Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Прогноза за нагласите

Публикувано от jores 
Прогноза за нагласите
13-07-2011 - 12:08:07
Re: Прогноза за нагласите
13-07-2011 - 14:32:21
Трудно ще се продадат, защото не са конвентируеми, а от цените на такива "имоти" нищо не разбирам.
Re: Прогноза за нагласите
13-07-2011 - 17:14:00
Николаево-50 жители според ГРАО,с тенденция за траен спад,което значи,че реално там живеят между нула и 20-30 човека.Адски безлюдно място,за да става за постоянно живеене.За постоянно...около 400-500 жители мисля,че е минимуът и тенденцията трябва да е очертана поне 2-3 години това като възходяща.

Доброславци-продаваем,на цена около 20 евро,плюс минус нещо.При силен интерес може и повече,но не познавам толкоз пазара-не съм брокер.Нарастващ интерес към селото е предпоставка за по-високи цени.

Малинова долина...изобщо не бих разчитал в момента на продажба при тия параметри.Висока цена на парцела,а като гледам снимките...тая денивелация се отразява много зле на разходите по строителство.Скъп парцел,върху който ще трябва да се строи скъпа къща...

Елин Пелин е промишлена регулация...пазар,принципно различен от този на жилища и парцели за тях.За това си има специалисти.Мнението на форумни кибици като мен струва точно колкото това на разни квартални брокери-изобщо не бих ги слушал.

Петково-това е мноооого далече.Софиянците ги отпиши за там.
Re: Прогноза за нагласите
13-07-2011 - 17:51:45
Има имоти които са бреме и няма интерес към тях.Реална цена нула.Дали тези са от тях не знам.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-07-13 17:52 от kalashnikof.
Re: Прогноза за нагласите
14-07-2011 - 14:12:33
Мисля че Доброславци е най-примамливата оферта, стига да не е собственост на още 10 души наследници.

[archidet.com]
Re: Прогноза за нагласите
14-07-2011 - 15:35:58
Съгласен съм с Калачников, но всякакви хора има. Аз не бих живял някъде на уж 30 мин. от центъра на София, а в действителност 2 часа отиване 2 часа връщане, пък камоли някъде из селата още по-зле. Ама хора всякакви, има хора пътуващи всеки ден от Мездра с влак 2 часа после 1 час до работа след работа пак 1 час до гарата и пак 2 часа с влака. Не знам този човек, кога спи, кога се грижи за децата, кога уважава жената. Ама хора всякакви.
Re: Прогноза за нагласите
14-07-2011 - 16:01:48
Миналия уикенд си ходих до моята селска къщичка.4 години докато намеря това селце.Един местен дойде да ме пита има имот в друго село и дали не може да земе 1000 лева поне да се отърве.Щото мангалите изнасят селото и скоро само парцел ще му остане.Казах му да полее двора с нафта и да изгори къщата за да не се въди кафявата чума.Имот на загуба.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход