Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Гърци:Тихо да не събудим цените при българите“

Публикувано от OwnerBG 
Re: Гърци:Тихо да не събудим цените при българите“
06-06-2011 - 17:48:26
нищо, продължавай да спиш...
Re: Гърци:Тихо да не събудим цените при българите“
06-06-2011 - 20:18:08
avatar
Quote
hubb
нищо, продължавай да спиш...

Простаците не питам, питам съфорумеца, постнал изцепката.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-06 21:01 от камелия.
Re: Гърци:Тихо да не събудим цените при българите“
06-06-2011 - 20:52:10
Quote
PER0
Всеки път, когато се засегне една болна тема от рода на 200-300 евровите заплати в БГ, или деградацията на обществото, съм забелязал следните типове реакции:
1. "Не разбрах какво казват в статията"
2. "Откъде накъде някой ще казва нещо за нас"
3. Избива се на патриотизъм

Не искам да охарактеризирам гореспоменатите реакции израз на какво са, тъй като не искам да нарушавам добрия тон на форума, но най меко казано ще помоля ако отговора е от подобен тип е по добре да се замълчи, отколкото да се ръсят глупости. Споменатите проблеми нито са нови, нито безизвестни, нито са на път да намерят решение, така че ако не предлагате такова, по добре си замълчете. Припомнете си как са разпределени спестяванията в БГ - 5% държат 70% от тях, и погледнете от другата страна - 95% държат 30% от спестяванията, с тенденция за намаляване, тъй като се тегли за най необходимото. Същата работа е и с заплатите - заплати има, но за кого??? Европейски цени, и албански заплати, 10 пъти надолу от европейските такива. Така че айде малко уважение и да не се правим на ударени по главата и на патриоти.

Перо, Перо. Може да си гладен и беден, но достойнство трябва да имаш. Ако и много пари да имаш без достойнство пукната пара не чиниш. Но да не се хабя, вие с гладника няма да разберете.
*drunk*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Гърци:Тихо да не събудим цените при българите“
06-06-2011 - 20:56:17
Geto е добра идея за име на бъдещ филм за панелообитателите на крайните квартали на столицата.
Re: Гърци:Тихо да не събудим цените при българите“
06-06-2011 - 21:20:16
Гладний, кажи ми кои са крайните квартали на столицата и какво е лошото да живееш извън центрото? Също, кои са предимствата и недостатаците при "новото" строителство и добрите стари панелки? Каква е разликата да живееш в стар панелен квартал и онези новозастроените с "луксозни" тухлени сгради в последните 10 г. райони (квартали)?
Но моля те имай доблест и бъди коректен!winking smiley

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Гърци:Тихо да не събудим цените при българите“
06-06-2011 - 21:26:45
avatar
Quote
камелия
Quote
hubb
нищо, продължавай да спиш...

Простаците не питам, питам съфорумеца, постнал изцепката.

От един измислен и откровено глупав текст, започнаха да се вадят изводи, че даже и прогнози.
Смешно.
Текста тръгна по сайтове и медии.
Ама никой не чете до край.
А колко от текстовете са подобни глупости.

Моля модераторите да изтрият темата.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Гърци:Тихо да не събудим цените при българите“
06-06-2011 - 21:36:53
Гето щом питаш ще ти отговоря.

Моята визия е че живота в апартамент изобщо не е пълноценен. Моето разбиране е следното: къща в Бояна на 5 мин. по бул. България до НДК + един апартамент в идеалния център за преспиване отвреме на време и възможност да си почине човек през деня ако е в центъра. Това е.

Всичко останало: Обеля, Люлин, Надежда, Дружба, и прочее са панелни гета с обитатели непознали друг стил на живот.

Така и така няма да ме разбереш но поне опитах да ти скицирам това което мисля.
Re: Гърци:Тихо да не събудим цените при българите“
06-06-2011 - 21:52:54
avatar
Quote
Geto
Гладний, кажи ми кои са крайните квартали на столицата и какво е лошото да живееш извън центрото? Също, кои са предимствата и недостатаците при "новото" строителство и добрите стари панелки? Каква е разликата да живееш в стар панелен квартал и онези новозастроените с "луксозни" тухлени сгради в последните 10 г. райони (квартали)?
Но моля те имай доблест и бъди коректен!winking smiley

Никога няма да ти отговори по същество, щото е най-кухата лейка във форума. Гарантирано!:}

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas
Re: Гърци:Тихо да не събудим цените при българите“
06-06-2011 - 21:53:44
avatar
Quote
Гладен Брокер
Гето щом питаш ще ти отговоря.

Моята визия е че живота в апартамент изобщо не е пълноценен. Моето разбиране е следното: къща в Бояна на 5 мин. по бул. България до НДК + един апартамент в идеалния център за преспиване отвреме на време и възможност да си почине човек през деня ако е в центъра. Това е.

Всичко останало: Обеля, Люлин, Надежда, Дружба, и прочее са панелни гета с обитатели непознали друг стил на живот.

Така и така няма да ме разбереш но поне опитах да ти скицирам това което мисля.

Твоята " визия" е като на селяните, които управляваха държавата след 09.09. 1944г.
На северен склон, ама да са на 5 мин. от НДК, щото бензина е скъп, пък и София не познават, току- виж, се изгубили.
И апартамент в идеален център- щото, там е най- тихо, най- чист въздуха, най- лесно се намира място за паркиране- с една дума, райско кътче. Почиваш си пълноценно през деня- щото си баровец и не работиш, разбира се.:]


Гето, Гето, къде си тръгнал с твоите разбирания, като нямаш способността да схванеш дълбоките прозрение на Гладния?
Re: Гърци:Тихо да не събудим цените при българите“
06-06-2011 - 21:58:17
Quote
Geto


Перо, Перо. Може да си гладен и беден, но достойнство трябва да имаш. Ако и много пари да имаш без достойнство пукната пара не чиниш. Но да не се хабя, вие с гладника няма да разберете.
*drunk*

Да знам, знам, сития на гладния не вярва, така ли беше приказката. Ела да видиш как през 10 минути пребъркват боклука с достойнство, или как SUV-тата, незнайно защо тук им казват джипове, ти минават почти отгоре , щото си с по малка кола и ти отнемат и предимство, и достойнство.
Забравил си, много неща си забравил, и най вече защо си емигрирал
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход