Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

вече съм горд Ъп-ър

Публикувано от dеlluxx 
Re: вече съм горд Ъп-ър
19-09-2011 - 21:47:57
avatar
Quote
bota156
Quote
palamud
Байно, как ти поняся новия данък от 20 Е на квадрат?


Глей кво вика днес Дянко:
"На въпрос на журналисти дали българите да се възползват от ситуацията в южната ни съседка и да купуват имоти там, финансовият министър посъветва: "Изчакайте още малко".

май го сърбят ръцете и за БГ smiling smiley
ще събере по едно наемче от всички собственици..........100 по 20 са 2000 Е.

Е тогава имотите и митичните 149 лв на квадрат няма да струват. Интересно ми е като никой не ги плати кво ще направи Дууу-дянко?
Щото аз категорично няма да ги платя - ако искат да ме съдят

Никой нема да те съди. Ще ти спрат тока и водата докато не си платиш, че даже и наказателни лихви ще ти начисляват.
Re: вече съм горд Ъп-ър
19-09-2011 - 22:01:47
avatar
Quote
Angel_80
Е браво Делуксчо, сега вече спокойно можеш да отдъхнеш и да не се базикаш с хората, та да предлагаш смешни цени. Не знам и на каква си го придобил това имотче, ама ще чакам да видя повече инфо. Иначе Гърция си има хубави плажове, само преди няколко дни се уверих, бях за два дни в един къмпинг на 2 км. от Кавала и наистина е божествено. На печелившите честито и аз ако имам свободни пари не бих се замислил да си купя там, няма нищо общо с България.

Вероятно си бил в къмпинг Батис. Наистина е готин (е кенефите са малко поосрани, но в сравнение с БГ са си огледало).
Отиди в Неа Перамос и след останките от крепостта влез навътре в полуостровчето. Ще ти хареса.
Re: вече съм горд Ъп-ър
19-09-2011 - 22:13:57
Quote
dеlluxx

Отиди в Неа Перамос и след останките от крепостта влез навътре в полуостровчето. Ще ти хареса.

Преди месец бях там и видях софийски ровър пред една къща на първа линия ,която пролетта се продаваше.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход