Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

И отново тема за цените...

Публикувано от DonCorlleone 
И отново тема за цените...
17-11-2011 - 15:47:26
Най-търсени са апартаментите между 80 и 120 кв.м като близо 46% от купувачите са се ориентирали към тях. По-малките апартаменти между 50 и 80 кв.м. формират другата голяма част от търсенето с почти 31% дял. Статистиката показва, че най-малко интерес има към маломерни апартаменти с площ под 50 кв.м.

[www.imoti.net] - Взето от тази статия то, ако е така в скоро време да очакваме спад на малките апартаменти около 50 м2 и без това са надули там цените много и м2 е по скъп от двустаен , тристаен и тн... крайно време е поне да изравнят цените, вие какво мислите ?!
Re: И отново тема за цените...
17-11-2011 - 15:51:12
Не знам от каква позиция твърдиш, че "са надули там цените много и м2 е по скъп от двустаен , тристаен и тн... " ,ама не ми е ясно не разбираш ли, че малките апартаменти винаги са и ще бъдат по - скъпи от големите ? И стига с тая цена на кв м, такова животно нема.
Re: И отново тема за цените...
17-11-2011 - 15:58:00
Quote
bashbroker
Не знам от каква позиция твърдиш, че "са надули там цените много и м2 е по скъп от двустаен , тристаен и тн... " ,ама не ми е ясно не разбираш ли, че малките апартаменти винаги са и ще бъдат по - скъпи от големите ? И стига с тая цена на кв м, такова животно нема.

По скъпи бяха защото имаха голямо търсене когато балона беше надут , както виждаш сега паднаха цените и тези като мен които не купиха 2007 , 2008 спестиха парите банката и даде лихви и сега купуват 2 стаен - 3 стаен нещо по голямо , за тея малките няма търсене , следователно цените там е време да падат, толкова много боксониери и гарсониери се построиха , а те не стават за нормален живот на семейство , това е за младежките години , да отида аз и кучето ми примерно и да живеем там....
Re: И отново тема за цените...
17-11-2011 - 16:23:10
Quote
DonCorlleone
По скъпи бяха защото имаха голямо търсене когато балона беше надут , както виждаш сега паднаха цените и тези като мен които не купиха 2007 , 2008 спестиха парите банката и даде лихви и сега купуват 2 стаен - 3 стаен нещо по голямо , за тея малките няма търсене , следователно цените там е време да падат, толкова много боксониери и гарсониери се построиха , а те не стават за нормален живот на семейство , това е за младежките години , да отида аз и кучето ми примерно и да живеем там....

Един не е казал: купих 2008 и се набутах на скъпото.
Всички все с голям кеш и яки лихви чакат дъното и да ударят кьоравото.
Don Corleone, ти хем сега купуваш 2 стаен - 3 стаен, хем жадуваш за евтина боксониерка.
Уиски с фъстъци, и от време на време бадеми *drunk*
Re: И отново тема за цените...
17-11-2011 - 16:27:00
Quote
barman
Един не е казал: купих 2008 и се набутах на скъпото.
Всички все с голям кеш и яки лихви чакат дъното и да ударят кьоравото.
Don Corleone, ти хем сега купуваш 2 стаен - 3 стаен, хем жадуваш за евтина боксониерка.
Уиски с фъстъци, и от време на време бадеми *drunk*

Добре ве деа, само глупости мислите , ще ти го кажа както го е казал МЕЧО ПУХ "КОЛКОТО ПОВЕЧЕ , ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ "........



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-11-17 16:27 от DonCorlleone.
Re: И отново тема за цените...
17-11-2011 - 17:50:33
DonCorlleone , като даваш някакво мнение е добре да си подготвен, иначе ставаш смешен. Малките апартаменти и сега се търсят и купуват най много. Ама ти няма как да го знаеш.
Re: И отново тема за цените...
19-11-2011 - 15:18:31
По принцип в тоя живот човек трябва да дава /пари/, ако иска да получава; като не давате, толкова и ще получите. То си ви и личи.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход