Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Няма да има ръст при НИ средносрочно

Публикувано от javcho 
Re: Няма да има ръст при НИ средносрочно
20-06-2011 - 14:21:01
Quote
sid 40

Заяждаш се ей така да се намираш на приказка. Как пък от пет покупки имам 5 квадрата? Да не съм копувал по един квадрат имот?
По-скоро си заслужава да се коментира темата, без да се отклоняваме в екстремни ситуации като оценители, ЧСИ и други подобни субекти.
Автора малко трагикомично плачка пак на чужд гроб, смятайки, че не може да се сключи изгодна сделка с имот в този времеви период.
Аз ще му напомня какво е казал Ротшилд: "Най-големите печалби се правят, когато на пазара се лее кръв". Така, че и Джавчо и много други май изпуснаха момента за апартамента.*yes*
Господине, "момента за апартамента" на всеки му идва различно, според нуждата от такъв. По- търпеливите ще изчакат още година примерно.
Акъла обаче, за разлика от месечния цикъл, на някои не им идва никога! Хубаво е, че цитирате Ротшилд, но той е имал предвид собствените си възможности, а те не важат за Вас.
Вие, доколкото разбирам, сте служител. Това в днешно време е една доста нестабилна територия. Преценете си възможностите днес и в перспектива, да не изпаднете в положението на собственик който не може да поддържа собствеността си във всички аспекти на това понятие!
И още нещо, без да го обяснявам надълго: наемателите следващите две-три години ще играят основната ценообразуваща роля на пазара на имоти.
Re: Няма да има ръст при НИ средносрочно
20-06-2011 - 22:21:40
avatar
Quote
paio
Quote
sid 40

Заяждаш се ей така да се намираш на приказка. Как пък от пет покупки имам 5 квадрата? Да не съм копувал по един квадрат имот?
По-скоро си заслужава да се коментира темата, без да се отклоняваме в екстремни ситуации като оценители, ЧСИ и други подобни субекти.
Автора малко трагикомично плачка пак на чужд гроб, смятайки, че не може да се сключи изгодна сделка с имот в този времеви период.
Аз ще му напомня какво е казал Ротшилд: "Най-големите печалби се правят, когато на пазара се лее кръв". Така, че и Джавчо и много други май изпуснаха момента за апартамента.*yes*
Господине, "момента за апартамента" на всеки му идва различно, според нуждата от такъв. По- търпеливите ще изчакат още година примерно.
Акъла обаче, за разлика от месечния цикъл, на някои не им идва никога! Хубаво е, че цитирате Ротшилд, но той е имал предвид собствените си възможности, а те не важат за Вас.
Вие, доколкото разбирам, сте служител. Това в днешно време е една доста нестабилна територия. Преценете си възможностите днес и в перспектива, да не изпаднете в положението на собственик който не може да поддържа собствеността си във всички аспекти на това понятие!
И още нещо, без да го обяснявам надълго: наемателите следващите две-три години ще играят основната ценообразуваща роля на пазара на имоти.

Как пък реши, че съм по-беден от Ротшилд, само заради това, че съм служител? Служител, служител, ама службомера си върти:]
Мани ги тия глупости за служители и т.н. Всеки нормален в този форум се интересува от инвестиции и най-вече от инвестициите в имоти. Може би затова сривлювците не ги срещам в инвестора където цените за ценните метали силно ме вълнуват също, като признавам, че са в пъти по-лоша инвестиция от имотите. Може би само петролните фючърси тази година са бума. Ето нещо което може да обедини всички тук- служители, аутсайдери от всички браншове, псевдобизнесмени или истински такива, фермери, учени, сигурен съм, че спектъра е богат. Всички НИЕ се интересуваме от инвестициите, тоест от това което като го вложим в дългосрочен план, няма да сме на загуба.
Проблема тук идва със срока. Повечето с жълто около устата не могат да бъдат толкова търпеливи. Те искат всичко сега. Такива са и повечето дето ги дадоха вчера по една телевизия- обидени млади хора, станали престъпници източващи кредитни карти- Не знам защо, като гледах този репортаж , се сетих за Явчо.

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas
Re: Няма да има ръст при НИ средносрочно
21-06-2011 - 07:06:43
Quote
sid 40
Quote
bota156
След 6 месеца ще има върволица от хора - то оценители, то банки, то ЧСИ, то купувачи ...

Аз пък как закупих през 1994-та, 2002-ра, 2004-та, 2007-ма и 2009-та, без да срещна подобни субекти?

Тук си много прав.Всичката тази паплач не ти е нужна - когато си купуващ тоалетна хартия.

Страшно много ми приличаш на един друг субект от форума - Идиотко.Той така като теб пише навсякъде където му падне , без да знае знае ли.И той като теб на форумно ниво е супер инвеститор.Той обаче парите за инвестиции ги намира по улиците.Ти пък си на сходно ниво.В една от темите пишеш , че едва си се бръкнал 200 .лв. , за мивка а иначе купуваш имоти през седмица.Смешно е.Типично за човек , който се прави на такъв какъвто не е.

PS. И понеже знам какво ще напишеш , ще те изпреваря и ще ти отговоря.Никога и никъде в интернет пространството непарадирам с това което имам и съм постигнал.Защото тук всеки един може да се прави на милионер и инвеститор.Какъв съм и какво имам.Може и да съм - Васил Божков, може да съм собственик на най - голямата мебелна фабрика в България , може да съм обикновен служител , може и да съм клошар с компютър.ТОВА В НЕТА Е МАЛОВАЖНО.
Re: Няма да има ръст при НИ средносрочно
21-06-2011 - 09:12:00
Quote
sid 40




1. Как пък реши, че съм по-беден от Ротшилд, само заради това, че съм служител? Служител, служител, ама службомера си върти:](наченки на чувство за хумор)
Мани ги тия глупости за служители и т.н. Всеки нормален в този форум се интересува от инвестиции и най-вече от инвестициите в имоти.(значи другите са ненормални) Може би затова сривлювците не ги срещам в инвестора където 2.цените за ценните метали силно ме вълнуват също, като признавам, че са в пъти по-лоша инвестиция от имотите. разговаряйте с циганите, те са много наясно с металите Може би само петролните фючърси тази година са бума. (мъдрост за непозната територия) Ето нещо което може да обедини всички тук- служители, аутсайдери(хората са тия два вида) от всички браншове, псевдобизнесмени или истински такива, фермери, учени, сигурен съм, че спектъра е богат. Всички НИЕ се интересуваме от инвестициите, тоест от това което като го вложим в дългосрочен план, няма да сме на загуба. (не смея да коментирам, няма да съм жив тогава)
Проблема тук идва със срока. . ТПовечето с жълто около устата не могат да бъдат толкова търпеливие искат всичко сега. Такива са и повечето дето ги дадоха вчера по една телевизия- обидени млади хора, станали престъпници източващи кредитни карти- Не знам защо, като гледах този репортаж , се сетих за Явчо.
Сиде, тия с жълтото около устата бързайки тласкат развитието на човечеството напред, а Вие дългосрочните инвеститори живеете в свят извън пазарната логика, свят на мечти и оферти.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-21 09:47 от paio.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход