Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.

Публикувано от darkside 
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
14-10-2012 - 17:24:14
Ма ква е таз обява?!
С имотите кво става?
Дотам ли стигнаха нещата
да предпочитаме колата?.........
........................................
Имотят скоро ша е дар
за некой скитник ил клошар
ма по добре от мургавите братя,
дет шътат вече по къщята
щот нали знайти ква ша му е съдбата?!............

Даркиус Имотикус Пазарикус
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
27-03-2013 - 09:04:04
Quote
darkside
Добрутроу пийпъл! Ай,м ню булгериън-еуропеън клошар. Ню слейв ъф дъ мъни дебт. Ай,м ливин ъндър моста уит неколко стрийт догс, тоже мноу хънгри, баси! Ай,м уаз вери хепи мен, бът ласт тайм ин ту дъ кофи из натинг фор едене! Нема брекфъст фор ми!!! Нема динар фор ми, баси, мноу кофти!!! Рич пийпъл, уай нема съмтин "хам-хам" фор ми ин ту дъ кофи? Хеалп ме плеазе!
Нема ли "висящи" кафета и кофи за Дарксайд?
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
27-03-2013 - 09:09:26
Quote
darkside
Три брокерки беседват в офиса на агенцията.
Първата казва:
- Снощи фанах мъжа си за топките, а те студени.
Втората:
- Ама и на моя са му студени.
Третата:
- А аз, да си призная честно, въобще не обръщам внимание на тези неща.
На другия ден третата пристига на работа с огромна синина под дясното око.
Другите две питат:
- Кво ти има?
- Ами, влезе ми в главата вчерашният ни разговор. Лягам си снощи с мъжа ми в леглото, реших да проверя. А той ми вика - "Кво прайш ма?". Аз отговарям - "Топките ти са горещи". Той вика - "И кво от тва?" А аз му отвръщам - "Странно, а на другите са студени...."
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
27-03-2013 - 09:11:35
Quote
darkside
Тва го поствам задето ме триете! Е тва се случва на тоа пазар!
...........................................................

Магарето отишло при лъва и му вика:
-Абе, що ти трябва да си башброкер? Що па да не съм аз?
-Ми как що, я гледай ква хубава грива имам
-Ми, то и аз имам хубава грива. Значи и аз мое да съм башброкер?
-Е, да ама аз имам и много голям чеп. Гледай къв е
-Ми и аз имам голям чеп - извадило го магарето
Премерили си чеповете и се оказали точно до сантиметър еднакви. Тогава лъва казал:
-Е, да, ама аз тантра много яко и дълго.
-Ми и аз моа да тантра яко и дълго .
Накрая лъва предложил:
-Дай да се натантрим един друг и който издържи по-дълго без да свърши, той ще е цар на животните.
Съгласило се магарето, теглили чоп и се паднало на лъва да тантри пръв. Почнал той да шкури магарето, джасал, джасал и след 30 минути не издържал и свършил. Дошъл ред на магарето. Набил го до корен на лъва и почнал да го лющи. Минали 20 минути и лъва си казал: Абе тоя нещо много издържа, ще вземе да ме стигне. Я, да се сетя кво ми прави лъвицата като я тантра . А, да, хапе ме закачливо по врата. Обърнал се и почнал да хапе магарето по врата. То пощуряло и почнало да му го набива още по здраво. Обаче минали 25 мин. и не свършва. Лъва пак се замислил за триковете на лъвицата и се сетил как му драска с нокти топките. Почнал да го прави и на магарето, а то зацвилило от кеф и го залашкало още по-жестоко. Станали 28 мин и лъва вече се притеснил сериозно. Пак се замислил и се сетил, че за да му направи най-голям кеф, лъвицата почвала да си върти дупето на осморки. Речено-сторено, започнал да се върти като луд на шиша, а магарето откачило и се изпразнило мощно на 29-тата минута, след което прошепнало нежно в ухото на лъва: Ти не си башброкер...ти си БОГ !
__________________
:]
Re: Весела последна нова година! Да сте живи и здрави до декември! Маите!
27-03-2013 - 09:13:26
Quote
darkside
И да внимавате с пиенето, щот последните 100 грама "инвестиция" мое да ви превърнат в недвижимость!
:}
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
27-03-2013 - 09:17:51
Quote
darkside
Quote
bashbroker
darkside , що си толкова тъп и елементарен ?
Брато, за сега немам обяснение на въпросите които си поставил относно моя милост.Мое да е виновна околната среда, кофти приятели, тревата...по ливадите, де да знам........ама да ти кажа аз са нямам за тъп и ограничен, ма то и ти така мислиш за себе си, ма то е субективно, нали знаеш? Отстрани най-добре са вижда, искам да кажа......Ти си зодия Стрелец, имате страхотни качества, обичате хубавото във сичките му форми......С изумителна лекота обаче земате кредити и крупни решения без да сте премислили детайлите,.....абе, глобално мислите ама накрая почти винаги следва нещо, не знам как да го нарека по-меко, нещо като осиране.........трябва да се внимава и от кого се земат тия кредити, щото храненето със сламка пет шест месеца си е едно големо неудобство.....


Сега пиша един трактат на тема"Познаваемо ли е непознаваемото, и ако не е, откъде, аджеба, тогава мое да знаем?"
Тои засяга сички аспекти на прогнозите за ръст на цените и пряката им връзка с Нибиру и системите HAARP
и другия е "Имотния пазар и сходството му с положението на Наполеон при Battle of Waterloo "

(другия път ша обясна кво е "трактат"winking smiley

Да разбирам ли, че очакваш продължението на приказката с нетърпение?
Ами требва да ми дое музата.
Muza, къде си?
*beer*
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
27-03-2013 - 09:19:33
Quote
darkside
Ей хора! Оставете матриялното, помислете малко за духовното и морала.......парите не са единствената цел на нашето съществуване. Освен колата и апартамента има мноу други неща за които си заслужава да се живее.


Обява от март 2012-та:
Заменям нот. акт формат А4 за Ауди А4, чист бартер!
:}
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
27-03-2013 - 09:23:43
Quote
darkside
Срещат се двама:
Искаш ли да ти кажа един виц?
Давай.......
Цените в София тръгват яко нагоре от октомври, щото кризата свърши........
Е, давай нататък?!..........
Ами не го знам целия, ама мноу смешно започва..........
:}
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
27-03-2013 - 09:26:43
Quote
darkside
Извинете, кога е последния влак?
А вие купувате ли или продавате , майна?
Продавам.....с извинение.....
Ами експресния го изпуснахте. Последния замина 2009-та есента. Ама ще има извънредни електрички с големо намаление на билетите от 40%, 50%, 60%.........след Коледа мое да има и по-големи намаления......ама нема и мноу места, та бая народ ша остане на "една последна гара........пак ша се срещнем.........след 10 години......"

Добре де, ами ако бех купувач?
Ооооо..........вашия влак нема да дойде поне до пролетта на 2013-та......мноу бавно пътува, ма идва, идва!
Тва е писано през август 2011-та.........и назад в темата е доста интересно...........



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2013-03-27 09:31 от paio.
Анонимен потребител
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
27-03-2013 - 09:53:05
Уникален си, зайо-пайо, Шкумбата пасти да яде пред теб. Не си спомням да съм се смял толкова никога. Ма то оригинално, ма то смешно, ма то весело, че и вярно на всичкото отгоре. Извинявай, задето те смятах за провинциален посредственик, ти и това не си.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход