Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Топ-10 на имотната "Коледа невъзможна"! За позналите - 3 безплатни огледа на холбоксове в "Кални ливади"!

Публикувано от darkside 
Моята прогноза е Blood Sweat and Tears за продаващите имоти които са им в тежест, и за ипотечните роби през следващите (Х) години. Чудесата господа, се случват само в приказките и в Япония!
Господин Иворад, Много използувате напоследък възклицания като " Ааааааааааааааа, Ооооооооооооооооо, ЕХххххххххххххххх, Хахахахахах............
Да нямате някакъв креДЕБИЛНО - хемороидален проблем?
Re: Топ-10 на имотната "Коледа невъзможна"! За позналите - 3 безплатни огледа на холбоксове в "Кални ливади"!
27-06-2011 - 15:54:37
avatar
Quote
paio
Моята прогноза е Blood Sweat and Tears за продаващите имоти които са им в тежест, и за ипотечните роби през следващите (Х) години. Чудесата господа, се случват само в приказките и в Япония!
Господин Иворад, Много използувате напоследък възклицания като " Ааааааааааааааа, Ооооооооооооооооо, ЕХххххххххххххххх, Хахахахахах............
Да нямате някакъв креДЕБИЛНО - хемороидален проблем?

Е, друго си е Blood Sweat and Tears!
Едно такова, много нАучно и международно звучи.
Ако не беше намесил хемороидалния прблем, като нищо минаваше за светило от световна величина!
Quote
paio
Моята прогноза е Blood Sweat and Tears за продаващите имоти които са им в тежест, и за ипотечните роби през следващите (Х) години. Чудесата господа, се случват само в приказките и в Япония!
Господин Иворад, Много използувате напоследък възклицания като " Ааааааааааааааа, Ооооооооооооооооо, ЕХххххххххххххххх, Хахахахахах............
Да нямате някакъв креДЕБИЛНО - хемороидален проблем?
Нема да закачаш лелката! Тя е талисмана на форума! А Иворадчо кат има хеморо..незнамквоси, ша си купи мехлемче и ша са опрай, ко толкоз.....и ша си сяда на трите букви съвсем безболезнено да си пише за пазара дет бил "нагоре, нагоре...".
Сега е по-скоро надолу, ама ша са упрай до пет, десет, петнаесе, дваесе години.......



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-06-29 18:48 от darkside.
Quote
sid 40
Наздраве брато*drunk* Аз направих ракия май месец и вече 5 кила са аут.*ok* И аз като тебе имотите съм си ги закупил и празни или пълни си стоят и съществуват. Единствено съм съдлъжник по 1/3 от 58К ЛЕВА, от които вече 4 годин се плаща, без отказно. Но все пак моментната цена на залога е Е65К. , така че само дринкинг и драйв!:]

Е нали пиеше Луи 13?
Казах ти, че никой не можеш да заблудиш.
Рано или късно всеки, който лъже, се изпуска и истината лъсва.
Ти си се оказа типичен панелообитател.
В крайна сметка, алкохола според финасовите възможности.
Добре, че пиеш концентрат, че с този хайвер от 10 лв. :}
Спирта предпазва от хранителни отравяния, ако не знеш.

Имам нещо за теб по този повод.
Знам, че не е кой знае какво, но все пак за бездомен гащник мисля, че е добре и толкова.
Особенно сравнено с домашна ракия.

Оправданието ми е, че повечето от гостите ми ще са от Америка и пият само американски марки, затова ето:





Второто съм 90%, че нито знаеш какво е, нито си го пил някога.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-30 18:55 от javcho.
Какво да е, какво да е - бърбън, най-много да е 100-200 лева. За който обича бърбън сигурно е хубаво, затова "Наздраве".
Само не разбрах какво искаше да кажеш със снимката.
Quote
Imotko
Какво да е, какво да е - бърбън, най-много да е 100-200 лева. За който обича бърбън сигурно е хубаво, затова "Наздраве".
Само не разбрах какво искаше да кажеш със снимката.

Че пие бърбън и гньете радиоактивни водорасли пред компа:} Ама ми се струва, че компа му е в мазата, щото много е тъмну покрай него. Може и да пести от електричество за да събере някоя рубла за боксионерка в Равда.

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas
Quote
javcho


Второто съм 90%, че нито знаеш какво е, нито си го пил някога.
Това е ново уиски на Джак, с уж подобрени вкусови качества (за мен няма разлика ама *pardon*). В САЩ съм го тествал, ама като се замисля в БГ не съм (не че съм го и търсил де). То май не е много скъпо (т.е. ширпотреба) или поне не в Америка, но може да бъркам серията на бутилката за което ако е така предварително се извинявам (не съм специалист, а прост дегустатор с приятели).
Quote
hunterA
Това е ново уиски на Джак, с уж подобрени вкусови качества (за мен няма разлика ама *pardon*). В САЩ съм го тествал, ама като се замисля в БГ не съм (не че съм го и търсил де). То май не е много скъпо (т.е. ширпотреба) или поне не в Америка, но може да бъркам серията на бутилката за което ако е така предварително се извинявам (не съм специалист, а прост дегустатор с приятели).

Ето някой, който е пил нещо различно от домашна ракия.
За разлика от онези, виртулните пиячи по-горе, които не знаят, че Jack Daniels не е бърбън, а уиски.
Те щом не могат да си позволят алкохол от 50тина лева шишето, смятай имотните инвестиции до къде са ги докарали.
Даже си пише на етикета, ама те и езици не знаят-tennessee whiskey. :}

Да, това е нова разновидност, взех я за разнообразие, не е нищо супер скъпо, но е интересно и рядко.
В сравнение с панелоотлежалата домашна ракия на Сахиб е в пъти по-добро.
Тази бутилка не е от България, личи си по това, че няма бандерол. winking smiley
Цената е почти двойна.
Quote
javcho
Quote
hunterA

В сравнение с панелоотлежалата домашна ракия на Сахиб е в пъти по-добро.

Дали е по хубава от моята ракия? Виж от какво се прави прочутия бърбанообразен Джак:
Джак Даниелс - възникване
Jack Daniel’s Tennessee Whiskey притежава характеристики, които го доближават до бърбъна, но отличителните му особености го поставят в една самостоятелна категория – Tennessee Whiskey.
Приготвянето на Jack Daniel’s започва с внимателна селекция на висококачествена царевица, ръж и ечемичен малц. След това се добавя чиста вода от варовиковия извор Кейв Спринг, за да се получи смес, наречена “каша”.

За сравнение моята домашна ракия се прави от най-добрия сорт мерло. А твоята цветна напитка - от каша царевица ръж и ечемичен малц.
Дали гроздето не е триста пъти по-добро от зърнените култури?*yes*
Сахибе, не можеш да ме впечатлиш с приготвянето на каквато и да е ракия.
Спести си обясненията и не ме занимавай с глупости.
Това е занимание за хора, които нямат финасови възможности.
Ако това което пишеш беше истина и тази твоя ракия наистина става за нещо, толкова ли си непредприемчив, че да не знаеш какво да направиш. Ето аз ще ти кажа безплатно, за пореден път.
Спирай да се занимаваш с рецидивисти по цял ден и ставай производител на ракия.
Нали е по-качествена от Jack, ще и взимаш значи 50-70лв на литър и ще печелиш добре.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход