Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цена на парцел в центъра?

Публикувано от др. Иванов 
Re: Цена на парцел в центъра?
31-07-2011 - 19:28:38
Аз не питах колко може да събете сривльовците във форума, а колко вървят парцелите там., ако някой знае. Ако го пустат за 6 хил. аз ще изкарам повече, като продавам сандвичи и мин.вода на опашката. Конкретно моят човек има полумасивна къща от 27 м2. Тя се е порутила, а и винаги някой от съсобствениците може да иска да се продаде, но няма как да вземеш боксониера с двор в центъра за 6-7 хил. с 3-4 хил. за ремонт. 27 м2 или магазин офис да направиш ще му взимаш по 500-600 лв. А и не може да се прецаква др. Иванов, изп. лист ми е за 60 хил.
Re: Цена на парцел в центъра?
31-07-2011 - 20:16:36
За працела 60 000Е.
Вижда се че вътре има някакви сгради, но нали се сещаш, че за 1/6 идеална част няма кой да плати 10 000Е. Ново двайсе е че има и реална част сграда. Тази порутена сграда ще иска и пари за да започне да носи някаква доходност до по - добри времена за строителство, което с един кубик съсобственици и в добри времена не е гаранция поради лакомията човешка. Отделно според статистиката на всеки пет човека един е с отклонения, та единствения начин да се направи удар е съдебна делба и после публична продан, за което според подадените данни от теб няма как да стане.
500/600лв. доходност от подобен имот много трудна работа, и с лице да е на улицата там поток няма.

Интересно ще е да кажеш после какви са резултатите.
Re: Цена на парцел в центъра?
31-07-2011 - 20:56:43
Район:
ОБОРИЩЕ
Местност:
Кв. Подуене - Военна академия 1-ва част
Квартал:
ЦЕНТЪР
Адрес:
ул. Стара планина № 44,
Площ кв.м:
353
Брой етажи:
5
Предназначение:
Сгради многожилищни
_______________________________
Район:
ОБОРИЩЕ
Местност:
Кв. Подуене - Военна академия 1-ва част
Квартал:
ЦЕНТЪР
Площ кв.м:
353
Брой етажи:
-1
Предназначение:
Гаражи за автомобили , подземни
____________________________________
Район:
ОБОРИЩЕ
Местност:
Кв. Подуене - Военна академия 1-ва част
Квартал:
ЦЕНТЪР
Площ кв.м:
353
Брой етажи:
1
Предназначение:
СГРАДИ ЗА ТЪРГОВИЯ
Re: Цена на парцел в центъра?
31-07-2011 - 21:10:37
Не е Стара планина, а Средна гора. Ако имаше поток нямаше да е 500-600 лв., аз на 27 м2 с 10 м2 склад на Пиротска ги давах за 1800 долара, като беше 2,20 лв.
А и сега се сещам, че може да се направи на открит бар с маси и да му се търсят много повече.
А 280 м2 в центъра могат да се вземат за за 60 хил.Е ако е центъра на Сливница. За мене реалната цена която може да плати строител сега в кризата е около 150 хил. Е, което е хептен без пари. Поне аз бих ги дал.
Re: Цена на парцел в центъра?
31-07-2011 - 22:53:33
Сигурно и градоустройство няма и освен дини да продаваш, за нищо друго не става. И там е труден пазар за апартаменти, защото живеят главно шушляци.
Re: Цена на парцел в центъра?
31-07-2011 - 23:19:27
Еми не е тоя мол...Аз реших,че си объркал улицата.
На Средна гора ще си почти съсед на баща ми.Той живее на Паисий,от същата страна на улицата и дори сградите са точно на една линия,успоредна на булеварда.
Не знам какво да те посъветвам...субективно ще е.Не го понасям тоя квартал.Само шушумиги,пенсионери и за разнообразие-малко евреи.Дива мизерия.Запуснати дворове с полусъборени къщи,раделени между 3и нагоре наследника,които само се дебнат взаимно като лешояди кой ще ритне камбаната пръв.Бизнес няма-кварталът отдавна е погребан.Какви кръчми,какви дини...
Re: Цена на парцел в центъра?
31-07-2011 - 23:22:47
Сега дини, наесен тикви. Първо тиквата на др.Иванов, защото ако длъжника му няма друг имот, му е спукана работата, на Иванов де.
Re: Цена на парцел в центъра?
31-07-2011 - 23:26:55
Ако само това му е обезпечението на дълга...е назад...с доста...
Re: Цена на парцел в центъра?
01-08-2011 - 10:01:23
Точно така е, даже има и самонастанили се цигани. И затова районът е с перспектива. Ако ги нямаше тези неща отдавна щеше да е застроен с евтини жилища. Като иска някой да се надува, да си направи къща в центъра, не да се гвали в аккво имение живеел, като купил земята по 400 лв. декара.
Re: Цена на парцел в центъра?
01-08-2011 - 20:49:32
Днеска го погледнах, с лице към улицата е масивна къща двуетажна, изглежда прилично на общия за района фон. До колкото успях да се ориентирам дискутираната постройка е вътре и изглежда като разход за извозването и.
Трудно ще е с този имотец, освен ако съсобствниците на парцела не хвърлят някоя стотинка.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход