Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

На какви цени купуват у нас гръцките граждани

Публикувано от OwnerBG 
Re: На какви цени купуват у нас гръцките граждани
05-07-2011 - 16:42:43
avatar
Quote
darkside
Quote
OwnerBG

Страната ни е хубава, и ако ние сме шугави и инертни да се оправим, ще дойдат други.Активни и с желание да правят нещата.
Е тва ако не го разберат по най-бързия начин..................той процеса на тиха инвазия тече вече, невидим за повечето хора !

Е кой да го разбере.Все чакаме ТЕ да разберат, ТЕ да разрешат, Те да пуснат нещо еффтино, Те да намалят цени или да вдигнат заплати.
Време е да мислим като АЗ.
ТЕ ще се оправят.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: На какви цени купуват у нас гръцките граждани
05-07-2011 - 17:45:03
OwnerBG, под "Те" имам предвид не управниците а народа. Понеже аз и ти сме "Аз", някои хора не ни харесват. А те са "То" но не го осъзнават, имат самочувствие на "овцe в пламъци". Винаги съм използвал простотията и незнанието на другите без никакви угризения, казвам го без извинение!
От господа управниците нищо (добро) не чакам. Имот в тази държава окончателно се отказвам да купувам, поне засега.
Тука още пет века ще си чешем езиците и никога няма да видиш гръцки или немски, френски вариант, а само наведени до земята одупени философи и мъдреци дето са измислили онази гнусна за мен и обидна поговорка "наведена глава сабя не я сече!"
Малко им е Оунъре! Не ги съжалявай тия мазохисти.

Цените на имотите падат по-бързо отколкото мога да реагирам!
"Скромността е за хора, които не разполагат с други качества." Darkside
Re: На какви цени купуват у нас гръцките граждани
05-07-2011 - 18:33:55
avatar
Quote
darkside
OwnerBG, под "Те" имам предвид не управниците а народа. Понеже аз и ти сме "Аз", някои хора не ни харесват. А те са "То" но не го осъзнават, имат самочувствие на "овцe в пламъци". Винаги съм използвал простотията и незнанието на другите без никакви угризения, казвам го без извинение!
От господа управниците нищо (добро) не чакам. Имот в тази държава окончателно се отказвам да купувам, поне засега.
Тука още пет века ще си чешем езиците и никога няма да видиш гръцки или немски, френски вариант, а само наведени до земята одупени философи и мъдреци дето са измислили онази гнусна за мен и обидна поговорка "наведена глава сабя не я сече!"
Малко им е Оунъре! Не ги съжалявай тия мазохисти.

Дарки, доста хора викат СВЕТЛИНА, ПОВЕЧЕ СВЕТЛИНА.
И размахват част от сърцето си за да се случи.
Лошото е че между тях няма политици.
И прекалено много финансови мелници се нароиха.
Ама Чочо Владовски ни го беше разказал отдавна.
Кой да го чуе.
[vbox7.com]
Чочо

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-07-05 18:35 от OwnerBG.
Re: На какви цени купуват у нас гръцките граждани
05-07-2011 - 18:53:56
Чочо беше прекрасен човек и музикант. Запознах се с него през 78-ма , бяхме в Александровската, като войници в една стая. Емо Димитров, който ми е трети братовчед ни носеше цигари и пиене в болницата. Чочо свиреше тогава на сакс в "Синьобелите" Той беше от "светлите"...
Знам, че има достойни хора. Знам, че не са между политиците. Виждам, че политиците открито и нагло се подиграват на стадото с интересни квалификации. Но нали те трябва да моделират стадото? Защо се сърдят на собственото си творение? От друга страна защо стадото се сърди на своето творение - политическата класа?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-07-05 19:43 от darkside.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход