Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

нека не забравяме и класиците в жанра на НИ...

Публикувано от големо жувотно 
Re: нека не забравяме и класиците в жанра на НИ...
29-01-2012 - 12:09:15
Quote
ivorad

Така е и у нас. 2005-8 се наду един несъмнено спекулативен имотен балон. Е, той се спука. От три години насам цените падат и вървят към нови равновесни нива. Белег за това е намаленото темпо на спад, въпреки задълбочаващата се криза в ЕС, Тикви , Цвъкита и пр. негативни фактори.
Така че, опитай се да мислиш по-трезво. Разбирам, че нямаш достатъчно пари, но от това по никакъв начин не следва, че имотите ще падат до много по-ниски нива от днешните....
Това е горчивата истина за хора с твоя социален статус. Друго развитие / драстичен бърз спад/ може да настъпи само ако се случи най-черен икономически сценарий, при това в международен, а не български мащаб. Уверявам те, че и при това мечтано от теб развитие пак няма да можеш да си купиш жилище за "безпари".....
Иворадчо, с такива разсъждения мое да излизаш пред некое семейство дошло от прованса да купи панелка за детето. Мноу ме подценяваш.....Социалния ми статус напълно отговаря на самочувствието ми. И докато има хора да дават под наем за 500 лева обзаведени новички апартаменти 100/140 кв.м. купени от тях за над 100К. еуро и да ми слугуват на капризите, нямам намерение да купувам. Въпрос на проста сметка, нале?
А черния сценарий се случва, интересно как не си забелязал?

П.П. А Големия Спад от Глад едва започва! Знайш ли на кво прилича графиката? На пързалката "камикадзе" в аквапарка! В момента цените са горе на площадката за спускане и гледат надолу с ужас..........още малко ша са гледат една друга коя ша са спусне първа..........и след първите дет са престрашат ша тръгнат и останалите. А до долу са пет (5) жилищни етажа, височко е, баси.........



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-01-29 12:27 от darkside.
Re: нека не забравяме и класиците в жанра на НИ...
29-01-2012 - 12:19:09
Quote
darkside
Социалния ми статус напълно отговаря на самочувствието ми.

Твърдя същото.
Имаш проблемно самочувствие, следователно.....
winking smiley
Re: нека не забравяме и класиците в жанра на НИ...
29-01-2012 - 12:29:50
Quote
ivorad
Quote
darkside
Социалния ми статус напълно отговаря на самочувствието ми.

Твърдя същото.
Имаш проблемно самочувствие, следователно.....
winking smiley
Иворадчо, ама мноу си забавен, пак не ме разбра! Намекнах за твоето......
Re: нека не забравяме и класиците в жанра на НИ...
29-01-2012 - 12:39:25
avatar
дарки,направо ти завиждам на търпението и умението да общуваш със социално-болни извратеняци, какъвто е случая с ивчо. Признай си, че не позна за 1 март. Събитията изпревариха твоите прогнози.
Re: нека не забравяме и класиците в жанра на НИ...
29-01-2012 - 12:40:47
Quote
darkside
Quote
ivorad
Quote
darkside
Социалния ми статус напълно отговаря на самочувствието ми.

Твърдя същото.
Имаш проблемно самочувствие, следователно.....
winking smiley
Иворадчо, ама мноу си забавен, пак не ме разбра! Намекнах за твоето......

Това е очевидно, при положение, че разчетем "ми" като "му".
Муууууууууу, демек!
:}
Re: нека не забравяме и класиците в жанра на НИ...
29-01-2012 - 13:03:41
Quote
големо жувотно
:]
дарки,направо ти завиждам на търпението и умението да общуваш със социално-болни извратеняци, какъвто е случая с ивчо. Признай си, че не позна за 1 март. Събитията изпревариха твоите прогнози.
Признавам си, брато! Не познах, баси!
Отивам да са покая.*drink1*.:]....а търпението ми не е безкрайно.........
Re: нека не забравяме и класиците в жанра на НИ...
29-01-2012 - 13:05:57
Quote
darkside
Quote
големо жувотно
:]
дарки,направо ти завиждам на търпението и умението да общуваш със социално-болни извратеняци, какъвто е случая с ивчо. Признай си, че не позна за 1 март. Събитията изпревариха твоите прогнози.
Признавам си, брато! Не познах, баси!
Отивам да са покая.*drink1*.:]....а търпението ми не е безкрайно.........

Бъркаш не само датите, а и темите?
Уауууу!......
:]
1.9
Re: нека не забравяме и класиците в жанра на НИ...
29-01-2012 - 17:19:45
Quote
darkside
Големия Спад от Глад едва започва! Знайш ли на кво прилича графиката? На пързалката "камикадзе" в аквапарка! В момента цените са горе на площадката за спускане и гледат надолу с ужас..........още малко ша са гледат една друга коя ша са спусне първа..........и след първите дет са престрашат ша тръгнат и останалите. А до долу са пет (5) жилищни етажа, височко е, баси.........

Много вярно казано *ok*, ... за съжаление най-вече на потърпвшите безимотковци и бивши брокери.
И аз бих искал цените да растат, но ... няма как. Бг не е Брюксел, независимо, че началната буква е еднаква.
И ако спада спре на 149 евро на жълтите павета, пак ще е добре...
Нашата криза не е нито Европейската, нито Световната...
Re: нека не забравяме и класиците в жанра на НИ...
29-01-2012 - 17:26:01
Quote
1.9
Нашата криза не е нито Европейската, нито Световната...

Точно затова и цитираните събития в Германия нямат никакво отражение.
1.9
Re: нека не забравяме и класиците в жанра на НИ...
29-01-2012 - 17:33:41
Quote
Lubimec13
Quote
1.9
Нашата криза не е нито Европейската, нито Световната...

Точно затова и цитираните събития в Германия нямат никакво отражение.

Не ми пука за Германия. Тук ще е мноооооооооого мноооооооооооооого по-лошо.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход