Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Топ-10 на имотната "Коледа невъзможна"! За позналите - 3 безплатни огледа на холбоксове в "Кални ливади"!

Публикувано от darkside 
Quote
javcho
Сахибе, не можеш да ме впечатлиш с приготвянето на каквато и да е ракия.

Ако това което пишеш беше истина и тази твоя ракия наистина става за нещо, толкова ли си непредприемчив, че да не знаеш какво да направиш. Ето аз ще ти кажа безплатно, за пореден път.
Спирай да се занимаваш с рецидивисти по цял ден и ставай производител на ракия.
Нали е по-качествена от Jack, ще и взимаш значи 50-70лв на литър и ще печелиш добре.

Ами има доста по-качествена от тъпия ти Джак. Виж:[www.agro.bg]
Що се отнася до съветите ти, задръж ги за себе си. Ти ще трябва да се опитваш да забогатяваш На мен не ми е нужно да правя пари от ракия. Стигат ми имотите. Те са най мързеливото правене на пари. Най-качествените питиета хората си ги произведат сами по цял свят. И в Ангрия и във Франция и навсякъде. Сега обмислям да си правя и домашна бира , която е в пъти по-качествена от всяка купешка. Наистина малко си живял /98-ми набор/, но все пак може да попрочетеш малко по дадена тема за да не се излагаш така със снимки на Джак, радиоактивни водорасли или да се фукаш че си бил на "Какао". Докато ти си бил на "Какао", аз си пиех "Алфата" на пристанището в Кавала.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-07-01 12:16 от sid 40.
Quote
sid 40
Ами има доста по-качествена от тъпия ти Джак.

радиоактивни водорасли

Докато ти си бил на "Какао", аз си пиех "Алфата" на пристанището в Кавала.

То че има, има.
Въпроса е, че ти бедни Сахибе нямаш.

Я погледни ограденото в червено.

И да не кажеш само, че са с изтекъл срок, че пак ще станеш за смях.

Докато аз бях там, ти беше в Слатина.
Прегледай си постовете миналата седмица.
Така че спри да лъжеш.

Не каза отпуска ли си?
И ако да, защо висиш вкъщи, ако не е от безпаричие?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-07-01 13:12 от javcho.
Quote
javcho

Не каза отпуска ли си?
И ако да, защо висиш вкъщи, ако не е от безпаричие?

От паричие Явчо, от паричие. Толкова собствености и толкова ремонтни дейности имам в момента, че на почивка ще ходя чак другата седмица. И не съм в отпуска. Работих в "кремиковци", но понеже там в момента няма работа, се трудя върху туристическите си проекти.
Вече може и да не работя въобще. Да работят магаретата, аз ще си пазя панелките, тухлите, итонга и земята. Щото скоро идва ръста.winking smiley

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas
Сахибе,
плати ли си акциза на ракията ? smiling smiley

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Quote
drakkar
Сахибе,
плати ли си акциза на ракията ? smiling smiley

Не.smiling smiley

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход