Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

2012 Преглед на печата

Публикувано от TZARS 
Re: 2012 Преглед на печата
23-01-2012 - 21:14:55
avatar
0,2% е в пъти повече отколкото вероятността Ева да забременее от тебе Драгомире Радев (ченге нещастно). Между другото, знаеш ли колко ти гори колата? Ако не знаеш ще го разбереш! Много скоро.
Re: 2012 Преглед на печата
23-01-2012 - 21:49:35
avatar
Quote
големо жувотно
0,2% е в пъти повече отколкото вероятността Ева да забременее от тебе Драгомире Радев (ченге нещастно). Между другото, знаеш ли колко ти гори колата? Ако не знаеш ще го разбереш! Много скоро.

Хубаво, е че ще ми гори колата!!!:] Колата може да ми гори, но скоро ти ще гориш приятелю! Гаранция. Впрегнал съм няколко служби и ти наистина ще гориш. Въпрос на време. Не знам коя е тази Ева, от кого ще бременее, но ти определено ще бременееш от закона*bow*
Re: 2012 Преглед на печата
23-01-2012 - 22:44:38
avatar
Ужас! Разтрепера ми се нощната шапчица. Току що разбрах, че по заповед на ген.-майор Радев от КАТ по по дирите ми са ЦРУ, КГБ и МОСАД. :]
Re: 2012 Преглед на печата
24-01-2012 - 22:26:30
Темите в имоти.нет взеха да стават все по странни,сайта взе да се изразходва*yes*
Re: 2012 Преглед на печата
25-01-2012 - 11:31:32
Добре, кажете ми може ли света да се управлява от идиоти!!!
От 3 години разправяме недейте спасява тъпите ипотекари, че ще влезем в десетилеие на спад.
От 3 години разправяме недейте спасява мързеливите държави, че ще влезем в десетилеие на спад.
От 3 години разправяме недейте спасява алчните банки, че ще влезем в десетилеие на спад.

И сега ще ми излиза някаква бабишкера с новината, ами видите ли следва изгубено десетилетие!!!!

МВФ прогнозира 10 г. за излизане от дълговата криза

Не, наистина побеснях. Някакви тъпанари ни вкараха в 10 годишна рецесия, а можеше всичко да се размина за година-две. Голям кеф, че не ни се сбъдват прогнозите за бърз срив. Вместо бърз срив ни вкараха в дългогодишна агония. Тъпанари!!!!!

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: 2012 Преглед на печата
25-01-2012 - 11:51:10
avatar
Аз все още не съм загубил надежда за бърз и голям срив в цените на имотите.

Просто пътя към излизане от кризата минава през ниски цени на имоти и масови разпродажби.

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: 2012 Преглед на печата
25-01-2012 - 13:33:55
Quote
drakkar
Аз все още не съм загубил надежда за бърз и голям срив в цените на имотите

Дано още има надежда. Дано им урат главите на банките, че както ЕС подкрепяше Гърция, тя накрая поиска опрощаване на заеми и накрая пак ще си фалира. Защо гърците не си продават островите? Като са папкали, пък сега не могат да връщат, да продават егати. Сега е моментът да приклещат ипотекарите да си платят за гяволъка. И за тях ще е по-добре. Ще изгубят апартаментите си, ама поне ще се свърши с мъките им, които иначе ще продължат десетилетия!

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: 2012 Преглед на печата
25-01-2012 - 21:05:42
avatar
Quote
greenbul
Quote
drakkar
Аз все още не съм загубил надежда за бърз и голям срив в цените на имотите

Дано още има надежда. Дано им урат главите на банките, че както ЕС подкрепяше Гърция, тя накрая поиска опрощаване на заеми и накрая пак ще си фалира. Защо гърците не си продават островите? Като са папкали, пък сега не могат да връщат, да продават егати. Сега е моментът да приклещат ипотекарите да си платят за гяволъка. И за тях ще е по-добре. Ще изгубят апартаментите си, ама поне ще се свърши с мъките им, които иначе ще продължат десетилетия!

Гърците няма да си продадат островите и това се очакваше! Нима ти би си продал децата?! Близо 70% от гръцкия дълг ще бъде опростен от банкерите. А ние понеже сме мъжаги и не взимаме заеми / Борисов, Дянков/ сме закрепостени на ръба на мизерията и даже опрощаваме кредити на Ирак и Либия.eye popping smiley
Re: 2012 Преглед на печата
25-01-2012 - 21:33:17
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
greenbul
Quote
drakkar
Аз все още не съм загубил надежда за бърз и голям срив в цените на имотите

Дано още има надежда. Дано им урат главите на банките, че както ЕС подкрепяше Гърция, тя накрая поиска опрощаване на заеми и накрая пак ще си фалира. Защо гърците не си продават островите? Като са папкали, пък сега не могат да връщат, да продават егати. Сега е моментът да приклещат ипотекарите да си платят за гяволъка. И за тях ще е по-добре. Ще изгубят апартаментите си, ама поне ще се свърши с мъките им, които иначе ще продължат десетилетия!

Гърците няма да си продадат островите и това се очакваше! Нима ти би си продал децата?! Близо 70% от гръцкия дълг ще бъде опростен от банкерите. А ние понеже сме мъжаги и не взимаме заеми / Борисов, Дянков/ сме закрепостени на ръба на мизерията и даже опрощаваме кредити на Ирак и Либия.eye popping smiley

Това завис ли е? Звучи като "Защо сега не ме оп......нат мен?". Ако искаш ЧСИ покани го на гости.
Re: 2012 Преглед на печата
26-01-2012 - 09:53:18
Много интересно филме,описва нагледно фазите през ,които се минава!!!


[vbox7.com]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход