Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Отчаяни ъпъри изливат огън и жупел срещу даунърите в безсилната си злоба. Тоталния крах на инвестицията НИ ! Имотов.неть!

Публикувано от darkside 
Яко,яко....колко яко да е...за 6 месеца около 50 евро...
Quote
nradev
днес графиката яко надолу

Още бъгове има в графиката - валутното означение например. Ценовите нива са си ОК, но това е истината в ЛВ, не в EUR.
Повод за честитки още няма, ще има около нива на 296лв/м2 на паветата.
Имаш предвид 296лв за един кв.м. павета, нали?
deFuks,много си тъп, честно. Ама ти си го знаеш.
Quote
Imotko
Имаш предвид 296лв за един кв.м. павета, нали?
Имотко, тва са си едни мои мисли, ако искаш не ги чети, щото нема да ти харесат......

Мислиш ли, че паветата ви са толкова ценни? Аз мисля, че са по-ценни от земята под тях. Земята+паветата мое и да струва тия пари. Ако има кой да дава, разбира се, щото едно нещо струва толкова, колкото реално мое да земеш за него. Намеквам за хилядите оферти отразяващи една човешка мечта, бих казал все по-неосъществима......да полетя към съзвездието "Орион" е по-вероятно!

София все повече се дистанцира високомерно от останалата България. Абсолютно без покритие! София суче от цялата страна но не обръща внимание на това, че останалата България агонизира, в много малки населени места годината сякаш е 97-ма, не казвам 89-та, щото 89-та тамошните хора твърдят, че са живеели много по-добре от сега в икономическия смисъл.
Е що и откъде накъде? София най-хубавия, най-чистия, най-подходящия град за столица ли е? Кво му е на Търново, дето си е столица по рождение дето се вика? Или Филибето, дето също си е било столица? Ми на Варна, дето и викаме морската столица, що само морската? Не мое ли да бъде столица в прекия смисъл?

Мръсната, архитектурно сбъркана, пренаселена със всякаква паплач, не можеща да поеме трафика си в пиковите часове София ли е най-подходяща?(не знам тва с трафика как го търпите) "Расте, но не старее!" Ебати девиза! Расте като некакъв урбанистичен експеримент на архитектурата...като неква сбъркана картина на Пикасо, обърната на опаки при това.......и не мое да се диша.....всеки път като съм по работа, бързам да избегам по най-бързия начин да не си докарам некоя астма.....

Чух, некъв нов мноу голем магазин са ви отворили на околовръстния, честито...... малко скъпичко било, ама то "хубаво и евтино" само в Кауфланд има.......в Солун тва са най-евтините мебели. Ма то и "аутлет" у нас има друго значение.......
.Ако некой умен реши Пловдив, Търново или Варна да стане столица, до 5 години ще придобиете реалния си облик на едно голямо циганизирано рушащо се гето. Потока на хора с пари от провинцията също ще се пренасочи към "новата Мека". Засега цяла България работи за вас и създава некъв БВП. Ако тва се промени, имате проблем! Ако трябва да се изхранвате от тва което "създавате" в София, ще умрете от глад!
Благоденствието на София се крепи на едно административно решение, взето от хора и променяемо от хора.
Мое да разчитате на тва, че всички са свикнали с кочината и даже си я харесват!
Всеки, който каца от Мадрид, Виена, Цюрих и т.н. и тръгва към центъра на София разглеждайки "паметниците на архитектурата" и циганията ще ме разбере........
А имотите в такъв град.....ще говорим март2012-та.........много неща ще се случат дотогава на юг от нас, пък и на запад от нас. Все неща дето оказват значение на случващото се У нас.......



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-09-20 14:11 от darkside.
Quote
darkside

София все повече се дистанцира високомерно от останалата България. Абсолютно без покритие! София суче от цялата страна но не обръща внимание на това, че останалата България агонизира, в много малки населени места годината сякаш е 97-ма, не казвам 89-та, щото 89-та тамошните хора твърдят, че са живеели много по-добре от сега в икономическия смисъл.
Е що и откъде накъде? София най-хубавия, най-чистия, най-подходящия град за столица ли е? Кво му е на Търново, дето си е столица по рождение дето се вика? Или Филибето, дето също си е било столица? Ми на Варна, дето и викаме морската столица, що само морската? Не мое ли да бъде столица в прекия смисъл?

Ще ми се да те питам- какво суче София от цялата страна?
Ако суче хора, прииждащи на тълпи- прав си. Ако мислиш, че парите, които изкарва града и плаща под формата на данъци, такси и каквото се сетиш, остават за софиянци- грешиш. 80% отива в бюджета, който пък ги разпределя по веригата до най- малките села и паланки. И разбира се, това са жълти стотинки, защото управниците и на тези населени места, не си мърдат пръста да създадат някакъв поминак, а населението хваща пътя.............
Ако ме питаш мен, дето съм родена в София, ще ти кажа, че не искам да е столица. Искам да е град, печелещ от туризъм и минерални извори- СПА, манастири...................култура, демек!:]

Quote
darkside
Мръсната, архитектурно сбъркана, пренаселена със всякаква паплач, не можеща да поеме трафика си в пиковите часове София ли е най-подходяща?(не знам тва с трафика как го търпите) "Расте, но не старее!" Ебати девиза! Расте като некакъв урбанистичен експеримент на архитектурата...като неква сбъркана картина на Пикасо, обърната на опаки при това.......и не мое да се диша.....всеки път като съм по работа, бързам да избегам по най-бързия начин да не си докарам некоя астма.....

Мръсна е, защото не е проектирана за милиони население, а за 350 000.
Пренаселена е, защото тази паплач бяга от провинцията, вместо да мисли за кого гласува и не ще да се бори със селско стопанство, нищо че земята пустее. Искат да са в София и точно те се пишат първи столичани и се държат високомерно.


Quote
darkside
Чух, некъв нов мноу голем магазин са ви отворили на околовръстния, честито...... малко скъпичко било, ама то "хубаво и евтино" само в Кауфланд има.......в Солун тва са най-евтините мебели. Ма то и "аутлет" у нас има друго значение.......
.Ако некой умен реши Пловдив, Търново или Варна да стане столица, до 5 години ще придобиете реалния си облик на едно голямо циганизирано рушащо се гето. Потока на хора с пари от провинцията също ще се пренасочи към "новата Мека". Засега цяла България работи за вас и създава некъв БВП. Ако тва се промени, имате проблем! Ако трябва да се изхранвате от тва което "създавате" в София, ще умрете от глад!
Благоденствието на София се крепи на едно административно решение, взето от хора и променяемо от хора.
Мое да разчитате на тва, че всички са свикнали с кочината и даже си я харесват!
Всеки, който каца от Мадрид, Виена, Цюрих и т.н. и тръгва към центъра на София разглеждайки "паметниците на архитектурата" и циганията ще ме разбере........
А имотите в такъв град.....ще говорим март2012-та.........много неща ще се случат дотогава.

Правилно си чул, а аз и гледах- журналята се вяха скупчили, предварително добре заплатени от веригата да твърдят, че се очаква стълпотворение от бързащи да купуват....................на празния паркинг.
Където се намериха 2 семейства, дошли 2 часа по- рано, че да не отърват гювеча.
Ще познаеш ли, че младите- оставили бабата да гледа бебето, " мекаха"- нещо нехарактерно за твърдия софийски говор?:]
Ако някой реши да смени столицата, ще се очовечи София и ще се циганизира новата столица.
Всичко е в чипа на хората, не в местоположението на столицата.
Глупаво е да казваш, че провинцията храни града, защото ако градът не купува произведеното, провинцията окончателно ще се върне към натуралното стопанство, но без ток, вода и всичко, което се плаща с финикийски знаци.smiling smiley.
Quote
камелия
Quote
darkside

София все повече се дистанцира високомерно от останалата България. Абсолютно без покритие! София суче от цялата страна но не обръща внимание на това, че останалата България агонизира, в много малки населени места годината сякаш е 97-ма, не казвам 89-та, щото 89-та тамошните хора твърдят, че са живеели много по-добре от сега в икономическия смисъл.
Е що и откъде накъде? София най-хубавия, най-чистия, най-подходящия град за столица ли е? Кво му е на Търново, дето си е столица по рождение дето се вика? Или Филибето, дето също си е било столица? Ми на Варна, дето и викаме морската столица, що само морската? Не мое ли да бъде столица в прекия смисъл?

Ще ми се да те питам- какво суче София от цялата страна?
Ако суче хора, прииждащи на тълпи- прав си. Ако мислиш, че парите, които изкарва града и плаща под формата на данъци, такси и каквото се сетиш, остават за софиянци- грешиш. 80% отива в бюджета, който пък ги разпределя по веригата до най- малките села и паланки. И разбира се, това са жълти стотинки, защото управниците и на тези населени места, не си мърдат пръста да създадат някакъв поминак, а населението хваща пътя.............
Ако ме питаш мен, дето съм родена в София, ще ти кажа, че не искам да е столица. Искам да е град, печелещ от туризъм и минерални извори- СПА, манастири...................култура, демек!:]

Quote
darkside
Мръсната, архитектурно сбъркана, пренаселена със всякаква паплач, не можеща да поеме трафика си в пиковите часове София ли е най-подходяща?(не знам тва с трафика как го търпите) "Расте, но не старее!" Ебати девиза! Расте като некакъв урбанистичен експеримент на архитектурата...като неква сбъркана картина на Пикасо, обърната на опаки при това.......и не мое да се диша.....всеки път като съм по работа, бързам да избегам по най-бързия начин да не си докарам некоя астма.....

Мръсна е, защото не е проектирана за милиони население, а за 350 000.
Пренаселена е, защото тази паплач бяга от провинцията, вместо да мисли за кого гласува и не ще да се бори със селско стопанство, нищо че земята пустее. Искат да са в София и точно те се пишат първи столичани и се държат високомерно.


Quote
darkside
Чух, некъв нов мноу голем магазин са ви отворили на околовръстния, честито...... малко скъпичко било, ама то "хубаво и евтино" само в Кауфланд има.......в Солун тва са най-евтините мебели. Ма то и "аутлет" у нас има друго значение.......
.Ако некой умен реши Пловдив, Търново или Варна да стане столица, до 5 години ще придобиете реалния си облик на едно голямо циганизирано рушащо се гето. Потока на хора с пари от провинцията също ще се пренасочи към "новата Мека". Засега цяла България работи за вас и създава некъв БВП. Ако тва се промени, имате проблем! Ако трябва да се изхранвате от тва което "създавате" в София, ще умрете от глад!
Благоденствието на София се крепи на едно административно решение, взето от хора и променяемо от хора.
Мое да разчитате на тва, че всички са свикнали с кочината и даже си я харесват!
Всеки, който каца от Мадрид, Виена, Цюрих и т.н. и тръгва към центъра на София разглеждайки "паметниците на архитектурата" и циганията ще ме разбере........
А имотите в такъв град.....ще говорим март2012-та.........много неща ще се случат дотогава.

Правилно си чул, а аз и гледах- журналята се вяха скупчили, предварително добре заплатени от веригата да твърдят, че се очаква стълпотворение от бързащи да купуват....................на празния паркинг.
Където се намериха 2 семейства, дошли 2 часа по- рано, че да не отърват гювеча.
Ще познаеш ли, че младите- оставили бабата да гледа бебето, " мекаха"- нещо нехарактерно за твърдия софийски говор?:]
Ако някой реши да смени столицата, ще се очовечи София и ще се циганизира новата столица.
Всичко е в чипа на хората, не в местоположението на столицата.
Глупаво е да казваш, че провинцията храни града, защото ако градът не купува произведеното, провинцията окончателно ще се върне към натуралното стопанство, но без ток, вода и всичко, което се плаща с финикийски знаци.smiling smiley.
София е тотално унищожена.Всички квартали се презастроиха.От прозорците вместо гледка се виждат прашките на комшийката.Навсякъде коли каруци мръсотия.Не се търпи това вече.Ебати столицата да умрем за нея.София смуче например ток от провинцията храни мебели въобще доста неща.Аз не мога да разбера защо е необходимо офисите на всички фирми да са тук защо всички университети са тук защо всички министерства са тук?
Quote
камелия
Всичко е в чипа на хората, не в местоположението на столицата.

Точно така е, но и тук е големия проблем на София - градът се намира в равното Софийско поле, което по исторически причини е населено главно от едно племе, наречено шопи. Кои са шопите - има различни хипотези за небългарския произход на шопите, като произлизащи от разселени по тези земи съюзни на българите народи - в частност печенеги.
Руския окупационен корпус през 1878 е нямало как да знае това - на тях са им трябвали казарми за войниците и конюшни за конете, затова те са избрали за столица седалището на бившия турски гарнизон. Административното решение променя много съдбата на малкото и кално градче - в него започва да се заселва елита на България - Каравелов, Славейков, Вазов и т.н. Даже и цар ни водят от Виена smiling smiley. Но всички тези промени по никакъв начин не променят манаталитета на местното население - шопите си остават един малък и много прост народ, алчен за пари и власт, завистлив, готов да смачка всичко и всички, само и само да е най-отгоре и най-отпред. Не случайно има една стара приказка - "Дръж се, Земьо - шоп те гази". Обърнете внимание - не стъпва, не ходи, а гази - тоест унищожава всичко, което може да роди нещо полезно и смислено. Повече от 30 години ни "ръководи" един шоп от Правец, а сега ни води един шоп от Банкя - резултата е видим за всички.
Камелия, с анализа си ти всъщност допълни казаното от мен. По въпроса за "сукането" малко се разминаваме...София разпределя по малко "особен" начин парите......мое да не остават пари за всички софиянци, ма за некои остават доста, ми ти не знаеш, което е нормално.Що мислиш, ще се избият да ни управляват? Щото има "едни пари за разпределяне" ВИНАГИ!!! Дали му викат бюджетен излишък или друг термин, винаги има........и в най-голяма криза има БВП и мое нещо да заделиш, примерно де.......
Вярвам ти, че искаш София чиста, със туризъм, спа центрове и културни паметници, права си че е проектирана за около 350 хил. жители и не за 1млн. автомобила бълващи отрова.........мноу от "новите" жители йекат, мйекат и бекат......да, всичко е в "чипа".......стадото винаги се юрва към най-голямата кошара, мислейки, че там има най-много зоб.......ма то за тва му викаме стадо! Скоро обаче ще свърши "папото" за нискоквалифицираните и ще има обратно движение, макар и бавно.


Батко, тия въпроси дето си ги задаваш и аз си ги задавам: що всичко трябва да е в София? Некакси нема логика и смисъл....Пак стадото брато......опираме до стадния начин на живот - в големата кошара сичко да е у нея........

Сеира, внимавай момче!!! За шопите: или хубаво или нищо! Щото мое да имаме проблеми с некой шоп или шопкиня (да не дава господ)!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-09-20 15:27 от darkside.
Quote
Seira
Повече от 30 години ни "ръководи" един шоп от Правец, а сега ни води един шоп от Банкя - резултата е видим за всички.

Аха, а между изявите на единия и другия шоп, дали няма 22г.?
"Неводени" ли ни водиш през този период?smoking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход