Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Световната криза и имотите.

Публикувано от kuku987 
Re: Световната криза и имотите.
29-08-2011 - 12:35:22
физическо разбира се,това с най малко премиум в/у него
Re: Световната криза и имотите.
29-08-2011 - 13:04:42
После го закопаваш някъде и след 100-200 години, освен имането на Инже войвода, ще се търси и имането на Петър войвода и други знайни и незнайни борци срещу инфлацията.
Re: Световната криза и имотите.
29-08-2011 - 13:06:44
Quote
peterbg

Любимец, извинявай също, м/у другото вас да не ви изпускат от някаква задна врата на 4-ти километър. Разсъжденията ти са като на 7 годишен, сори ама как можеш да кажеш че нямало инфлация последните 3 години, или че нямало да има след това.

Ето това ме възбужда максимално. Чак ще взема да прасна 2 хапчета за по-сигурно.

Quote
peterbg


Дай ми стоки от баскета които не са се повишили. Не ми трябват цени на дрехи и клавиатури за компютри тем подобни на които им падат цените, погледни храната, бензина, нафтата,газта,електричеството, цените на водата. Те спаднали ли са последните 3 години. Може ли да се говори за покачване на безработицата или пък за намаляване на доходите, данъците в/у имоти паднаха ли. Инфлацията към днешна дата е м/у 10-12% на годишна база.

Нови икономически закони? Няма лошо, но малко са успяли да останат в историята.
Не е лошо първо да прочетеш, защо се ползват сегашните показатели за инфлация. Защо има малка и голяма кошница. Когато при храни и енергии има инфлация, а при други стоки дефлация, какво се нарича това?

Quote
peterbg

Само така м/у другото, икономистите не се страхуват от инфлация те се притесняват от хиперинфлация, разговорите в джаксън хол са как да излъжем народа че няма инфлация за да не им качваме заплатите и същевременно да има една скрита инфлация от 20-30% на годишна база с поне един раунд на печатане всяка година*pardon*

И сега тук се намесват и злите сили. Разказа става занимателен и може да се чете от подрастващи.
И сега тези 600 милиарда , които се спряга , че са използвани в QE2 са само 5% от брутния продукт на САЩ, а се коментира, че е причина за поскъпването на храни и стоки с над 40% за последната година ( и то в световен мащаб). Колко трябва да си наивен за да повярваш?
Re: Световната криза и имотите.
29-08-2011 - 13:46:18
Едно време хората също не вярваха че банките ще фалират или бъдат фалирани, масовката разбра от опашката чакаща отвън, тоест тези които бяха на опашката им казаха какво е станало и те послушно се наредиха да скандират и да си искат парите, много от тях изгоряха.

Голям баскет-малък баскет обяснявай, за мене няма значение твоето мнение, за мен друго е важно което се опитах да обясна. Колкото храните, горивата и енергията, както и увеличаването на безработицата и намаляването на доходите се увеличават толкова хората ще им остават по малко пари за имоти, ако им остават въобще. Което наблюдаваме в бг-то е:

висока безработица
намаляване на доходите
нови данъци които не ги е имало допреди кризата
увеличаване на сегашните ставки на данъците
увеличаване на цените на храните и горивата и енергията(ел.и газ. за битови нужди)
манипулиране на цените на горивата
мачкане на на малкия и донякъде среден бизнес
Мачкане в буквалния смисъл на земеделците и прозводителите на храни
завръщане на мутрите- вече се наблюдава и този процес
мачкане на малкия гражданин от държавно-банковия картел и олигарсите
масова имиграция на младото население
икономически геноцид в/у народа на България
Силна Демографска криза
силна политическа криза-нехайство,некомпетентност, обслужване на на великата тройка русия, америка и ЕС
Висока корупция и престъпност от най ниското до най високото ниво в правителството
Послушни и същевременно манипулирани медии
Циганизация до крайност в България
Разпадане на здравната система
разпадане на убразователната система

НО

Имотите само нагоре защото тези които сега си изпраха парите последните няколко години не искат да са назагуби, ако трябва на хляб и сол ще се кара но апартамент в софия ще си купя, и аз да съм един от богопомазаните. В кутийка да живея, това ми е мечтата.

За това се включвам от време на време, защото имам чувството че кореспондирам с хора които имат нужда от лечение. За някои имотите са господ, и ще ти кажат 1000 неща погледнати от техния си малък мухлясъл ъгъл само и само да ти докажат че са прави*xxx*
Re: Световната криза и имотите.
29-08-2011 - 16:21:55
Този форум много се чете. Внимавайте какво пишете!
Писах за Клондайк и виж какво стана......

Туристи по следите на новия Клондайк


Като прочетат за ръста на наемите гледайте какво става.......
Re: Световната криза и имотите.
29-08-2011 - 20:30:35
Петре, купи си 250 квадрата, защо кутийка.
Re: Световната криза и имотите.
29-08-2011 - 21:02:11
avatar
Quote
peterbg
Едно време хората също не вярваха че банките ще фалират или бъдат фалирани, масовката разбра от опашката чакаща отвън, тоест тези които бяха на опашката им казаха какво е станало и те послушно се наредиха да скандират и да си искат парите, много от тях изгоряха.

Голям баскет-малък баскет обяснявай, за мене няма значение твоето мнение, за мен друго е важно което се опитах да обясна. Колкото храните, горивата и енергията, както и увеличаването на безработицата и намаляването на доходите се увеличават толкова хората ще им остават по малко пари за имоти, ако им остават въобще. Което наблюдаваме в бг-то е:

висока безработица
намаляване на доходите
нови данъци които не ги е имало допреди кризата
увеличаване на сегашните ставки на данъците
увеличаване на цените на храните и горивата и енергията(ел.и газ. за битови нужди)
манипулиране на цените на горивата
мачкане на на малкия и донякъде среден бизнес
Мачкане в буквалния смисъл на земеделците и прозводителите на храни
завръщане на мутрите- вече се наблюдава и този процес
мачкане на малкия гражданин от държавно-банковия картел и олигарсите
масова имиграция на младото население
икономически геноцид в/у народа на България
Силна Демографска криза
силна политическа криза-нехайство,некомпетентност, обслужване на на великата тройка русия, америка и ЕС
Висока корупция и престъпност от най ниското до най високото ниво в правителството
Послушни и същевременно манипулирани медии
Циганизация до крайност в България
Разпадане на здравната система
разпадане на убразователната система

НО

Имотите само нагоре защото тези които сега си изпраха парите последните няколко години не искат да са назагуби, ако трябва на хляб и сол ще се кара но апартамент в софия ще си купя, и аз да съм един от богопомазаните. В кутийка да живея, това ми е мечтата.

За това се включвам от време на време, защото имам чувството че кореспондирам с хора които имат нужда от лечение. За някои имотите са господ, и ще ти кажат 1000 неща погледнати от техния си малък мухлясъл ъгъл само и само да ти докажат че са прави*xxx*

За съжаление, като чета какво си написал, за пореден път заключавам, че образователната система се е разпаднала отдавна.
От поменика, който си подредил, поне половината неща не са точно така, но щом не си в състояние да направиш справка и да намериш точните параметри, няма смисъл да ти се обяснява.
Както няма смисъл да те питам, къде видя някой да твърди, че цените на имотите не са паднали, а вървят непрекъснато нагоре.
Явно, си се приел доста насериозно, щом се изживяваш като месия, включващ се за да пръска светлина и трезва мисъл у нещастните болни и неУбразовани люде.
Има мухъл, има нужда от лечение, въпреки че, досега не знам някой да е излекуван от ограниченост, но ги търсиш мааааааалко по- встрани, вместо пред огледалото.:]
Re: Световната криза и имотите.
29-08-2011 - 21:35:28
Како Камелия, дай некоя прогноза за панелките в Люлин 6, много ти се моля *sos*, че сме намислили да купуваме там. Сега добре ли е да купим или да поизчакаме?
Re: Световната криза и имотите.
30-08-2011 - 00:15:54
*tired* без коментар съм. Не ти се сърдя, ти си от кой каза микрорайон на ЛюлУнsmoking smiley. А за имотите беше сърказъм. Некой беше касал че сОФИЯ е сЕНТЪАРЪ нъ Вселената или сел.нията беше, вече не помня, но ти доказваш че Лулун е центъра на софия*bow*. Айде сега бегай да си играеш,това е последния ми пост към теб.

Нали е важно да се докара нивото на форума до селския хоремак
Re: Световната криза и имотите.
30-08-2011 - 00:22:35
avatar
Quote
peterbg
*tired* без коментар съм. Не ти се сърдя, ти си от кой каза микрорайон на ЛюлУнsmoking smiley. А за имотите беше сърказъм. Некой беше касал че сОФИЯ е сЕНТЪАРЪ нъ Вселената или сел.нията беше, вече не помня, но ти доказваш че Лулун е центъра на софия*bow*. Айде сега бегай да си играеш,това е последния ми пост към теб.

Нали е важно да се докара нивото на форума до селския хоремак

Който и район да съм казала, е без значение.
Къде мога да се равнявам с образУван човек като теб?!
Като гледам, в този пост, правописът и образУваността ти са се подобрили значително.
Продължавай да пишеш- само благодарение на теб, нивото на форума се издига над това, на селския хоремаг.:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход