Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Нова форма на рекет

Публикувано от iciltd 
Нова форма на рекет
18-11-2011 - 12:20:39
Здравейте всички от форума!

Ето информация как "небанковата финансова институция" PROFI CREDIT рекетира клиентите:

Дават ви бързо и лесно "пари по мярка", като ви задължават с договора за кредит, при предстрочно погасяване на заема, да им платите цялата сума главница + лихва (за целия оставащ период на кредита). PROFI CREDIT поема задължението, след вашето предсрочно плащане в рамките на 5 работни дни, по банков път да ви върне надвзетите пари...

А, иначе има свободна конкуренция...

winking smiley
Re: Нова форма на рекет
18-11-2011 - 13:31:08
Какво ни занимаваш с разни лихвари, на който не му харесва, да не подписва.
Re: Нова форма на рекет
18-11-2011 - 14:46:33
Quote
Imotko
Какво ни занимаваш с разни лихвари, на който не му харесва, да не подписва.
Точно така.
Re: Нова форма на рекет
18-11-2011 - 15:11:30
avatar
Това е полезна информация, аз едвам успях да възпра сестра си да вземе кредит от подобна институция - ще бе вика, като ми дават защо да се разправям с банки? smiling smiley
Re: Нова форма на рекет
18-11-2011 - 16:47:00
avatar
Quote
palamud
Това е полезна информация, аз едвам успях да възпра сестра си да вземе кредит от подобна институция - ще бе вика, като ми дават защо да се разправям с банки? smiling smiley

Само абсолютно неграмотен човек може да каже " Що, бе, като ми дават,защо да се разправям с банки?":]
Re: Нова форма на рекет
18-11-2011 - 17:59:12
avatar
Quote
камелия
Quote
palamud
Това е полезна информация, аз едвам успях да възпра сестра си да вземе кредит от подобна институция - ще бе вика, като ми дават защо да се разправям с банки? smiling smiley

Само абсолютно неграмотен човек може да каже " Що, бе, като ми дават,защо да се разправям с банки?":]

ами явно не си се разправяла скоро с банки - само блондики с Нула мозък в главата. В такива филми могат да те вкарат, ама това я друга тема smiling smiley
Re: Нова форма на рекет
18-11-2011 - 18:04:02
СТАТИСТИКА НА ДРУЖЕСТВАТА, СПЕЦИАЛИЗИРАНИ В КРЕДИТИРАНЕ:
1)
- Вземания по кредити в края на 2008г. - 2,816,741 хил. лв.
2)
- Вземания по кредити в края на септември 2011г. - 1,916,565 хил. лв.

Дори и при тези дружества има срив на кредитирането с над 31% за по-малко от 3 години. :] :] :] :]


[www.bnb.bg]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход