Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ПРОЧЕТЕНО в ИНТЕРНЕТ

Публикувано от iciltd 
ПРОЧЕТЕНО в ИНТЕРНЕТ
07-02-2012 - 16:52:17
"Ако не инвестирате парите си в нещо, което ще Ви пести, Вие ще загубите много повече от колкото ако ги държите в банките!"

winking smiley
Re: ПРОЧЕТЕНО в ИНТЕРНЕТ
07-02-2012 - 18:26:55
Защо да ги инвестирам в нещо ,което ще ми пести,като мога да инвестирам в нещо,което ще ми носи печалба *huh*
Re: ПРОЧЕТЕНО в ИНТЕРНЕТ
10-02-2012 - 15:29:07
Quote
igra4
Защо да ги инвестирам в нещо ,което ще ми пести,като мога да инвестирам в нещо,което ще ми носи печалба *huh*

Браво!

*ok*

Хубаво е, когато човек е оптимист...но, дали не се заблуждава!?...

winking smiley
Re: ПРОЧЕТЕНО в ИНТЕРНЕТ
10-02-2012 - 22:13:34
Quote
iciltd
"Ако не инвестирате парите си в нещо, което ще Ви пести, Вие ще загубите много повече от колкото ако ги държите в банките!"

winking smiley
Пестенето е характерно за глупавите, бедните и страхливите да предприемат квото и да било.
Богатите инвестират! А умните със сигурен доход инвестират в себе си, сиреч, харчат парите, които изкарват....и понеже са умни, не купуват нисколиквидни активи, баси!
Re: ПРОЧЕТЕНО в ИНТЕРНЕТ
10-02-2012 - 23:21:52
Quote
igra4
Защо да ги инвестирам в нещо ,което ще ми пести,като мога да инвестирам в нещо,което ще ми носи печалба *huh*
Тва е истината. С такова мислене другите държави вървят напред въпреки кризата.
А Андрешко се гледа да не настине и да не са мине......напълнили са имотните сайтове с безсмислени фантастични оферти и ся се дебнат кой ша повлече крак надолу......Динозаврите и те завалийте за тва са измрели...щот са били толку тъпи, че плячката бягаща пред тях ако свие в страни, те требвало да мислат една минута докат зацепят накъде да завият. Имотните "динозаври" са още по-бавни в мисленето!
Re: ПРОЧЕТЕНО в ИНТЕРНЕТ
11-02-2012 - 00:08:17
Quote
darkside
Quote
iciltd
"Ако не инвестирате парите си в нещо, което ще Ви пести, Вие ще загубите много повече от колкото ако ги държите в банките!"

winking smiley
Пестенето е характерно за глупавите, бедните и страхливите да предприемат квото и да било.
Богатите инвестират! А умните със сигурен доход инвестират в себе си, сиреч, харчат парите, които изкарват....и понеже са умни, не купуват нисколиквидни активи, баси!

Еее, най накрая да се намери един инвеститор в тоя форум. Откога чакам, а то само влогари, лихвари и другая такая сволоч.
И умен, харчи, не е да ги къта, баси. Сигурно само във високоликвидни активи - Черно Джони, Давидоф и бензин, пардон-дизел за Мерцедеса.
Браво, баси.
Re: ПРОЧЕТЕНО в ИНТЕРНЕТ
11-02-2012 - 00:42:13
Пропусна пурите, брато! Направо ша са засегна, егати! И не карам мерседес..... а едно умрело Корола Версо 2008-ма! Ма и то е кола, баси........
Re: ПРОЧЕТЕНО в ИНТЕРНЕТ
11-02-2012 - 10:51:41
Quote
iciltd
Quote
igra4
Защо да ги инвестирам в нещо ,което ще ми пести,като мога да инвестирам в нещо,което ще ми носи печалба *huh*

Браво!

*ok*

Хубаво е, когато човек е оптимист...но, дали не се заблуждава!?...

winking smiley


За да вложиш пари в нещо,което ще ти пести/електроенергия примерно/,първо трябва да си ги изкарал.Нали така??
Следователно ,първо би тлябвало да вложиш в нещо,което да ти изкара парите,които след това ще се опиташ да не профукаш...

Аз много искам да си направя термопама,но за момента парите ми работят за да изкарам и спестя за нея,след това тя пък ще ми пести доста електричество и те така...
Re: ПРОЧЕТЕНО в ИНТЕРНЕТ
12-02-2012 - 20:37:23
Quote
iciltd
"Ако не инвестирате парите си в нещо, което ще Ви пести, Вие ще загубите много повече от колкото ако ги държите в банките!"

winking smiley

Така е от влоговете по-лошо нема, както и от Искъро по длибоко нема.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход