , или искаш да ти кача НОТ АКТ да видиш какво пише? Но не се и съмнявам за теб, явно и ти си без имоти и ги имаш само на приказки .
Re: До каква степен цените са определящи и имали все още купувачи ?
12-02-2012 - 14:01:46
Абе ти не знаеш ли кой е дон корлеоне, та му се връзваш на поредната простотия ?
Re: До каква степен цените са определящи и имали все още купувачи ?
12-02-2012 - 14:20:10
avatar
Quote
DonCorlleone
Ти малумен ли си , или искаш да ти кача НОТ АКТ да видиш какво пише? Но не се и съмнявам за теб, явно и ти си без имоти и ги имаш само на приказки .

Вярвам ти, че така пише, но за да се строи, трябва да се урегулира. Което може и да е трудно, ако от едната му страна поне, няма готов тупик или черен път. От друга страна, като се спази отстояние поне по 4 метра от двамата комшии, защото е вилна зона, нищо не остава за строежа.
Re: До каква степен цените са определящи и имали все още купувачи ?
12-02-2012 - 14:22:54
Quote
камелия
Quote
DonCorlleone
Ти малумен ли си , или искаш да ти кача НОТ АКТ да видиш какво пише? Но не се и съмнявам за теб, явно и ти си без имоти и ги имаш само на приказки .

Вярвам ти, че така пише, но за да се строи, трябва да се урегулира. Което може и да е трудно, ако от едната му страна поне, няма готов тупик или черен път. От друга страна, като се спази отстояние поне по 4 метра от двамата комшии, защото е вилна зона, нищо не остава за строежа.

Явно не ме разбра, път си има и лицето на пътя е 11 м2, после става широко около 30 м2.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход