Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Истината е осъзната

Публикувано от Върколак 
Re: Истината е осъзната
30-05-2011 - 22:52:23
avatar
Какво и е на България - хората си имат жилища и си живеят, много им пука от цените. Е, вече няма да са "богати", както когато са си смятали през 2008 "капитала", и няма да има пари в случай на спешна нужда, но притрябвало им е. Ще пострадат само пишман инвеститорите, което си го и заслужават, че прецакаха и без това прецаканата икономика. И тези, вързали се на брокерските митове и легенди и стъпили заради тях с двата крака в говната когато са най редки. smiling smiley


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Истината е осъзната
30-05-2011 - 22:57:49
и на мен ми мирише на този сценарий върколак,ама да видим,за сега съм наблюдател, все пак кризата ще свърше не по рано от 2016-2020
Re: Истината е осъзната
30-05-2011 - 23:56:25
Quote
batko
Най после признаха че царят е гол публично.Ние нямаме нито културата нито манталитета на западния човек,но много искаме при богатите.И понеже не можем с труд образование и упоритост решихме че може с алчност и тарикатлък.Купона свърши отдавна.Това е първата част на филма.Втората по страшната ще бъде когато Главния Архитект прати на София 5.5-6.5 по Рихтер.Тогава тарикатите дето от години ме наричат сривлогар голтак и нещастник ще платят с живота на най близките си хора.Трагедията ще е ужасна.Защото това което нацвъкаха последните 10години са тотални саморазпадащи боклуци строени с некачествени и с намалено количество материали от хора които дори незнаят да четат и пишат и без никакъв контрол.Там където народът е прост и мързелив живота е труден и нещастен.Най доброто предстои....Очаквам отново подигравки в стил като излезеш може самолет да те блъсне.Апокалиптик и др подобни.

Труд, образование и упоритост = къща от комунистическото време = джакпота от щатската лотария.
А хората милиони направиха...........
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход