Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

цената на живота.........

Публикувано от sid 40 
цената на живота.........
04-07-2011 - 00:15:37
avatar
Цената на живота и защо ще изгаснем преди имотите ни?
Видях един чичо, който когато аз бях 10 годишен той беше в разцвета на силите си. Днес го видях в панелката на брат ми. След тридесет години живот този човек беше прекарал инсулт, беше преминал 70-те и видимо изглеждаше в залеза на живота си.
Замислих се тука колко сривльовци и влогари има които погребват даден тип строителство , дали няма да бъдат надживяни от него и писанията им да се окажат рисунки върху пясък, а строежа на панелни конструкции и въобще всякакви имоти дълбаене върху камък.
Сульовците и пульовците които оплаква живота на сградите може да се окажат много по-маловечни от тях. Осебено предвид хроничните заболявания които косят масово вече и млади хора.:cry:

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-07-04 00:17 от sid 40.
Re: цената на живота.........
04-07-2011 - 08:38:37
По-скоро di labitur.
Re: цената на живота.........
04-07-2011 - 22:30:08
Quote
sid 40
Цената на живота и защо ще изгаснем преди имотите ни?
Видях един чичо, който когато аз бях 10 годишен той беше в разцвета на силите си. Днес го видях в панелката на брат ми. След тридесет години живот този човек беше прекарал инсулт, беше преминал 70-те и видимо изглеждаше в залеза на живота си.
Замислих се тука колко сривльовци и влогари има които погребват даден тип строителство , дали няма да бъдат надживяни от него и писанията им да се окажат рисунки върху пясък, а строежа на панелни конструкции и въобще всякакви имоти дълбаене върху камък.
Сульовците и пульовците които оплаква живота на сградите може да се окажат много по-маловечни от тях. Осебено предвид хроничните заболявания които косят масово вече и млади хора.:cry:

Съждението ти е плитко и повърхностно.

Ти говориш за имота , като висша твоя цел в живота.А той е само място в което да релаксираш след работа.

Той е мястото в което си отглеждаш децата.И дори къщата да ме надживее , а аз съм сигурен в това , то тя ще послужи на поколението.


ПС. Това ти е поредната безсмислена тема.Но така е , когато искаш да говориш , а не да говориш смислено.

ПС. Много ми приличаш на един друг участник във форума.И като гледам манталитета на говорене , времето в което той изчезна и времто в което ти се появи - няма да се учудя да сте едно.Той достатъчно се беше дискредитирал и оплел в лъжите си.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-07-04 22:39 от bibise.
Re: цената на живота.........
04-07-2011 - 22:41:47
avatar
Quote
bibise
Quote
sid 40

Съждението ти е плитко и повърхностно.

Ти говориш за имота , като висша твоя цел в живота.А той е само място в което да релаксираш след работа.

Той е мястото в което си отглеждаш децата.И дори къщата да ме надживее , а аз съм сигурен в това , то тя ще послужи на поколението.

Не говоря като за моя висша цел, а като цел в необозримото бъдеще на хора, които се мъчат всеки ден, спестяват с години, но не теглят кредит за да си купят имот и да не живеят като скотове, само и само за да не се минат от банката т.е. т.н другари Влогари. Българина от край време има два страха-да не настине и да не се мине. Ами маловажно ли е мястото където да релаксираш и да си отгледаш децата, които най-вероятно ще продължат да живеят там? Ти омаловажаваш мястото където човек прекарва от 1/3 до 2/3 от времето си. Говоря за дома. Имота с цел инвестиция е друга бира. Там наистина трябва нюх.

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas
Re: цената на живота.........
05-07-2011 - 05:39:23
avatar
Човек ти пиеш ли си редовно хапчетата?
Re: цената на живота.........
05-07-2011 - 19:28:01
Много си объркан.
Re: цената на живота.........
05-07-2011 - 23:16:01
Quote
bibise
Много си сбъркан.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход