Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

вече съм горд Ъп-ър

Публикувано от dеlluxx 
Re: вече съм горд Ъп-ър
31-08-2011 - 15:27:35
Да си жив и здрав - и още 5 имота в Гърция да си купиш!
Re: вече съм горд Ъп-ър
31-08-2011 - 15:40:07
Quote
ivanalex2
Да си жив и здрав - и още 5 имота в Гърция да си купиш!

Как 5 имота бе, те келешите брокери ще починат от злоба и завист само за един, кво остава за 5
Re: вече съм горд Ъп-ър
31-08-2011 - 15:52:16
Еми тъкмо ше се подобри мат'ряла. *angel*
Re: вече съм горд Ъп-ър
31-08-2011 - 16:34:15
Е браво Делуксчо, сега вече спокойно можеш да отдъхнеш и да не се базикаш с хората, та да предлагаш смешни цени. Не знам и на каква си го придобил това имотче, ама ще чакам да видя повече инфо. Иначе Гърция си има хубави плажове, само преди няколко дни се уверих, бях за два дни в един къмпинг на 2 км. от Кавала и наистина е божествено. На печелившите честито и аз ако имам свободни пари не бих се замислил да си купя там, няма нищо общо с България.
INT
Re: вече съм горд Ъп-ър
31-08-2011 - 19:45:34
Честито Делукс ! Жив и здрав да изживееш много години в къщата там. Ти търси ли парцели с намерението да строиш къщето или направо само къщи търсеше ?
А апологетите на апартаментите ( каквито и да са - тухлени, панелни ЕПК) от брокери, строители и инвеститори ги остави да си лаят. Да живееш в апартамент е противоестествено като снимка на Азис.
Re: Гъби никнат по обектите ! Мухъл и влага са новите "екстри" на новото строителство!
31-08-2011 - 21:40:59
darkside , според мен или си отскоро във форума, или се правиш на луд, кажи си кое от двете е вярно ? Обяснявам - авторът на тази тема през годините е купил всичко , що може да се купи, случило му се е всичко, що може да е случи, няма нещо, свързано с имоти да не го е преживял, при това по няколко пъти. Купи преди време къща не знам къде си, ту живееше под наем в Пазарджик, ту току що си бе купил на Руски паметник, то не бе в Младост, то не бяха случки, в които всички останали бяха пълни тъпанари, той беше умният и печелившият, взривявал е неведнъж този форум, извади във форума лични данни за моята фирма в злобата си, защото тук съм единственият, който знае от кой адрес пише, къде живее , че отдавна няма работа, че няма нищо общо с Холандия и т.н., съсипа клуб за недвижими имоти в дир-а, където е модератор, разгони всичко живо от там, ето защо отдавна казвам на теб и останалите с които понякога спорим - оставете го, той не е виновен, че е комплексиран, не е виновен, че е болен мозък, просто не му обръщайте внимание и не му се връзвайте.
Re: вече съм горд Ъп-ър
31-08-2011 - 21:46:10
Нека да си представя момето, но да даде някаква информация. Даже да е от интернет, напр. какви са цените на първа и следващи линии го има навсякъде, поне това да напише, пък ако ще и на палатка или във Версайския дворец да живее.
Re: вече съм горд Ъп-ър
01-09-2011 - 15:41:55
И каква стана тя, купуваме без да знаем колко пари даваме!
Аз си купих Партийния дом, супер локация и за без пари! Е само нот.акт нямам, ама за без пари толкова!
Re: вече съм горд Ъп-ър
19-09-2011 - 18:03:32
avatar
Байно, как ти поняся новия данък от 20 Е на квадрат?


Глей кво вика днес Дянко:
"На въпрос на журналисти дали българите да се възползват от ситуацията в южната ни съседка и да купуват имоти там, финансовият министър посъветва: "Изчакайте още малко".

май го сърбят ръцете и за БГ smiling smiley
ще събере по едно наемче от всички собственици..........100 по 20 са 2000 Е.
Re: вече съм горд Ъп-ър
19-09-2011 - 21:39:17
Quote
palamud
Байно, как ти поняся новия данък от 20 Е на квадрат?


Глей кво вика днес Дянко:
"На въпрос на журналисти дали българите да се възползват от ситуацията в южната ни съседка и да купуват имоти там, финансовият министър посъветва: "Изчакайте още малко".

май го сърбят ръцете и за БГ smiling smiley
ще събере по едно наемче от всички собственици..........100 по 20 са 2000 Е.

Е тогава имотите и митичните 149 лв на квадрат няма да струват. Интересно ми е като никой не ги плати кво ще направи Дууу-дянко?
Щото аз категорично няма да ги платя - ако искат да ме съдят
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход