Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

2012 Преглед на печата

Публикувано от TZARS 
Re: 2012 Преглед на печата
24-05-2012 - 10:42:35
avatar
Сахибе, не се пробвай да ме провокираш.
И ти, и Камелия нямате заедно достатъчно акъл, за да го направите както си трябва!

Това, което аз съм си взел е само в твоите сънища и мечти.
За рамките на София, подобно нещо се открива много трудно.
Абстрахирай се от името на квартала, точното местоположение е такова, че той се пада встрани.

Историята малко наподобява някои американски градове - от единият край на улицата - Сити, - а от другият - гето! *angel*

Ако ми посочиш по-добър имот от моя на същата цена, със същите параметри - площ, разпределение, отстояние от сгради, инфраструктура, озеленяване и т.н. в тоя ред на мисли, сменям подписа си веднага, на посочен от теб самият.

Но, знам че си неспособен на това, защото си просто един лаладжия, така че не се притеснявам. winking smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: 2012 Преглед на печата
24-05-2012 - 10:49:01
valsodar на каква цена/кв.м. (ако може чист, без общи части) го взе ? Ако искаш може и на лични да пишеш winking smiley
Re: 2012 Преглед на печата
24-05-2012 - 10:53:55
avatar
Quote
hunterA
valsodar на каква цена/кв.м. (ако може чист, без общи части) го взе ? Ако искаш може и на лични да пишеш winking smiley

Защо на лични?
Нали тук е мястото специалистите по покупка на имоти при все още високи цени, да покажат кое е изгодно в момента и с колко под пазарната са го спазарили.
Re: 2012 Преглед на печата
24-05-2012 - 11:01:53
Камелия, не мога да кажа на никого да побликува финансова информация, на публично-достъпно място. Това си е личен избор. Аз когато купих миналата есен го направих, но не всеки би го написал публично във форум.
Re: 2012 Преглед на печата
24-05-2012 - 11:17:48
avatar
Quote
hunterA
Камелия, не мога да кажа на никого да побликува финансова информация, на публично-достъпно място. Това си е личен избор. Аз когато купих миналата есен го направих, но не всеки би го написал публично във форум.

Разбира се, че е личен избор.
Само си мисля, че за някои от форума, застъпващи определени позиции, би било проява на мъжество да си кажат, след толкова изписани теории, как са постъпили на практика.smiling smiley
Re: 2012 Преглед на печата
24-05-2012 - 11:22:58
avatar
Quote
камелия
Quote
hunterA
Камелия, не мога да кажа на никого да побликува финансова информация, на публично-достъпно място. Това си е личен избор. Аз когато купих миналата есен го направих, но не всеки би го написал публично във форум.

Разбира се, че е личен избор.
Само си мисля, че за някои от форума, застъпващи определени позиции, би било проява на мъжество да си кажат, след толкова изписани теории, как са постъпили на практика.smiling smiley
Мъжество! Това е непозната дума за сривльо-влогар който ляля срещу цените на имотите от години и се набабани на високи цени в лош квартал още преди две години. Нали ще лъсне разликата от това което пише /мечтае/ и действителността.*yes*
Re: 2012 Преглед на печата
24-05-2012 - 12:30:58
Re: 2012 Преглед на печата
24-05-2012 - 13:06:12
Re: 2012 Преглед на печата
24-05-2012 - 19:56:27
Quote
lupa
Надзорен съвет на ЕБВР няма, интересно как Дянков го оглави*angel*

Governors of EBRD

ЕБВР е структура от 60-70 държави, всяка си има свой представител в надзорния, или управителен съвет, и Дянков е представителя на Бг.
Re: 2012 Преглед на печата
25-05-2012 - 10:18:34
Липсата на икономическа политика на правителството трябва да бъде спряна час по-скоро, коментира в ефира на Дарик икономистът проф. Димитър Иванов. Според професора частният сектор е пред катастрофа, а източниците на пари на правителството са „пресъхнали".

Експертът бе категоричен, че рисковете пред българската икономика ще се засилят още повече към края на годината.

„Намираме се в ситуация на абсолютно анархистично икономическо управление от страна на правителството. Аз наричам това управление като политика на ликвидация на българската икономика“

„Всичко това няма как да не доведе до друг резултат до изборите. За мен като икономист и патриот естествено, че е важно тази липса на политика, тази разочароваща политика да бъде спряна час по-скоро. Дали това ще стане чрез предсрочни избори или политическото ръководство на ГЕРБ ще разбере, че с този икономически екип те водят страната към провал, за да не употребя по-груба и опасна дума. Нещо трябва да се случи, защото крехкостта на българската икономика, рисковете в нея ще се засилят значително още повече към септември-октомври. Реалността няма да закъснее и ще започне вече не да чука, а да удря по главите, за да каже: „Погледнете ме в очите, управници!" И това към края на годината считам, че със 100% сигурност ще се случи".

Според Димитър Иванов за Гърция има един единствен изход и това е излизане от еврозоната и връщане към драхмата. Това обаче трябва да стане контролирано. В България излизането на Гърция от валутния съюз ще се отрази много силно по две основни направления – чрез висока инфлация и чрез банковата система, смята още той.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход