Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Депресията ще продължи до 2031 г.?

Публикувано от DonCorlleone 
Депресията ще продължи до 2031 г.?
14-12-2011 - 14:58:47
Re: Депресията ще продължи до 2031 г.?
14-12-2011 - 16:54:40
Цитат:"Дълговете трябва да бъдат изплатени до устойчиви нива.
Трябва да бъде създадена нова валута за резерв,
а проблемът с еврото трябва да бъде решен кардинално. Никоя от тези цели не е лесна и никоя няма да бъде постигната бързо"

Първото е задължително и понеже не съм убеден ,че "евроинтернационализма" т.е. "един да пие а друг да плаща" ще мине , то процесът ще е твърде бавен.
Второто няма да стане щото до преди година доларът все "падаше" ама стана като на коча с мъдете - клатят се ама не падат. Пък и няма финансови аргументи които да "оспорят" военните аргумента на хамериканците - поне за следващите 15-20 години.
Третото - проблемът с еврото е възможено да се реши по всички мислими начини . Обаче ако еврото престане да е обща валута то не след дълго ще стане "ничия валута" и ще изчезне. Мощно ще издуха супата Германия щото това ще и изтрие всички активи през "европериода".Частично и Франция. Всички останали са нетни длъжници и само могат да кярят от превалутиране и отписване на дълг. НО...голямото НО е какво мисли еврейското финансово лоби, което е "мажоритар" в контрола на този процес. Ще видим ...

Изводът е , че ни чака "мръснорозово" бъдеще .



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-12-14 17:05 от status.
Re: Депресията ще продължи до 2031 г.?
15-12-2011 - 06:17:31
М-м-м-м даааа ... тъй наречениети инвеститори винаги са били тъпи, като гъза на Дан Колов. Когато беше балона всички ревяха, че ръстът ще е вечен. Като им цъфнаха шушоните зареваха, че кризата ще е поне 100 годишна. Въпреки това за нас, интелигентните читатели това са ясни сигнали за обръщане на тренда. До година-две всички медии ще бълват неконтролируемо количество статии, как никога няма да излезем от кризата и как дори останалия свят да излезе, само България няма. Ще настане пълно отчаяние. Социалните вънения ще достигнат своя пик, ще има размирици, не само ще палят коли, а ще разбиват магазини ще хвърлят камъни по парламента... Е тогава купувайте апартаменти, защото това няма да продължи дълго и скоро ще дойде инфлацията, стбилизрането на икономиката, падането на лихвите и покачването на всичко реално, вкл. и имотите. Да не сте сбъркали, аз всеизвестния сривльо от форума ви предупреждавам за предстоящ ръст на имотите!

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Депресията ще продължи до 2031 г.?
15-12-2011 - 14:18:56
Quote
DonCorlleone
[www.investor.bg]

Мнения?

Моето мнение е, че кризата няма да е до 2031-а, а до 2331-а.
И ще приключи точно в 23:31 часа през 2331-а.
Прогнозата ми е напълно сериозна, също като тази в цитираната статия,тва е!
winking smiley



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-12-15 14:26 от ivorad.
Re: Депресията ще продължи до 2031 г.?
15-12-2011 - 20:11:15
Да нямаш предвид 3331г., щото жалко, ама няма да съм жив да го видя.
Re: Депресията ще продължи до 2031 г.?
17-12-2011 - 15:30:35
Quote
DonCorlleone
[www.investor.bg]

Мнения?


«Един призрак броди из Европа - призракът на комунизма»

из “Манифест на комунистическата партия”

Карл Маркс, Фридрих Енгелс



winking smiley
Re: Депресията ще продължи до 2031 г.?
17-12-2011 - 17:19:59
avatar
Хампарцумян каза: ако на запад са с компютри, ние сме с пишеща машина.
Нашата пишеща машина компютърни вируси не я ловят.
На запад са нависоко и като паднат - боли.
А ние сме седнали на килима, няма как да паднем.
Така че, споко, ще я избутаме все някак си.
Re: Депресията ще продължи до 2031 г.?
18-12-2011 - 11:54:50
Quote
Imotko
Да нямаш предвид 3331г., щото жалко, ама няма да съм жив да го видя.

Ейййййй, вярно, изпуснал съм една хилядарка......срамота!
А баш в тази година навършвам пълнолетие - непростим пропуск......
sad smiley
Re: Депресията ще продължи до 2031 г.?
18-12-2011 - 13:30:41
Баси пропуска! Ма ти си пропуснал и други неща, по-важни. И с триене на мнения и теми само олеквате вие там платените писачи и тва не променя действителността. Нема да пропуснеш тва реалити "март 2012"
Re: Депресията ще продължи до 2031 г.?
19-12-2011 - 08:45:59
Пред ТВ 7 шефа на данъчните сподели,че вече имаме 1600 милионери и 22-ма топ- милионери с по над 10 млн. ,което ще рече,че депресията на места води до компресия на други места.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход