Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Нов Уелс.

Публикувано от sid 40 
Нов Уелс.
17-06-2011 - 21:22:32
avatar
Да направим нов Уелс. Там вдигат цените на наемите. Мисля, че е време да ги вдигнем и тук в България. В нашата страна са едни от най-ниските наеми в Европо, а и на Балканите.
[www.investor.bg]

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas
Re: Нов Уелс.
19-06-2011 - 11:50:10
Quote
sid 40
Да направим нов Уелс. Там вдигат цените на наемите. Мисля, че е време да ги вдигнем и тук в България. В нашата страна са едни от най-ниските наеми в Европо, а и на Балканите.
[www.investor.bg]
Това безобразие с ниските наеми не може повече да продължава! Аз предлагам да организирате една национална среща на ниво "собственици на квартири" и там да решите:

Наем гарСИонера - 500Е. Младост 4, 900Е. център, Слатина, Редута, Лозенец и т.н.....

Наем хол-бокс - 700Е. Младост 4............и т.н.

Наем коптор 65кв.м. панел....800......

Наем маломерен апарт. ново стр. 120кв.м. лукс, (има кранчета и ламинат.)....от 1000 нагоре
...........
И веднъж за винаги да се знае, Собственика си е Собственик и може да прави каквото си иска, колкото и това да е тъпо! Ясно ли ви е безимотни клошари и чергари нямащи и две тухли собственост и поне една ипотека!
Треперете! Скоро ще видите какво е Лондонски наем за БГ коптор!!!
Като оферти, имам предвид.....
Re: Нов Уелс.
19-06-2011 - 11:59:15
avatar
Quote
paio

...........
И веднъж за винаги да се знае, Собственика си е Собственик и може да прави каквото си иска, колкото и това да е тъпо! Ясно ли ви е безимотни клошари и чергари нямащи и две тухли собственост и поне една ипотека!
Треперете! Скоро ще видите какво е Лондонски наем за БГ коптор!!!
Като оферти, имам предвид.....

Що така обиждаш хората бе ъпър недодялан?:]
Хубаво е да има минимални наеми като на лекарите и адвокатите тарифите. Пропуск е че няма национално сдружение на наемодателите.
Можем да го кръстим НСН. Ако има желаещи да ми пишат на лични.

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas
Re: Нов Уелс.
19-06-2011 - 13:27:06
Quote
sid 40
Да направим нов Уелс. Там вдигат цените на наемите. Мисля, че е време да ги вдигнем и тук в България. В нашата страна са едни от най-ниските наеми в Европо, а и на Балканите.
[www.investor.bg]

Аналаога на Ное Уелс, Модерно предградие ли е :]
Аз не знам да има забрана за вдигане на наемите. Вдигайте колкото и когато прецените, той пазара си знае работата.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Нов Уелс.
19-06-2011 - 13:44:09
avatar
Quote
sid 40

Хубаво е да има минимални наеми като на лекарите и адвокатите тарифите. Пропуск е че няма национално сдружение на наемодателите.
Можем да го кръстим НСН. Ако има желаещи да ми пишат на лични.

И от какъв зор?
Нали сме пазарна икономика- нека пазарът да определя.
Аз искам само да се приеме закон, като този- за закрила на животните, където да се определи задължителния минимум площ, необходима за всеки човек, според " световните" стандарти..
И, който реши да даде под наем гарсониера на 5 души- жестока глоба.
И на наемателите- също.
Re: Нов Уелс.
20-06-2011 - 16:53:13
avatar
Хахахаа, Ками няма да прокарат такъв закон.
Надеждите са хубаво нещо, но когато очакванията имат здрава основа, на която да стъпят.

По-скоро ще прокарат още няколко закона свързани с безопасната експлоатация на сградите, за да направят санирането им задължително.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Нов Уелс.
20-06-2011 - 16:59:58
avatar
Quote
valsodar
Хахахаа, Ками няма да прокарат такъв закон.
Надеждите са хубаво нещо, но когато очакванията имат здрава основа, на която да стъпят.

По-скоро ще прокарат още няколко закона свързани с безопасната експлоатация на сградите, за да направят санирането им задължително.

Не се надявам, мен и така ме устройва.
Само че, като драпаме да бъде като " навън", да бъде за всичко.
Re: Нов Уелс.
29-06-2011 - 14:58:49
Quote
sid 40
Да направим нов Уелс. Там вдигат цените на наемите. Мисля, че е време да ги вдигнем и тук в България. В нашата страна са едни от най-ниските наеми в Европо, а и на Балканите.
[www.investor.bg]

Аз пък искам въвеждане на минимални цени на мебелите.И да се задължат всички българи да сменят обзавеждането си на всеки 2 години , ЗА НАЕМОДАТЕЛИТЕ - НА 6 МЕСЕЦА.

Колко ти е абсурдна идеята.
Re: Нов Уелс.
29-06-2011 - 15:00:10
Ама ти наистина си се хванал да пишеш само глупости в този форум.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход