Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

2012 Преглед на печата

Публикувано от TZARS 
Re: 2012 Преглед на печата
19-01-2012 - 21:06:39
Туй че е така, така е , но едва ли го е казал Камерън.

Аз например може да не съм прав, но кюфтетата без лук не ги одобрявам !
Re: 2012 Преглед на печата
19-01-2012 - 21:17:44
avatar
Quote
дами и господа
Туй че е така, така е , но едва ли го е казал Камерън.

+ 1, усеща се аромата на опозиционен политолог.
Re: 2012 Преглед на печата
20-01-2012 - 00:21:45
avatar
Това е от сайта на Бъзиклийкс - големи са провокатори *angel*

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: 2012 Преглед на печата
20-01-2012 - 08:40:35
Quote
valsodar
Това е от сайта на Бъзиклийкс - големи са провокатори *angel*
Преди малко по БТВ Хампръцомян пак се изгаври с ипотекарите а в момента една устата адвокатка му го слага яко.
Re: 2012 Преглед на печата
20-01-2012 - 08:51:42
Koйто иска да гледа в нета.Но тази адвокатка направи Хампръцомян на бъзе и коприва жалко само че бяха един след друг а не едновременно.Аз предполагам че оня дърт пръч беше останал да чуе какво ще говори адвокатката.Директно е ефир женицата му каза че е инженер и че хал хабер си няма от банки и е политическо назначение.И че на хората им е дошло до гуша от такива да ги поучават.
Re: 2012 Преглед на печата
20-01-2012 - 08:59:21
Хампарцомян!
Този тиквеник повечето го свързват с банките, но по окатата част от народа знае много добре, че говедото си направи парите като окраде комплекса на народите и разпродаде на близки и познати къде каквото имаше из Сл. бряг. Защото тогава времената бяха такива, че за хората добър крадец означаваше "готов банкер", като отплата го направиха банкер.
Това се забравя и даже аз не го помнех, преди 3-4 дни ме подсети един приятел, та като стане думе за това човече не го свързвайте с банките, а с опустошението на Сл. бряг. Царят добър-лош но продаде на търг Глобус за 9 млн., колкото Хампи не успя да вкара в хазната от 100 други хотела събрани заедно.
Re: 2012 Преглед на печата
20-01-2012 - 09:46:22
avatar
Quote
batko
Koйто иска да гледа в нета.Но тази адвокатка направи Хампръцомян на бъзе и коприва жалко само че бяха един след друг а не едновременно.Аз предполагам че оня дърт пръч беше останал да чуе какво ще говори адвокатката.Директно е ефир женицата му каза че е инженер и че хал хабер си няма от банки и е политическо назначение.И че на хората им е дошло до гуша от такива да ги поучават.

Абе Хампи доста нервничък изглеждаше, май няма да вземе бонус тази година smiling smiley
Извода за мен е че лошите кредити са основно от имоти с ипотека, която е трябвало да се плаща от наеми. Селските тариакати са прецакани от банките.

Ето я и схемата - 600 - 700 лв. вноска почти се е покривала от наема през 2007ма. обаче 2010 вноската става 950 лв., а наемите падат на 400-500 макс. и се отваря огромна дупка за яндурите решили а стават рентиери...

Единственното хубаво в случая е че тези апартаменти, не са за основно живеене и собственниците лесно ще ги прежалят., Както и собственните суми, които са похарчили преди години, обикновенно 20 -30 к в лева smiling smiley
Re: 2012 Преглед на печата
20-01-2012 - 11:02:00
Quote
palamud
Quote
batko
Koйто иска да гледа в нета.Но тази адвокатка направи Хампръцомян на бъзе и коприва жалко само че бяха един след друг а не едновременно.Аз предполагам че оня дърт пръч беше останал да чуе какво ще говори адвокатката.Директно е ефир женицата му каза че е инженер и че хал хабер си няма от банки и е политическо назначение.И че на хората им е дошло до гуша от такива да ги поучават.

Абе Хампи доста нервничък изглеждаше, май няма да вземе бонус тази година smiling smiley
Извода за мен е че лошите кредити са основно от имоти с ипотека, която е трябвало да се плаща от наеми. Селските тариакати са прецакани от банките.

Ето я и схемата - 600 - 700 лв. вноска почти се е покривала от наема през 2007ма. обаче 2010 вноската става 950 лв., а наемите падат на 400-500 макс. и се отваря огромна дупка за яндурите решили а стават рентиери...

Единственното хубаво в случая е че тези апартаменти, не са за основно живеене и собственниците лесно ще ги прежалят., Както и собственните суми, които са похарчили преди години, обикновенно 20 -30 к в лева smiling smiley
Аа си мисля че прецаканите са и двете страни не само софийските дришльовци решили да стават рентиери.Лошите кредити не са само ипотечни.Има си статистика на БНБ и от там се вижда че има и много бизнес и потрбителски лоши.Ти си написал половината от схемата.Най големите софийски преебани тарикати правеха и друга сметка.Днес съм купил на 1200 евро 700 кинта вноска по кредита 700 доход от наем.И така пет години.После цените са 3000 евро квадрата продавам връщам кредита и ставам милионер с два три апартамента.правя удара на живота си.И действително получиха удара на живота си само че откъм гъза.
Re: 2012 Преглед на печата
20-01-2012 - 11:04:20
Тва момче Хампарцупян днес наистина си показа истинското лице - нагла, алчна и арогантна мутра. Обаче определено беше доста притеснен и раздразнен от факта, че длъжниците почнаха да се усещат и баМките изобщо не ги чака "розово" бъдеще ако всички ощетени се обърнат към съда.
За "подвизите" му като приватизатор се знае много но той има и голяма "заслуга" във финансовата криза 1996-1997 год. когато спестителити си загубиха парите а банките и определени "вътрешни лица" спечелиха за тяхна сметка .Изобщо , спокойно може да бъде номиниран за наградата "топ обирджия".
А адвокатката е права - Хампарцумян не отговори на нито един конкретен въпрос защо и по какви механизми се вдигат лихвите. Обаче са показа като отличен подлец-манипулатор - защитник на 30 000 работещи в банковия сектор. Смях ...!!!! Ама пропусна да спомене ,че заплатата и бонусите на топ-мениджмънта на банката му са равни на заплатите и бонусите на всички останали служители , не обясни как таксите станаха двойни за 2-3 години . "Банкер" - пфу !
Re: 2012 Преглед на печата
20-01-2012 - 11:09:31
Quote
др. Иванов
го свързвайте с банките, а с опустошението на Сл. бряг.

Какво общо има Комплексът с опустошение?
Това е най-добрия курорт на света.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-01-20 11:10 от javcho.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход